dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

1 200 zł47 m² 26 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana do 31.05 - Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górczyn

Górczyn,Poznań

2 000 zł46 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

NA wynajem nowe, pięknie urządzone mieszkanie 2-pokojowe Masz szansę zamieszkać w nowym mieszkaniu na zamkniętym osiedlu przy Dmowskiego 109! Budynek oddawany do użytku pod koniec 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł35 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Do wynajęcia świeżo wyremontowane, jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w budynku Atanera przy skrzyżowaniu ulic Naramowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karwowskiego

Łazarz,Poznań

1 200 zł29 m² 41,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje do wynajęcia poznań łazarz ul. Karwowskiego - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących (umowa, kontrakt, działalność).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, bezpośrednio, komfortowa kawalerka 30 mkw. Wynajem już od 1 miesiąca. Doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu ul. Matejki z Grunwaldzką Mieszkanie jest kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszalińska

Strzeszynek,Poznań

3 000 zł93 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu dużego rodzinnego mieszkania dostępną jedynie w fms nieruchomości. Mieszkanie znajduje się na Strzeszynie, czyli części Poznania słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 50 mkw. Doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu ul. Matejki z Grunwaldzką Mieszkanie jest kompletnie wyposażone i umeblowane tak jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

1 150 zł40 m² 28,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam mieszkanie dwupoziomowe do wynajęcia - 4 piętro - poddasze poznań wilda ul. 28 czerwca 1956 R , blisko ul. Hetmańskiej I traugutta - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

115 zł35 m² 3,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Klienci, oferta dotyczy wynajmu mieszkań na krótkie terminy - dni, tygodnie, miesiące. Wszystkie mieszkania są komfortowe oraz kompletnie wyposażone. Lokalizacja na rogu ul. Jana Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Rewelacyjne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze - świeżo wykończone na wysoki standard! Blok z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jesteś jedna zadzowoń - ustalimy dla jednej osoby do wynajęcia duży pokój - dla dwóch studentek, w mieszkaniu - 2 pokojowym, poznań grunwald ul.SIERADZKA boczna od ul. Grunwaldzkiej polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 100 zł66 m² 16,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia duże mieszkanie, - 2 pokoje Z balkonem - do remontu poznań ul.RÓŻANA - dzielnica Górna Wilda ze stałym meldunkiem, bez odstępnego, bez czynszu administracyjnego brak strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 300 zł32 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka na Piątkowie - os. Batorego 48 wolne od 1 czerwca opis mieszkania: oferujemy na wynajem piękne mieszkanie - bardzo komfortową, dużą (31 m2) i jasną kawalerkę w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Podolany,Poznań

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bezpośrednio do wynajęcia od zaraz, atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, około 35 m2, dla max 3 osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt, parter, 1) 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magnacka

Piątkowo,Poznań

1 600 zł54 m² 29,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, położone przy ul. Magnackiej na poznańskim Piątkowie. Wokół pełna infrastruktura, blisko Lidl, biedronka , przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładne 2-pok./43m2 widok na City Park,1 piętro apartamentowiec. Mieszkanie nieumeblowane- wolne od zaraz! W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym ( w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

1 800 zł65 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie na piątkowie. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ponad 65m2 na os.Zygmunta Starego w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Śródka,Poznań

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę o metrażu 30 m2 blisko Malty, z balkonem przy ulicy Krańcowej - w pobliżu skrzyżowania ulic Warszawskiej i Krańcowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Turkusowa

Przyjaźni,Poznań

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam słoneczną kawalerkę do wynajęcia w doskonałej lokalizacji ul. Turkusowa, blisko centrum miasta, blisko Uniwersytetu Przyrodniczego , dogodny dojazd zarówno tramwajem jak i autobusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Winogrady,Poznań

1 300 zł48 m² 27,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje na parterze w niskim bloku na os. Rzeczypospolitej. Mieszkanie umeblowane , kuchnia w kafelkach pralka, zmywarka, lodówka, łazienka razem z wc z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Turkusowa

Przyjaźni,Poznań

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 90 m2 położony w centrum Poznania przy ul. Roosevelta. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy z wejściem bezpośrednio z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

2 900 zł93 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie w willi miejskiej na poznańskim Sołaczu. Mieszkanie o powierzchni 93m2 stanowiące niezależne piętro domu, zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 300 zł41 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu, położonym w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego 29. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogileńska

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę urocze, kompletnie wyposażone 53 metrowe mieszkanie z dużym balkonem (II piętro), w atrakcyjnej okolicy niedaleko Malty w Poznaniu. W skład mieszkania wchodzą ( kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - Winogrady, os. Przyjaźni 12, polecam do wynajmu bardzo ładne, mieszkanie ( po kapitalnym remoncie ), obecnie jest nieumeblowane ale istnieje możliwość wstawienia mebli według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 500 zł94 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem mieszkanie 94 m2. W cenie wynajmu 2500 zl jest rowniez garaz 17 m2. Mieszkanie na parterze z ogrodkiem w willi miejskiej. W bloku mieszka 6 rodzin. Mieszkanie bedzie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł37 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronna kawalerka (37,3m2) z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone na wysokim parterze budynku z 2001 r. w strzeżonym kompleksie Atanera u zbiegu ulic Międzychodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 199 zł30 m² 39,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową, a zarazem funkcjonalna i ustawną kawalerkę zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy na poznańskiej Wildzie - przy ul. Saperskiej. Na 30 metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka W wysokim standardzie W nowym budownictwie przy ul. Wilczak W budynku agrobexu na czwartym piętrze. Mieszkanie w pełni wykończone i umeblowane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

1 600 zł34 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka o pow. 33,5m2 położona w budynku przy ul. Hawelańskiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Os. Piastowskim z balkonem. Umeblowane. Łazienka z wanną. Opłaty 1800 zł + gaz ( ok 20 zł/m-c) + prąd według zużycia Kaucja 2000 zł Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 zł27 m² 56,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna kawalerka o pow. 27m2. Mieszkanie kilka lat temu przeszło kapitalny remont polegający na wymianie wszystkich instalacji, odkrycia cegieł, wygładzania ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na ul. 28 Czerwca (zmodernizowany budynek z cegły, ocieplony, lata 60.) o powierzchni 50m2 , położone na II piętrze IV piętrowego budynku.Mieszkanie po generalny remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na Ogrodach! Układ pomieszczeń (38 m2): salon z aneksem kuchennym 22 m2 Sypialnia 9,87 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 800 zł46 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46m2. Mieszkanie kilka lat temu przeszło kapitalny remont polegający na wymianie wszystkich instalacji, odkrycia cegieł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2 osobnymi pokojami w nowoczesnym kompleksie przy ul. Giżyckiej W chwili obecnej wynajmowane. Dostępne od zaraz. #lokalizacja# grunwald/junikowo/ul. Giżycka. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu kawalerkę w samym centrum Poznania- ul.Ogrodowa obok Starego Browaru. Promocja maj 50% ceny Uwaga: miesiąc maj w promocyjnej cenie 50% czyli czynsz 500 zł + opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 980 zł130 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zawsze marzyłeś o tym, aby mieszkać w przytulnym, jasnym mieszkaniu? Uwielbiasz przestrzeń i ma dla Ciebie znaczenie czy sąsiad nie zagląda przez okna? A w dodatku uwielbiasz Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska