dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górecka

Górczyn,Poznań

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poznań , rejon Górczyna , Dębca , Świerczewa, kameralne osiedle domów jednorodzinnych z ogrodami. Polecamy do najmu niezależny dom ( 70 m2 ) trzypokojowy z kuchnią ,łazienką , werandą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł69 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny, przestrzenny, słoneczny lokal mieszkalny w odrestaurowanej XIX-wiecznej, secesyjnej kamienicy (1/4p, winda, frontowa część budynku) w rozpoznawalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe,komfortowe 2 pok.ok.40m2 blisko UAM z widokiem na Rezerwat Żurawiniec z dużym balkonem i windą do wynajęcia. Mieszkanie jest wynajmowane po raz pierwszy, składa się z: - słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołacz,Poznań

4 000 zł68 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy,luksusowy apartament na Sołaczu. Oferta skierowana dla bardzo wymagających klientów! Mieszkanie zupełnie nowe nigdy jeszcze nie zamieszkane pięknie wykończone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 250 zł32 m² 39 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w wieżowcu na 14-piętrze na os. Wichrowe Wzgórze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny,komfortowy i nowoczesny 2 pok.umeblowany apartament z dostępem do basenu oraz podziemnym parkingiem na os. Piastowskim w Poznaniu. Budynek jest ogrodzony a w recepcji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gronowa

Winogrady,Poznań

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie/piętro domu o powierzchni ok 60 m2 na poznańskich Winogradach w okolicach ul. Gronowej. Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane (wszystkie meble nowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 32m z piękną panoramą Poznania, na 17 pietrze apartamentowca Chartowo Tower. Kawalerka po generalnym remoncie, nowa kuchnia z lodówką, płytą grzewczą. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rataje,Poznań

3 950 zł84 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie W apartamentowcu Z basenem na ratajach! pelikan! przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 4 pokojowe umieszczone na 5 piętrze w budynku z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozienicka

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł61 m² 42,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia lokal mieszkalny o pow 60,8 m2 znajdujące się w przyziemiu domu wolnostojącego na Starołęce - Minikowie. Lokal posiada własne, niezależne wejście. Lokal może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Wilda,Poznań

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na trzecim piętrze nowego bloku na ul. Rolnej w Poznaniu. Mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, każdy po ok 10 m2, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Górczynek,Poznań

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia nowe mieszkania w wysokim standardzie wykończenia położone w Poznaniu, na Górczynie przy ul. Ostrobramskiej. Mieszkanie bezczynszowe. Powierzchnia mieszkania 45m2. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątkowo,Poznań

2 999 zł49 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piątkowo, os. Śmiałego Wynajmę nowo wykończone, jeszcze nie zamieszkiwane mieszkanie w nowej inwestycji uwi. Metraż: 49 m kw. Usytuowanie na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzego

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok.30m2.Mieszkanie znajduje się w niskim 4 piętrowym bloku na 1 piętrze ,składa się z pokoju,przedpokoju,łazienki (prysznic,pralka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapla

Wilczak,Poznań

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję umeblowane mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, przy cichej i spokojnej ulicy Czapla 21. Mieszkanie ma powierzchnię 52 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

2 000 zł47 m² 42,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo piękne nowe mieszkanie. Polecam na wynajem piękne , nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (19,5m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

800 zł19 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka z balkonem do wynajęcia poznań jeżyce ul. Jackowskiego - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących. (umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie z 2dużymi pokojami, z przeznaczeniem na noclegi dla pracowników, nieopodal dworca Poznań-Główny. Mieszkanie o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w parku nad Wartą. Wolne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie czyste, odnowione, większość mebli nowa. Łazienka po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Poznań

Łazarz,Poznań

650 zł18 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia poznań łazarz ul.GRANICZNA- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

1 950 zł38 m² 51,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - ul. Hawelańska opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 37,79 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta prywatna = bez pośredników! - atrakcyjne położenie w samym centrum Poznania - skrzyżowanie ulic Garbary i Małe Garbary - wszędzie blisko, doskonała komunikacja (tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

850 zł19 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajęcia poznań jeżyce ul. Staszica - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4 pok./74m2 z balkonem i garażem Naramowice ul. Karpia /poznań Mieszkanie jest o powierzchni około 74 m2 i znajduje się na II (z V pięter) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3 pok.65 m2 przy ul.Błażeja z parkingiem w hali. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta w nowoczesnym stylu w apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzą: - piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35 m2 na os. Armii Krajowej w Poznaniu, na 3. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie odświeżone (malowanie, gruntowne sprzątanie, drobne naprawy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rocha

Rataje,Poznań

1 599 zł59 m² 27,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w cichej i spokojnej okolicy nadwarciańskich terenów spacerowych. Mieszkanie o powierzchni 59m z oddzielna kuchnią, dwoma tarasami na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - ul. Piątkowska 45 opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji dla biura!. Nowy, stylowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 44m2 zlokalizowany w centrum miasta w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Targów Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bosa

Górczynek,Poznań

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Górczynie w rejonie ul. Głogowskiej, przy ul. Bosej. Budynek nowy. Powierzchnia mieszkania 37m2, pierwsze piętro w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

900 zł22 m² 40,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rynarzewska

Górczyn,Poznań

1 500 zł52 m² 29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w budynku atanera z 2009 roku przy ul. Rynarzewskiej w Poznaniu. Budynek z własnym dziedzińcem, wejście przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane i urządzone mieszkanie ok.46m2 z balkonem. Mieszkanie umeblowane składa się z: - pokoju ok. 20m2; - pokoju ok. 10m2; - pokoju przechodniego tzw. salon z korytarzem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

870 zł20 m² 42,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maratońska

Wilda,Poznań

4 499 zł77 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem wyjątkowy, klimatyzowany apartament położony w ścisłym centrum Poznania - na terenie nowoczesnego, zamknięto osiedla Maraton Gardens. Apartament o powierzchni 77 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Górczynek,Poznań

1 750 zł52 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia nowe mieszkania w wysokim standardzie wykończenia położone w Poznaniu, na Górczynie przy ul. Ostrobramskiej. Mieszkanie bezczynszowe. Powierzchnia mieszkania 52m2. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane częściowo 1-pok. mieszkanie o pow. 37 m2 położone na Os. Stefana Batorego 77. W pokoju i korytarzu na podłodze wykładzina, kuchnia i łazienka podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Nowe Miasto,Poznań

1 450 zł33 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+rezerwacja+ Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Świętego Michała. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepankowo

Nowe Miasto,Poznań

1 990 zł70 m² 28,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu okazjonalnego ? przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na poznańskim szczepankowie idealne dla rodziny Oferujemy na wynajem niezwykle wygodne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe (salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie) w 3 piętrowym bloku. Atrakcyjna okolica, dużo zieleni, dobra komunikacja z centrum, campusem uam (pst, autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

950 zł19 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie