dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

1 750 zł64 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie 2-pokojowe w idealnej lokalizacji - ul. Pobiedziska 5 minut od przystanku tramwajowego, niemal przy samym jeziorze Malta. Nowsze budownictwo, niski blok wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę spokojnemu najemcy mieszkanie w Poznaniu - ul. Brzask (dzielnica Grunwald). Lokal znajduje się w cichym kompleksie mieszkalnym. Powierzchnia: 36m. Dostępność: od zaraz. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umultowska

Piątkowo,Poznań

2 250 zł75 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu Różany Potok przy ul. Umultowskiej. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi ok. 75 mkw + 15 mkw taras z widokiem na zieleń. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 160 zł27 m² 42,96 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę od zaraz kawalerkę 27 mkw położoną na VII piętrze w wieżowcu na os. Przyjaźni. Mieszkanie w pełni umeblowane i urządzone we wszystkie sprzęty typu: pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

1 200 zł32 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do wynajmu: nowoczesną, po odświeżeniu kawalerkę, położoną na trzecim piętrze w bloku z 2006 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dalemińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Strzeszynek,Poznań

1 800 zł55 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie 2-pokojowe na strzeszynie greckim Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne, jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu na Strzeszynie Greckim. Jest to pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

900 zł25 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajęcia poznań jeżyce ul. Staszica - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Poznań

Łazarz,Poznań

900 zł21 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajęcia poznań łazarz ul. K. Potockiej - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

670 zł33 m² 20,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia mieszkanie - Duża Kawalerka, poznań ul.Czechosłowacka ze stałym meldunkiem, bez odstępnego, bez czynszu administracyjnego Mieszkanie o powierzchni 33,26 m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74m2. Mieszkanie może mieć zmieniony układ na 4 pokojowe z aneksem. Mieszkanie kilka lat temu przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Śródka

Śródka,Poznań

1 390 zł23 m² 60,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie, zlokalizowane w samym centrum Śródki. Mieszkanie pachnie świeżością, gdyż nikt w nim nie mieszkał po niedawnym remoncie generalnym. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pobiedziska

Rataje,Poznań

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do najmu bardzo atrakcyjne i wygodne mieszkanie o powierzchni ok.45m2, dwupokojowe z balkonem, w nowszym budownictwie, usytuowane w bardzo korzystnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Śródka

Śródka,Poznań

1 290 zł23 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45 m2 w bloku przy ul.Grochowskiej w Poznaniu, pomiędzy ul.Brzask, a ul.Świt. Lokal składa się z 3 pokoi (18 m2, 11 m2, 8 m2), korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 700 zł47 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na Poznańskich Winogradach -osiedle Kosmonautów. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta najmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w budynku apartamentowym z windą na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam na wynajem piękne mieszkanie mieszczące się przy ul. Biskupińskiej 42, w apartamentowy firmy Nickel w Poznaniu. Mieszkania wybudowane w 2001 roku, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pobiedziska

Malta,Poznań

1 750 zł64 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Śródka,Poznań

1 699 zł57 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta dla studentów/absolwentów/osób pracujących.MIESZKANIE PO ŚWIEŻO ZAKOŃCZONYM KAPITALNYM REMONCIE. Polecam na wynajem bardzo funkcjonalne i ustawne w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolina

Wilda,Poznań

2 900 zł83 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Cztery niezależne pokoje do wynajęcia na wildzie W nowym budynku! W pełni umeblowane I wyposażone! Mieszkanie o powierzchni 82m2 znajduje się na 2 piętrze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

3 200 zł86 m² 36,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal mieszkalny w odrestaurowanej XIX-wiecznej, secesyjnej kamienicy (1/4p, winda, frontowa część budynku) w rozpoznawalnej, bardzo dobrej lokalizacji - city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

1 400 zł43 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które stanie się dla Ciebie namiastką domu? Szukasz mieszkania, którego właściciele będą rozumieli Twoje potrzeby i w sposób sympatyczny i przyjacielski będą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia od zaraz znakomicie położone mieszkanie 2-pokojowe na os. Batorego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku z 1993r. (nowsza część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

970 zł24 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka z balkonem do wynajęcia poznań jeżyce ul. Staszica - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pok.ok 46m2 z garażem w cenie, Pń -Winogrady ul.Hawaleńska do wynajęcia w bloku na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - trzy przestronne pokoje z meblami firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone na Ratajach, na osiedlu Piastowskim na 6 piętrze w desce. Powierzchnia lokalu 38m2, dwa osobne pokoje, ciemna kuchnia z oknem na pokój. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł43 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu bardzo ładny, funkcjonalny i cichy lokal mieszkalny w odrestaurowanej XIX-wiecznej, secesyjnej kamienicy (1/4p) w rozpoznawalnej, bardzo dobrej lokalizacji - city palace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

600 zł14 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Niewielka kawalerka do wynajęcia poznań jeżyce ul. Staszica - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie 2pok.53m2 po remoncie na Piątkowie/Poznań. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na Piątkowie ok. 5 min do pestki i autobusów. W pobliżu Campus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 899 zł66 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę od IX 2019 komfortowy apartament 3-4 zgranym osobom ceniącym komfort, wygodę i święty spokój, o pow.65,7 mk+ logia 4,5mk. W samym sercu Poznania na Dąbrowskiego 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grunwald - ulica Jawornicka 5, budynek wybudowany w 2003 roku (cegła), bardzo dobra lokalizacja, w najbliższej okolicy sklepy, przedszkola, szkoły, 5 minut do tramwaju lub autobusu, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 400 zł38 m² 36,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Winogrady, os.Kosmonautów 17, Polecam do wynajmu mieszkanie z ładnym widokiem, składające się z dwóch niezależnych pokoi (16 m2 i 12 m2) o powierzchni 38,1 m2, mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji, u zbiegu ulic Jana Matejki i Grunwaldzka. Mieszkanie może zostać umeblowane na życzenie klienta. Przykład umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Oferujemy do wynajmu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 43m2 (+antresola) w bardzo dobrym położeniu - Łazarz, ul. Łukasiewicza (odremontowany budynek; piętro 4/4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Kosmonautów,Poznań

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę osobie pracującej, mieszkanie - jednopokojowe o powierzchni 35m2. Mieszkanie znajduje się na os. Batorego na Piątkowe na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Do dyspozycji najemcy: kanapa, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Górczynek,Poznań

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Posiadam do wynajęcia nowe mieszkania w wysokim standardzie wykończenia położone w Poznaniu, na Górczynie przy ul. Ostrobramskiej. Mieszkanie bezczynszowe. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Trzy osobne pokoje na III piętrze w niskim bloku. Powierzchnia mieszkania 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe do wynajęcia na Grunwaldzie. Trzy niezależne pokoje, pierwsze piętro w bloku czteropiętrowym, jasne mieszkanie, balkon. Pralka, nowa lodówka, odkurzacz. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

700 zł37 m² 18,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ze stałym meldunkiem, 1 duży pokój plus kuchnia , poznań ul.GŁOGOWSKA Mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 mieści się na II piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie bezczynszowe, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

950 zł26 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka ze stałym meldunkiem, poznań ul.GŁOGOWSKA BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO, BRAK ODSTĘPNEGO Mieszkanie o powierzchni 25,7 m2 mieści się na III piętrze pięciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

900 zł20 m² 43,90 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij