dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michała

Nowe Miasto,Poznań

1 800 zł33 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Świętego Michała. Oferta dla maksymalnie dwóch osób bez dzieci i zwierząt. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 800 zł31 m² 57,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wynajem Poznań Centrum Jeżyce. Mieszkanie na ul.Kościelnej- Bamberski Dwór. Rezerwacja! Kawalerka na 2 piętrze w bloku niskim z windą - w pełni umeblowana- wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 799 zł31 m² 58,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Abak poleca do wynajęcia śliczną kawalerkę , po kapitalnym remoncie. położona na 1 piętrze w 4 piętrowym w kamienicy po remoncie przy ul. Żurawiej 19/21 na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze budynku z windą, w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na spokojnym, zadbanym osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej 226 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Malta,Poznań

4 500 zł81 m² 55,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu piękny apartament 3 pokojowy w prestiżowej lokalizacji - Warzelnia Poznań. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym i 2 łazienek. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do najmu nietuzinkowy apartament. Luksusowa perełka wśród nieruchomości , wyposażony o powierzchni 110m2 przy ul. Grottgera 15 , Tuż obok City Parku , galeri.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

2 150 zł42 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem wygodne i ciche mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania - Sołaczu. Mieszkanie składa się z: otwartego salonu z kuchnią łazienki sypialni garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo Północ,Poznań

2 200 zł49 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i odświeżone mieszkanie na os. Batorego 1 na poznańskim Piątkowie. Budynek usytuowany wśród zieleni na spokojnym osiedlu, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł46 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

30 lat na rynku nieruchomości, bezpieczny nejem Z pośrednikiem - rezerwacja- 2 pokojowe mieszkanie W cenie kawalerki! Bardzo fajne wygodne mieszkanie z dużym balkonem - polecam. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 700 zł36 m² 47,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na II piętrze na spokojnym osiedlu przy ul Milczańskiej, blisko do tramwaju, do centrum Poznania, do sklepów ( galeria Posnania) , jeziora Maltańskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

653 zł28 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal mieszkalny nr 12 położony w budynku wielorodzinnym w Poznaniu ul. Kolejowa 42a, gmina Poznań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piątkowo,Poznań

1 900 zł27 m² 70,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*najem okazjonalny ** umowa min. do 30.09.2027 *** WYMAGANE UBEZPIECZENIE OC NAJEMCY **** BRAK ZGODY NA ZWIERZĘTA Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są też takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe , komfortowe , po remoncie , nowe meble , w budynku przy ulicy Kargowskiej wjazd z ulicy Rynarzewskiej o powierzchni 41 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Poznania, przy prestiżowej ul. Św. Marcin, z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz hotel Hilton. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

2 290 zł64 m² 35,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 64 m , usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Druskienickiej na Poznańskich Podolanach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest wolne od zaraz. Biuro Nieruchomości Abak poleca do wynajęcia śliczne , komfortowe mieszkanie 2 pokojowe , po kapitalnym remoncie ( pokoje są niezależne zamykane na klucz ), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilczak

Szeląg,Poznań

1 900 zł28 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania na Wilczaku w Poznaniu, wykończonego w wysokim standardzie, idealnego dla singla lub pary ceniących komfort i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

1 799 zł30 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie. Na prawie 30 metrową powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym, klimatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hulewiczów

Piątkowo,Poznań

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z oddzielną sypialnią, balkon, zamknięte osiedle, parking. Do wynajęcia duża i funkcjonalna kawalerka z oddzielną sypialnią oraz dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania - w pełni wyposażona kawalerka położona na nowoczesnym osiedlu "soleil de Malta" przy ul. Milczańskiej na Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie w okolicach Starego Rynku, przy samej wartostradzie miejsce, które łączy luksus, komfort i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku na Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Chartowo,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe urządzone mieszkanie na poznańskiej Malcie. Lokal jest zupełnie nowy, z nowym wyposażeniem, nie zamieszkałe wcześniej. Piętro 5, ostatnie z widokiem na dziedziniec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 880 zł28 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwuletnią , komfortową kawalerkę położoną w nowym apartamentowcu przy ul. Rataje 166 na zielonych Ratajach. Mieszkanie gustownie i funkcjonalnie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum, ale jednocześnie z bliskością terenów zielonych? Marzy Ci się ciche mieszkanie z pięknym tarasem na którym możesz wypić poranną kawę? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wildecki

Wilda,Poznań

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta najmu - nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z halą garażową | Poznań, ul. Rynek Wildecki Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,29 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł14 m² 139,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka/centrum poznania/0%prowizji Wynajem Kawalerek idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym komfortowego i nowoczesnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ku Cytadeli

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane I wyposażone - przy parku cytadela! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 47 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2016r., na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

5 200 zł98 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Poznań / Grunwald / ul. Marcelińska 34 4 niezależne pokoje , niezależna jasna kuchnia parter , pow. 98 m2 obecnie mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone właściciel przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

3 300 zł65 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ustawnego, trzypokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - Os. Stefana Batorego, na poznańskim Piątkowie. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowina

Jeżyce,Poznań

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60m ul Nowina, ogrody, poznań Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60m , położone na spokojnej ulicy Nowina na Ogrodach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący ofertę. Polecam do wynajęcia mieszkanie położone w ścisłym Centrum na ul. Bóżniczej o pow. 100m2. Nowszy blok, i piętro, w bloku dwie windy, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 15 Pułku Ułanów Poznańskich

Jeżyce,Poznań

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w bloku, na drugim piętrze, na ulicy Zwierzynieckiej 15 (między Kaponiera a starym zoo). Mieszkanie ma 55 m2 powierzchni i składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 65 m | fama | wysoki standard Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone przy ul. Barańczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym | 65 m | Grunwald | wysoki standard Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

2 150 zł43 m² 49,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,13 m , położone na 5. piętrze budynku z windą. Świetna lokalizacja zaledwie kilka minut do centrum! atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

2 600 zł46 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* najem okazjonalny ** umowa na min. 12 miesięcy *** wymagane ubezpieczenie oc najemcy **** brak zgody na zwierzęta Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą najmu klimatyzowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 950 zł34 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Malta,Poznań

2 900 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż apartament w inwestycji Soleil de Malta przy ul. Milczańskiej w Poznań. Lokalizacja bezpośrednio przy Jezioro Maltańskie, w sąsiedztwie Galerii Posnania i z bardzo.