dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Przedmiot najmu to nowe 3 pokojowe mieszkanie 54m , mieszkanie znajduje się na bułgarskiej 59e Mieszkanie dla wymagającego Klienta, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmujący nie płaci prowizji. Wynajmę mieszkanie w Poznaniu na os. Jana III Sobieskiego (piątkowo). Doskonała lokalizacja ze względu na bliskość Kampusu Morasko (10 min pieszo, 5 min rowerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

__________ R E Z E R W A C J A ____________ łazarz 2 pokoje Z panoramą Zapoznaj się z ofertą mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego przy zbiegu ulicy Klaudyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wierzbięcice

Stare Miasto,Poznań

1 680 zł25 m² 67,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój położone w samym Centrum miasta przy ulicy Wierzbięcice 5, koło Nowego Rynku. Pokój o poiwerzchni 25 m2 z własną, prywatną łazienką do wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

3 500 zł73 m² 47,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja do 15.10.2024 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wynajmu mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu w centrum poznańskich jeżyc położonego w apartamentowcu WIEŻA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Malta,Poznań

2 600 zł40 m² 64,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, które mieści się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dostępne od listopada, gotowe do zamieszkania. Układ (ok. 41 m2): pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwu- pokojowe położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. III piętro w niskim bloku. Umeblowane, jest lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł47 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na poznańskim Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze w boku z windą z 2024 roku na nowopowstałym os Goplana przy ulicy Św. Wawrzyńca na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary 550m), autobus (mostowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na strzeżonym i kameralnym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy. Naramowice. Niskie bloki na tym osiedlu zatopione są w zieleni, a na terenie jest miejsce do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem designerskie mieszkanie z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, a zarazem w spokojnym miejscu -przy ul. Św. Wojciech 30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Mieszkanie w trakcie malowania, sprzątania i drobnych napraw - zakończenie prac do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Podolanach. Mieszkanie w nowym bloku (2020 r.) przy ul. Jasielskiej. Powierzchnia 49m2, 2 pokoje, winda, balkon. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam zapoznanie się z ofertą najmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w inwestycji ,goplana' z 2022r. na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni 43,37 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament na poznańskich Jeżycach dla singla lub pary. Nowy budynek z 2021r.! doskonała lokalizacja, bliskość komunikacji i pełnej infrastruktury. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karpia

Morasko,Poznań

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na ul. Karpia o powierzchni ok. 70 mkw. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2010 r., na osiedlu zamkniętym, monitorowanym wizyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Wojskowej 7 w apartamentowcu z 2015 roku. 2-bedroom apartment on last floor with balcony for rent in apartment building, fully furnished. Wojskowa street.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krysiewicza

Stare Miasto,Poznań

2 190 zł25 m² 87,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dostępne jest od 10.11.2024! Możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowej i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Winogrady,Poznań

2 090 zł48 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dostępne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania (48m2) na ulicy Owsianej / Winogrady (10min od centrum Poznania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

2 400 zł54 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobra lokalizacja to niewątpliwie atut tej oferty, czytelny adres w centrum miasta. Mieszkanie położone przy ul. Spychalskiego 7, nieopodal Rynku Wildeckiego, zaledwie pięć minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznań, piątkowo, os. Chrobrego Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na pierwszym piętrze w wysokim budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

2 850 zł48 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Polecam do wynajęcia ( tylko najem okazjonalny - pomagamy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł95 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie o powierzchni całkowitej 94 m2. Cena wynajmu wynosi 3700 zł. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnym budynku na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m na Wildzie, przy ul. 28 Czerwca 1956r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku i jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawady

Zawady,Poznań

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Galeriowcu na Zawadach 2 pok. Osiedle galeriowców na Zawadach składa się z kilku bloków mieszkaniowych zrealizowanych w okresie międzywojennym według projektu Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grunwald,Poznań

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam ofertę mieszkanie dwa pokoje Grunwald przy ulicy Elizy Orzeszkowej 10. Do wynajęcia od dnia 5 października 2024 roku elegancki apartament utrzymany w ciemnych tonach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Wilda,Poznań

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo. Mieszkanie zwierzolubne :) Do położonej w niskim bloku z cegły, niezwykle sympatycznej i przestronnej kawalerki pod adresem ul. Rolna w Poznaniu, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pośrednikom dziękuję. Wynajmę mieszkanie W okolicy rynku jeżyckiego: - ul. Żurawia - 47 m2 - 1 piętro - świeżo wyremontowane - dwa pokoje + duża garderoba (6m2) - łazienka: ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

3 700 zł52 m² 70,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu mieszącego się na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Wojskowej. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum , Areny oraz parków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco Państwa uwadze do wynajęci wyjątkowe całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Zacisze Marcelin w Poznaniu. Położenie Zacisze Marcelin to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe oś.Jana III Sobieskiego na Piątkowie. Mieszkanie o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie, na parterze ; 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, wc , korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Nowe Miasto,Poznań

2 150 zł32 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo zadbane, nowsze mieszkanie w budynku z 2020r. składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - oddzielnej sypialni, - korytarza, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Nowe Miasto,Poznań

4 500 zł66 m² 68,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe. Designersko urządzone. Dla wymagających. Tuż obok jeziora Maltańskiego. Mieszkanie na wynajem przy ul. Lwowskiej w Poznaniu. Apartament znajduje się na 2 piętrze niedawno powstałego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie! Oferuję do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E dla studentów. Polecam do wynajęcia mieszkanie położone na os. Batorego w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie o powierzchni 48 m2, 2 pokoje, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z windą o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym centrum Poznania, ul. Bóżnicza. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! świetna lokalizacja! po remoncie! Polecamy Państwu do wynajęcia przestronną kawalerkę z osobną dużą kuchnią i bardzo dużym balkonem o powierzchni ok 40m2, usytuowane.