dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

5 000 zł58 m² 86,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie z dwoma tarasami na poznańskich Jeżycach! uwaga oferta idealna dla firmy szukającej mieszkania dla pracownika/na biuro. Najemca otrzymuje fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco na wynajem bardzo atrakcyjne 3 pokojowe, jasne i klimatyzowane mieszkanie zlokalizowane pod samym lasem - na poznańskim Grunwaldzie. Zachodnie tereny poznańskiego Grunwaldu to jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

1 790 zł39 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie Wolne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowej i w pełni wyposażonej kawalerki (39m2), usytuowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją wynajmu przestronnego i nowoczesnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 57 m , zlokalizowanego w sercu miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Górczyn,Poznań

1 600 zł35 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, grunwald, górczyn ul. Daleka Przytulna, zadbana kawalerka o powierzchni 35,1 m2, położona na drugim piętrze niskiego budynku z cegły. Pokój połączony z kuchnią w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przygraniczna

Smochowice,Poznań

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu moją nową ofertę wynajmu inteligentnego apartamentu, położonego w Smochowicach przy ul. Przygranicznej. Nowy budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Podolany,Poznań

2 790 zł46 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! Mieszkanie dostępne od zaraz! Prywatne miejsca Parkingowe na 4 samochody! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego (46m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

1 090 zł28 m² 38,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie ciepłe i przytulne z ładnym widokiem z okna *ogrzewanie miejskie *28.24 m2 *Winda, 5 piętro *Uniwersytet Przyrodniczy - 900 m *Mieszkanie przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Garbary,Poznań

2 500 zł48 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem. 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Stare Miasto Poznań- 47,55m2 Wolne od zaraz. W pełni wyposażone mieszkanie. Dwa osobne pokoje z oddzielną kuchnią. Media i czynsz: 2500 msc/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Jeżyce,Poznań

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szamarzewskiego blisko rynku Jeżyckiego. Strych - pokój z aneksem+ sypialnia dla max 3 osób 1300zł+ 500zł czynsz w tym ogrzewanie, woda, śmieci. Dodatkowo prąd. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Sołacz,Poznań

2 300 zł44 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajmu, nowe, atrakcyjne mieszkanie na Sołaczu przy ul. Dojazd nr2. Lokal o powierzchni 43,5m2, dwupokojowy. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

3 100 zł64 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w centrum miasta - Jeżyce, ul. Jeżycka! Powierzchnia użytkowa mieszkania 64,5 mkw, 3 pokoje. Dwa pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

1 950 zł64 m² 30,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca do najmu mieszkanie 3 pokojowym o pow. 64m2 położone na Poznańskim Piątkowie na os. Bolesława Śmiałego w bloku nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 500 zł71 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości położonej na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Bułgarskiej 59. Grunwald to spokojna dzielnica w zachodnim obszarze miasta z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od czerwca! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane,2-pokojowe mieszkanie na Os. Kopernika. Mieszkanie, na dziewiątym piętrze bloku ( 2 windy ) przy ul. Galileusza, składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolny od 01.07.2024 - można oglądać już teraz. Zapraszam na prezentacje. Do wynajęcia Apartament klasy premium w sercu Marcelina z miejscem parkingowym w hali garażowej i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winiary

Winiary,Poznań

1 300 zł41 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania 2 pokojowego, położonego na poznańskich Winogradach na os. Winiary. Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok z okien tego apartamentu jest niepowtarzalny. Mam przyjemność przedstawić Państwu jeden z bardziej komfortowych i wygodnych apartamentów na poznańskim Chwaliszewie w nowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

2 700 zł45 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w bezpiecznej okolicy, blisko terenów zielonych i z dobrym dojazdem komunikacją miejską? Zapraszam do jednego z najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

3 700 zł64 m² 58,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu w Apartamentowcu przy ul Garbary 104e Esencja Apartamenty. Umowa Najmu Instytucjonalnego. Całkowita powierzchnia to 63,65 m2, w korzystnym układzie funkcjonalnym: 2 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję do wynajęcia mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ulicy Wielkiej w Poznaniu. Lokalizacja 2 minuty od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowo powstałe komfortowe mieszkania w niedawno oddanym budynku w Skórzewie koło Poznania. Wszystko nowe, nieużywane , wykonane przy pomocy wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam 2 pok mieszkanie w zamknietym, chronionym obiekcie * Atanera*. Naroznik ul.Kasprzaka a ul.Sczanieckiej 8 Blisko parku Kasprowicza , blisko Głogowskiej do tramwaju 2 min pieszo, autobus przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Grunwald,Poznań

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na pierwszą wyprowadzkę od rodziców? A może ekonomicznej opcji do zamieszkania w mieście? Koniecznie obejrzyj tą kawalerkę w cichej okolicy Grunwaldu przy ul. Swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morzyczańska

Nowe Miasto,Poznań

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Nowym Mieście tuż przy parku! Na wynajem dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie z oddzielną kuchnią i przestronnym tarasem z widokiem na park. Lokal zupełnie nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Jeżyce,Poznań

4 800 zł100 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 100m2 w odnowionej kamienicy, bardzo blisko Centrum Poznania (jeden przystanek tramwajowy na Most Teatralny). Nieopodal Rynek Jeżycki, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

3 000 zł51 m² 59,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach - ul. Wagrowska (obok Ronda Starołęka) opis lokalu Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

2 300 zł46 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie W nowszym kompleksie budynków na podolanach! W pełni urządzone, wysoki standard! atrakcyjna lokalizacja! niskie opłaty administracyjne! dostępne od zaraz! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Poznaniu na Dębcu - ulica Łozowa 30, w charakterystycznej kamienicy z muralem poznańskiego artysty Kawu. Kamienica przeszła gruntowny remont na zewnątrz jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Stare Miasto,Poznań

1 299 zł39 m² 33,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w samym sercu Poznania, przy ul. Mokrej , niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 39m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości tel Do wynajęcia luksusowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane,z przestronnym tarasem, położne przy ulicy Świerzawskiej 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego 2 pokojowego mieszkania w oficynie kamienicy (powierzchnia użytkowa 45m2) zlokalizowanego w samym Centrum Poznania przy ulicy Ratajczaka 25. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opieńskiego

Piątkowo,Poznań

2 000 zł56 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia mieszkanie położone na Piątkowie przy ulicy Opieńskiego 4. Lokal znajduje sie na 3-cim pietrze w niskim bloku z 2008r z windą. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco Państwa uwadze do wynajęci wyjątkowe całkowicie nowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Zacisze Marcelin w Poznaniu. Położenie Zacisze Marcelin to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

1 850 zł43 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym zamkniętym osiedlu położonym przy ul. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 45 m2 zlokalizowane na poznańskim Piątkowie w cichej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym bloku. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Jeżyce,Poznań

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z oddzielną sypialnią położona w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Libelta 3 na 3 piętrze. Idealna lokalizacja do zamieszkania, aby korzystać z uroków miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł26 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przytulną kawalerkę w apartamentowcu zlokalizowanym na osiedlu Polanka przy ul. Milczańskiej. Wybudowany w 2022 roku budynek zapewniający całodobową ochronę, windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

3 400 zł59 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie - ul. Kamiennogórska. Budynek znajduje się w najbardziej popularnej obecnie części miasta. Z przestronnym.