dowolna

Mieszkania z garażem Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polanka

Nowe Miasto,Poznań

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie świeżo odnowione. Kuchnia, lazienka i wc w pelni wyposażone. Mieszkanie bardzo cieplei sloneczne, duży balkon. Dodatkowo box garażowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Naramowicach (naramowicka/jasna Rola), ciche i spokojne, 6km od Starego Rynku. Powierzchnie: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falista

Starołęka,Poznań

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę nową kawalerkę we właśnie oddanym budynku, na ulicy Falistej (rataje), 33 m2, umeblowana kuchnia z lodówką, wyposażona łazienka, szafa typu Komandor. 2 piętro, z oszklonym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rocha

Rataje,Poznań

598 000 zł93 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bez pośredników! Mieszkanie na os. Św. Rocha, usytuowane na cichym, zielonym, zadbanym osiedlu, położonym nad samą Wartą pomiędzy mostami Rocha i Królowej Jadwigi. Rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka , w centrum Poznania. W pełni umeblowana z aneksem kuchennym. W wyposażeniu również pralka lodówka oraz telewizor. Całkowity koszt wynajmu z wliczonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na ul.Polanka. Mieszkanie na parterze w ładnym 4 piętrowym bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym w pełni urządzonym, 2 łazienki, 2 szafy typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

284 000 zł51 m² 5 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe z księgą wieczystą na parterze o pow. 51 m2 z balkonem znajdujące się w niskim bloku, w bardzo dobrej okolicy. Blok znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Górczyn,Poznań

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie w cichej okolicy. W budynku znajdują się 4 mieszkania. Salon 21 m2, kuchnia 8,6 m2, pokój 13 m2, łazienka 6m2, korytarz 9,2m2. Podłogi drewniane- jesion. Kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

635 000 zł110 m² 5 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Jedyna taka okazja! Sprzedam mieszkanie składające się z 5 pokoi, dwóch łazienek, widnej kuchni i dwóch balkonów. Mieszkanie wyremontowane nie wymaga wkładu, co w porównaniu do cen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwa

Nowe Miasto,Poznań

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Cena obejmuje garaż murowany znajdujący się na wprost balkonu w cenie ok. 30 000,- zł. Podłoga pokryta korkiem. Sufit wygłuszony styropianem. Mieszkanie bardzo dogodnie położone. Bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w super lokalizacji ( blisko Most Teatralny) w nowym budownictwie. 2 niezależne, umeblowane, jasne pokoje. Łazienka z wc. Kuchnia całkowicie wyposazona.Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Winogrady,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Miszkanie przeznaczone do wynajęcia-na B I U R A w ololicy Galeria plaza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimina

Poznań,wielkopolskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo atrakcyjne i szczególne. Jasne i przestronne. Znajduje sie na najwyzszej (drugiej) kondygnacji przedwojennej willi z ogrodem. Mieszkanie ma prawie 5 m wysokosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: salon 20 m2 z aneksem kuchennym 9 m2, (1)pokój 15 m2,(2) pokój 9,00 m2, łazienka 4,6 m2, przedpokój 6,4 m2;taras 13,50 m2; kuchnia podłoga w płytkach, z meblami na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoria

Stare Miasto,Poznań

1 390 zł50 m² 27,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników. Mieszkanie w ścisłym centrum - 5 minut piechotą do Starego Rynku. Nowy budynek z widokiem na Wartę - cisza, spokój, zieleń, a jednocześnie bliskość Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

603 000 zł64 m² 9 421,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokal mieszkalny znajduje sie na osiedlu ataner, ul. Naramowicka, pow. 64 m2, 3 pokoje, 5p, wraz z garażem Cegła, opomiarowane, certyfikat, winda, chronione, zamknięte, mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 200 zł71 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 (pokoje 20, 13 i 12 m2) z oddzielną kuchnią, łazienką , osobną ubikacją i przestronnym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na 3 piętrze. Stan prawny nieruchomości - własność. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Poznaniu, ul.Krauthofera na osiedlu monitorowanym, umeblowana i wyposażona (TV, internet, lodówka, pralka, piec elektryczny, balkon, winda, garderoba).Opłata łączna 1350 zł/mies.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 32 m2 - super lokalizacja 5 min od centrum! 30m od przystanku tramwajowego! Mieszkanie 1-pokojowe położone grunwaldzka/wojskowa składające się z pokoju z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Smochowice

Smochowice,Poznań

542 700 zł81 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Eleganckie, ciche, słoneczne i przestrzenne mieszkanie w spokojnej i ekskluzywnej dzielnicy Poznania. Szybki i łatwy dojazd do cetrum Poznania (zarówno samochodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 650 zł59 m² 27,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Strzeżone i monitorowane (miejsca postojowe za szlabanem). Mieszkanie nowe, z balkonem, ciche z widokiem na zieleń (winda). Wyposażona, nowoczesna kuchnia (zmywarka, lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne,jasne mieszkanie w podwyższonym standardzie na 3. piętrze w kamienicy przy ulicy Głogowskiej. 3 niezależne pokoje o powierzchni 12,13 oraz 22 m2, kuchnia 9,5 m2 , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 45m według indywidualnego projektu, w cichej dzielnicy Grunwald, na małym kameralnym ogrodzonym osiedlu składajacym sie z czterech willi miejskich. Mieszkanie miesci sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

1 400 000 zł134 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Cena 1.400.000 zł DO NEGOCJACJI. Sprzedam apartament położony w spokojnej i mało uczęszczanej uliczce na Sołaczu. Lokalizacja jest bardzo dobra, niedaleko znajdują się 3 sklepy spożywcze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

450 zł62 m² 7,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 lutego pokój 2os. w nowym budownictwie, umeblowany w 3 pokojowym mieszkaniu studentkom lub licealistkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polanka

Nowe Miasto,Poznań

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na ul. Polanka, na 1wszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w bliskiej odległości od Starego Rynku (10 min tramwajem), terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia Apartament na Nowo powstałym Osiedlu Galileo w Poznaniu. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, garderoba o łącznej powierzchni 58mkw. Całość w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie 3-pokojowego w atrakcyjnej dzielnicy poznania o łącznej powierzchni 45m2 plus 3m2 piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego bloku. Dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 025 100 zł201 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Grunwald. Posiadamy na sprzedaż willę miejską, składającą się z dwóch mieszkań o powierzchni 201 m2 oraz 212 m2. Budynek posiada miejsca garażowe. Budowa rozpoczęta, termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lisowskiego

Różany Potok,Poznań

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Poznań- różany Potok - mieszkanie na sprzedaż. Szeregowiec 3-poziomowy położony w spokojnej zielonej dzielnicy, ogródek zagospodarowany z miejscem parkingowym i systemem nawadniania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe ,w pełni wyposażone (pralka, zmywarka,lodówka,piekarnik,płyta indukcyjna,okap,odkurzacz, żelazko,czajnik elektryczny) szafy typu komandor, umeblowane , gotowe do zamieszkania od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na strzeżonym osiedlu Budimexu przy ulicy Milczańskiej-w budynku 16 C. Kupione kilka lat temu, dla córki, która po maturze miała się tam przeprowadzić - no ale postanowiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecam bardzo ładne mieszkanie, położone w centrum miasta, blisko Parku Sołackiego. Osiedle strzeżone całą dobę, ładny dziedziniec wewnętrzny z zielenią, ławeczkami oraz placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smoluchowskiego

Grunwald,Poznań

221 400 zł41 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Budynek, w którym mieści się mieszkanie, położony jest w wyjątkowo - jak na warunki miejskie - cichej i zielonej okolicy (bezpośrednio przy lasku). Jest ogrodzony i monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Warszawskim w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 110 m2 w domu dwu rodzinnym. Trzy pokoje (salon 36 m2 , 16 m2 i 19 m2) , kuchnia z jadalnią (17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Grunwald,Poznań

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia Apartament na Nowo powstałym Osiedlu Galileo w Poznaniu. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba o łącznej powierzchni 58mkw. Całość w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Grunwald - mieszkanie W zamkniętym kompleksie atanera Z 2001 roku. Mieszkanie położone na 2 piętrze w eleganckim, nowoczesnym 4-piętrowym budynku, o powierzchni 48 m2, dwa ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pobiedziska

Poznań,wielkopolskie

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo spokojna okolica. Okna z widokiem na las. Blisko pętli tramwajowej (6, 8) i lini autobusowej 97. Miejsce parkingowe w garażu.