dowolna

Mieszkania z ogródkiem Poznań - Oferty mieszkań z działeczką

359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

550 400 zł57 m² 9 731,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

432 687 zł39 m² 11 134,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

688 356 zł58 m² 11 849,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum jeżyc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, ustawne, jasne. Posiada 2 balkony! oferta: 688 356 zł 11 850 zł/m2 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 724 586 zł wysoki standard inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

618 034 zł63 m² 9 925,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

719 990 zł74 m² 9 775,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocja! Polecam 4-pokojowe dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkania przed zakupem. Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

649 316 zł70 m² 9 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

608 660 zł44 m² 13 890 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 43,82 m2 na parterze z dużym ogrodem 65 m2 na Grunwaldzie. Mieszkanie bardzo komfortowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

418 960 zł39 m² 10 781,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

704 387 zł74 m² 9 535,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

459 972 zł35 m² 13 045,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zgrabna kawalerka z balkonem, garderobą i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

568 004 zł57 m² 10 081,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

598 989 zł63 m² 9 506,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górki

Górczyn,Poznań

870 000 zł77 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament z ogrodem | 76,47 m | Apartamenty Dmowskiego | Poznań - Górczyn Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 76,47 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

419 228 zł38 m² 11 006,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

645 000 zł42 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Poznańskiego Junikowa. To kameralne osiedle, tuż obok potoku Junikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

638 130 zł53 m² 12 040,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla siebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 500 zł32 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Dla spokojnej studentki, najchętniej kierunków medycznych, ekonomicznych, wydział prawa oferujemy przyjemną, idealnie zlokalizowaną kawalerkę przy rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowe Miasto,Poznań

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznaj wyjątkową ofertę - przestronne, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 102,88 m (z piwnicą) usytuowane przy ul. Warszawskiej 147. To miejsce, które łączy urok historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

506 000 zł42 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

865 000 zł55 m² 15 862,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz wyjątkowego, wygodnego, przestronnego i nieszablonowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz. Apartament znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

769 272 zł58 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wstępnie zarezerwowane do 23.07. Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

553 238 zł40 m² 13 963,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na Podolanach - zamieszkaj w zielonej części Poznania! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? ? Na urokliwych Podolanach powstaje kolejne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

533 900 zł42 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 987,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnia sztuka! Polecamy na sprzedaż nową inwestycję - zespołu kompaktowych eco lokali mieszkalnych z pompami ciepła w zabudowie bliźniaczej położone na mini osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

640 000 zł38 m² 16 623,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalna oferta - mieszkanie Z ogódkiem i miejscem parkingowym lokalizacja: nowoczesny budynek z 2023 roku znajduje się przy ulicy Sielawy 23 na poznańskich Naramowicach. Zadbane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

432 000 zł33 m² 12 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

- r E Z E R W A C J A - | Klimatyczne 2 pokoje | wykończone ze smakiem | poznańskie Jeżyce | Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

436 900 zł34 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

397 890 zł31 m² 12 835,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

375 000 zł27 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż kawalerkę z ogródkiem i miejscem postojowym położoną na parterze w niskim nowo wybudowanym bloku z windą z 2024 roku przy ulicy Janusza Meissnera na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

588 792 zł51 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

560 520 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

579 000 zł39 m² 14 961,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Wilda,Poznań

2 500 zł40 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na parterze o powierzchni 39,66m2, z własnym małym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 760 zł32 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla spokojnej studentki, najchętniej kierunków medycznych, ekonomicznych, wydział prawa oferujemy przyjemną, idealnie zlokalizowaną kawalerkę przy rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Grunwaldzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Podolany,Poznań

439 950 zł40 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu na parterze z ogródkiem. Połączenie doskonałej lokalizacji z idealnym miejscem na wypoczynek i relaks w ciągu dnia. Auto zaparkujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

420 000 zł30 m² 14 237,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja oferty do dnia 4 sierpnia 2025r. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przytulnej kawalerki po generalnym remoncie w 2024r. o pow. 29,5 m2 z tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

727 890 zł63 m² 11 553,80 zł/m²

 

Piętro:6/6