dowolna

Mieszkania z ogródkiem Poznań - Oferty mieszkań z działeczką

359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

625 406 zł63 m² 9 925,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bosa

Górczyn,Poznań

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym- do natychmiastowego objęcia Przedmiotem najmu jest apartament z mozliwością korzystania z miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

359 999 zł26 m² 14 117,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania trzypokojowego w nowym budownictwie z 2024 roku. Mieszkanie przygotowaliśmy dla siebie, ale kolejny członek rodziny wymusił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

890 000 zł75 m² 11 835,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

0% prowizji/3 pokoje/75,2 m /balkon/garaż/winda/wyposażone Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem idealne dla rodziny lub pary! Poznań Grunwald prestiżowa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

597 541 zł50 m² 12 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Twoje nowe mieszkanie na Grunwaldzie już czeka! Wprowadź się jeszcze dziś i poczuj się jak w domu! Oferujemy przestronne, nowocześnie wykończone mieszkania na popularnym Grunwaldzie. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

425 326 zł35 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * lokalizacja: jeżyce. * nowoczesny układ: salon z aneksem + taras + ogród. * możliwość wykończenia mieszkania pod klucz od 890.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

458 407 zł43 m² 10 783,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta: nowoczesne 2-Pokojowe Mieszkanie w Prestiżowej Lokalizacji - Promocja Cenowa! Odkryj swoje wymarzone mieszkanie w sercu dynamicznie rozwijającej się części Poznania. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

646 008 zł62 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w komfort i wygodę! To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Zieleń za oknem, tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Rataje,Poznań

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rusa

Malta,Poznań

639 000 zł79 m² 8 236,04 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 78,8m2 z balkonem i przynależną piwnicą oraz dodatkowo z kartą postojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

570 210 zł57 m² 10 081,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

459 000 zł36 m² 12 589,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim 5-piętrowym bloku z 2019 roku na ul. Jasielskiej na poznańskich Podolanach. Po odświeżeniu, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

530 000 zł37 m² 14 305 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkania na sprzedaż Zgoda 24 & 24a, górczyn Nazywam się i jako agent biura Grunt to Nieruchomości z przyjemnością pomogę Państwu przejść przez cały proces zakupu, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

757 863 zł83 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowego mieszkania 4 pokojowego na parterze z ogródkiem o powierzchni 82,70 m2 na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni na Naramowicach Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

699 000 zł55 m² 12 617,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 55,4 m z ogródkiem - Naramowice, ul. Błażeja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,40 m , położonego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

460 000 zł30 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 30m2 w lokalizacji zgoda 24 & 24a, położone tuż przy pętli tramwajowej i autobusowej na Górczynie czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielniki

Wilda,Poznań

1 897 000 zł102 m² 18 548,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Poszukujesz prawdziwej unikatowej nieruchomości, obok której nie można przejść obojętnie? Kochasz klimat poznańskiej Wildy? Cenisz funkcjonalny układ mieszkania i zieleń za oknem? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

458 407 zł43 m² 10 783,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam!zadzwoń 1600,- Polecam: kawalerka nad Wartą! ważne! uwaga mieszkanie przeznaczone dla singli lub pary bez dzieci, akceptowane zwierzęta! Do najmu posiadamy kawalerkę o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Stary Rynek,Poznań

2 600 zł73 m² 35,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutna gratka dla miłośników pięknych, starych wnętrz! Oferuję piękne mieszkanie dwupokojowe w kamienicy w okolicach Starego Rynku w Poznaniu. Budynek z roku 1908 rewitalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! W cenie 2 miejsca postojowe! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

3 500 zł60 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania! Dzielnicy pełnej możliwości, na strzeżonym osiedlu z ogródkiem, balkonem i miejscem w hali garażowej w cenie! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

599 000 zł48 m² 12 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łacina

Nowe Miasto,Poznań

648 742 zł59 m² 10 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Poznaniu, w prestiżowej lokalizacji? W wyjątkowym otoczeniu? Znalazłeś! Apartament usytuowany w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, zapewniającym mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

2 499 zł41 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę 2-pokojowego, świeżo wykończonego, umeblowanego mieszkania, położonego na parterze budynku z 2024 roku na osiedlu Zacisze Marcelin zaraz przy Lasku Marcelińskim. Największe atuty :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Wilczy Młyn,Poznań

486 800 zł40 m² 12 170 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworzeckiego

Strzeszyn,Poznań

830 000 zł66 m² 12 486,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji/słoneczne 4 pokoje/66,5m2/miejsce postojowe w hali/ taras/nowe/pod klucz! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem idealne dla rodziny! | Strzeszyn, poznań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

507 159 zł51 m² 9 983,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Ogródek 27 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc! Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

690 713 zł70 m² 9 807,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębiec,Poznań

295 000 zł67 m² 4 402,99 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Okazja super lokalizacja lokal pod inwestycję / lokal mieszkalny. Na sprzedaż lokal znajdujący się w suterenie w willi mieszkalnej z przeznaczeniem jako lokal użytkowy (lokal 63,7 m2 +2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

441 593 zł41 m² 10 666,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz małego mieszkania na początek? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego apartamentu od południa.