dowolna

Mieszkania z ogródkiem Poznań - Oferty mieszkań z działeczką

359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowej nieruchomości, gdzie od pierwszej minuty poczujesz się jak we własnym domu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 2-pokojowego mieszkania przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Eng below. DO wynajęcia: komfortowy słoneczny apartament o metrażu 140 m z ogródkiem i zadaszonym miejscem parkingowym. Wykończony wysokiej jakości materiałami, meble wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

749 000 zł59 m² 12 600,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu eleganckiego dwupokojowego mieszkania z własnym ogródkiem, położonego przy ul. Wojskowej w sercu Poznania. To wyjątkowa oferta! Lokal mieści się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Wilda,Poznań

499 500 zł38 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 37,50m2 z ogrodem 50m2, położone 200m od Starego Browaru w samym Centrum Poznania. Nowoczesny i kameralny budynek, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

529 610 zł49 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna i ciepła kawalerka z drewnianą oryginalną deską. Wynajmę bezpośrednio małą kawalerkę (20m2). Lokal jest w całości wyremontowany z bardzo dobrych materiałów (oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Orła Białego,Poznań

742 596 zł71 m² 10 502 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy przestronne mieszkanie narożne z ogrodem. Mieszkanie ma 4 pokoje, a przy aneksie kuchennym jest dodatkowe okno. Z racji położenia mieszkania od strony południowo-wschodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 500 zł56 m² 44,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obniżka czynszu najmu! Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem 2-pokojowy apartament z tarasem i ogrodem wyposażony w wysokim standardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

544 692 zł54 m² 10 101,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia!2 miejsca w Hali Garażowej oraz ogródek w cenie mieszkania! Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 311,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena dla klienta gotówkowego: -30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybińska

Śródka,Poznań

550 000 zł63 m² 8 744,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,9,4m2 usytuowana na II piętrze w kamienicy przy ul. Cybińskiej na Śródce. Mieszkanie składa się z przejściowego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

569 000 zł63 m² 9 001,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena o 30 000 zł od ceny regularnej dla klienta gotówkowego. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

790 000 zł83 m² 9 518,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna skrajny szereg położony na małym kameralnym osiedlu na poznańskich Podolanach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Strzeszyn,Poznań

659 123 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Gotowe do odbioru! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie, sprzedam 65m2, 3 pokoje, 1 piętro, poznań, 490 000pln Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bardzo zadbanej kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Starołęka,Poznań

454 669 zł43 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, o powierzchni 42,7 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,Poznań

459 000 zł65 m² 7 019,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa cena dla klienta gotówkowego: - 30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tomaszewskiego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł28 m² 61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, zaciszne i bezczynszowe mieszkanie po remoncie na Piątkowie o powierzchni 27,9 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (ok 17,4m2), - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Żegrze,Poznań

521 363 zł52 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 51,97 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

579 000 zł43 m² 13 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży tego uroczo rozplanowanego mieszkania! Jeżeli poszukujesz nieruchomości z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i wygodna kawalerka na Poznańskim Nowym Mieście. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Inwestycja to pięciokondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Starołęka,Poznań

548 549 zł55 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 54,68 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

703 140 zł71 m² 9 944 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 4 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, o powierzchni 70,71 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

517 957 zł51 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 50,96 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

1 990 zł35 m² 57,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka z osobą kuchnią, tarasem i ogródkiem! Tuż przy Malcie (nowe Miasto). : atuty : - dogodna lokalizacja (blisko J.Malta, CH Posnania, CH M1, Politechnika) - nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Marzysz o niezwykłej lokalizacji z pełnym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z komunikacją w zasięgu ręki? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie , w kameralnej inwestycji dewelopera Atal, przy ul. Leśnych Skrzatów czeka na swoich pierwszych mieszkańców! Niski blok z 2023 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

579 935 zł60 m² 9 670,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe mieszkanie. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia!2 miejsca w Hali Garażowej oraz ogródek w cenie mieszkania! Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

460 795 zł46 m² 10 100,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe z garderobą przy sypialni. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia!2 miejsca w Hali Garażowej oraz ogródek w cenie.