dowolna

Mieszkania z ogródkiem Poznań - Oferty mieszkań z działeczką

359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

350 256 zł38 m² 9 300,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle blisko Politechniki Poznańskiej i Centrum Miasta - gotowe na listopad 2022 3 min od przystanku tramwajowego 5 min od Centrum Handlowego Posnania dużo zieleni i tras rowerowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

283 041 zł29 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Kawalerka od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Malta

Malta,Poznań

871 000 zł67 m² 13 050,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy zjawiskowe mieszkanie o powierzchni 66,74m2 z tarasem 40m2 na dachu. Położenie - Polanka Stary Rynek - 3,5km, 20 minut komunikacją miejską 5 min do Politechniki Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

438 000 zł46 m² 9 433,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i kameralne osiedle - gotowe na koniec 2022 Położenie: 10 min do lasu Marcelińskiego 3 min do przystanku tramwajowego 10 min do Ronda Kaponiera ( samochodem ) sklepy spożywcze 5 min 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

281 862 zł29 m² 9 682,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocja do końca sierpnia! Kawalerka od developera - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

438 000 zł48 m² 9 055,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe i zamknięte osiedle strzeżone, położone wśród drzew. Budynek ma asymetryczny kształt, posiada halę garażową, windę oraz elektryczne ładowarki do samochodów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 590 zł69 m² 37,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, jasne i nowoczesne 3pok/69m2 z 2-ma balkonami w nowym bloku os.Zwycięstwa, Winogrady,Poznań. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z windą na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

565 000 zł62 m² 9 179,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle położone blisko Centrum Miasta Poznania oraz terenów rekreacyjnych Jeziora Malta przystanek tramwajowy 5 min szkoły, przedszkola, sklepy i przychodnie lekarskie tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania tuż przy nowej linii tramwajowej na Naramowicach ta oferta jest dla Ciebie! Lokal idealny dla pary, rodziny lub pod wynajem (możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

619 000 zł110 m² 5 608,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Poszukujesz nieruchomości dla rodziny w dużo niższej cenie niż w Poznaniu? Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie na 3kondygnacjach w Koninku. Zamieszkaj w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

342 352 zł36 m² 9 410,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: - ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

350 257 zł38 m² 9 300,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

360 712 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

493 110 zł61 m² 8 059,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! pomoc W uzyskaniu kredytu! salon Z aneksem ponad 30m2! taras ponad 14m2! dodatkowy balkon! gotowe jesienią tego roku! negocjacja I rabaty! początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

438 000 zł48 m² 9 055,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem na Grunwaldzie. Wykończenie "pod klucz" od 750 zł/mkw.(przykładowa aranżacja w ofercie). Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Spławie,Poznań

2 099 zł85 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

! r E Z E R W A C J A do 01.09.2022! Polecam na wynajem w atrakcyjnej cenie bezczynszowe przestronne mieszkanie 3 pokojowe [ 36mkw,21mkw i 17mkw] położone na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

554 000 zł62 m² 9 003,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z tarasem i ogrodem, o powierzchni 61,53 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

346 873 zł36 m² 9 614 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

549 000 zł65 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

344 608 zł39 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z opcją wydzielenia drugiego pokoju. Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w bliskiej okolicy, szybki dojazd tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

589 000 zł100 m² 5 919,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się w zadbanym budynku przy ul. Lodowej na Łazarzu. Nieruchomość położona jest w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

430 450 zł52 m² 8 325,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie wolne mieszkanie z ogrodem - oddane do użytkowania. 3 min od przystanku tramwajowego 5 min od Centrum Handlowego Posnania dużo zieleni i tras rowerowych - Wartostrada doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

339 000 zł42 m² 8 008,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania. Zlokalizowane na najbardziej rozwijającej się dzielnicy - Naramowicach. Mieszkanie: - powierzchnia całkowita - 42,33m2, - zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frezjowa

Kwiatowe,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulny 2-pokojowy dom z dużym, przestronnym ogrodem, znajdujący się na Osiedlu Kwiatowym! Idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego zakątka z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

362 600 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Zadzwoń - zapytaj! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

351 779 zł39 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

375 232 zł42 m² 8 921,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz Centrum Handlowego Posnania. 10 min na Łęgi Dębińskie Mieszkanie parterowe z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m 2 z ogródkiem. Na 56 m2 składa się pokój ( 16,52 m2), pokój (11,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

2 050 zł56 m² 36,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 z ogródkiem. Na 56 m2 składa się pokój ( 16,52 m2), pokój (11,84 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Stare Miasto,Poznań

650 000 zł58 m² 11 183,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z ogrodem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez 2% pcc! Ostatni lokal w sprzedaży! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów! Energooszczędne domy! Niskie koszty utrzymania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

400 000 zł63 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony na piętrze domu dwurodzinnego w pięknej, cichej i spokojnej okolicy starego Grunwaldu w Poznaniu. Lokal położony jest w wilii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

482 670 zł56 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe na Poznańskim Nowym Mieście W okolicy park oraz tereny rekreacyjne. Parter w budynku z windą. Prywatny ogródek! Powierzchnia : 57,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

554 000 zł62 m² 9 003,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Nowe Miasto,Poznań

720 000 zł66 m² 10 933,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe (65,85 m2) o wysokim standardzie, położone w Poznaniu na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą Moja Malta (2018).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

285 614 zł29 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w prestiżowej willi miejskiej z 2009 roku (projekt architektoniczny prestiżowej pracowni m.in.City Park, Ville Sołackie arch. Rosolski) ze strefa silowni i sauny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

409 400 zł30 m² 13 674 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle w Centrum miasta Poznania. 800 m do Dworca Głównego 500m do Starego Browaru 750 m do Politechniki Poznańskiej 300 m do Parku Drwęskich Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

312 900 zł36 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Oferta promocyjna ważna do 29 lipca W ofercie mieszkania od 27m2- 101m2.