dowolna

Mieszkania z ogródkiem Poznań - Oferty mieszkań z działeczką

353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Strzeszyn Grecki,Poznań

210 000 zł30 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie jednopokojowe, własnościowe 30,2 m2. Oddzielna kuchnia z oknem i zabudową, oddzielny przedpokój, duży i ustawny pokój z balkonem, łazienka z prysznicem oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

649 000 zł129 m² 5 031,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjny, przestronny i jasny apartament typu penthosue wraz z garażem,w willi miejskiej przy Rezerwacie Żurawiniec w Poznaniu osiedle Żurawiniec przepiękne tereny! nowoczensa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łazarz

Łazarz,Poznań

248 000 zł50 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na bezpośrednią stronę oferty : www. bezposrednio50m2. manifo. com Właściciel sprzeda bezpośrednio , atrakcyjne mieszkanie 2 pokoje, 50 m2. Pełna własność z Ksiega Wieczystą, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaroczyńskiego

Piątkowo,Poznań

234 634 zł46 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu w dzielnicy Piątkowo. Nowoczesny sześciopiętrowy budynek zaopatrzony w windy. Pod budynkiem dwupoziomowa hala garażowa. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żbikowa

Kobylepole,Poznań

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W atrakcyjnej cenie wynajmę domek w ogrodzie, 50 m2, 2 pokoje (w tym sypialnia i salon z aneksem kuchennym), łazienka świeżo po remoncie, kuchnia wyposażona, taras, częściowo umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Ławica,Poznań

900 zł17 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokoje w świeżo wyremontowanym domu na Ławicy.Wysoki standard. Znakomita lokalizacja szczególnie dla studentów Uniwersytetu Medycznego. W domu, poza 4 pokojami znajduje sie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie 44m2 w centrum Poznania, dwupokojowe z oddzielną kuchnią, umeblowane, wszystkie media. mieszkanie jest po generalnym remoncie. Nowe podłogi, ściany, meble, cała kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

504 000 zł60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Podolanach Sprzedam 60-metrowe mieszkanie w Poznaniu na Podolanach. Mieszkanie ma 60 m2, 3 pokoje, łazienkę oraz aneks kuchenny i przynależy do niego ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe do sprzedania w Poznaniu na Podolanach Mieszkanie mieści się na parterze w bloku oddanym do użytku w 2009r i jest wykończone pod klucz (wysoki standard). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajme dla 1 osoby mieszkanie przy domu jednorodzinnym - z osobnym wejsciem. Cena zawiera wszystkie dodatkowe oplaty (prad, media, gaz, woda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter domu niedaleko stadionu miejskiego. Osobna księga wieczysta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 80 mkw oraz dwóch pomieszczeń na strychu o pow ok 30 mkw i wysokości 2,30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Poznań

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentom (w większym pokoju miejsce dla 2 osób, w mniejszym-dla 1)/ rodzinie (także z dzieckiem)/ parze. Mieszkanie na II piętrze w 2-piętrowej nieocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Plewiska,Poznań

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie Z odrębnym ogródkiem przynależnym tylko do mieszkania! mieszkanie usytuowane na spokojnym osiedlu, pełnym zieleni, przyjazne dla rodzin Z małymi dziećmi - plewiska, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Spornego

Naramowice,Poznań

700 zł22 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Witam! Wynajmę kawalerkę w budynku rzędowym z aneksem kuchennym i łazienką. Dostęp do internetu, tv. Powierzchnia 22m2. Wspólny ogród i dodatkowa kuchnia do wspólnego użytku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Plewiska,Poznań

1 600 zł48 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie, 48,50 m2 plewiska/poznań do wynajęcia od 01.05.2012 /możliwość oglądania od zaraz/. Położone niedaleko stadionu Lecha Poznań, blisko centrum i zjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goplańska

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Lokal biurowy, będący samodzielnym, murowanym budynkiem o powierzchni 46 m2, z dwoma niezależnymi wejściami - od ulicy i ogrodu, znajduje się na prywatnej posiadłości, na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

870 000 zł148 m² 5 878,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w pięknej spokojnej dzielnicy willowej Szczepankowo Poznań Powierzchnia mieszkania: 148 m2 Powierzchnia mieszkania w podłodze: 180 m2 Bez opłat czynszowych Pełne prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tylne Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Sienna to inwestycja, której niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Zaledwie kilkadziesiąt metrów dzieli to miejsce od Rynku Starego Miasta oraz Katedry na wyspie Ostrów Tumski. Zrealizowany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębowa

Dębiec,Poznań

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oddam W najem mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 45 M2 W poznaniu na dębcu; bardzo dobra lokalizacja; bezczynszowe; przy domu jednorodzinnym na dpziałce O pow. 600 M2; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

500 zł60 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Para studentów wynajmie najchętniej dziewczynie jeden pokój w mieszkaniu, 3 pokojowym 60 m w Plewiskach. Pokój ma 10 m , wyposażony jest w łóżko oraz 2 szafki - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarczowa

Grunwald,Poznań

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam.Polecam do sprzedaży 34m.kw.kawalerkę,mieszczącą się na 1 piętrze willi miejskiej,przy ulicy Tarczowej w Poznaniu.Kawalerka składa się z dużego pokoju,kuchni i łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie przy domu jednorodzinnym - z osobnym wejsciem. Dla niepalacej pani. Cena zawiera wszystkie dodatkowe oplaty (prad, media, gaz, woda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Piątkowo,Poznań

600 zł100 m² 6 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia pokój na poddaszu w domku jednorodzinnym, w którym mieszkam tylko ja Kasia 26 lat:). Poszukuje sympatycznej dziewczyny z którą można pogawędzić wieczorami:). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Tobruku

Piątkowo,Poznań

500 zł13 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój w domu studenckim (właściciel nie mieszka na posesji) na Wilczym Młynie. W pokoju okno balkonowe - wyjście na duży taras + ogród. Współdzielenie kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Dębiec,Poznań

219 000 zł58 m² 3 753,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 3 pokojowe, 58,35 m2, na 1 piętrze, w 3 rodzinnej kamienicy z cegły, z roku 1932, na ul. Południowej (dębiec). Do mieszkania przynależy piwnica (oraz pralnia), a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zieleńska

Zieliniec,Poznań

2 500 zł122 m² 20,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pomieszczenia mieszczą się w piwnicy budynku wzniesionym w konstrukcji tradycyjnej murowanej z cegły. Budynek jest ocieplony posiada wszystkie media. Lokal posiada odrębną instalacje C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł37 m² 6 155,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kawalerka W kamienicy przy ul. Głogowskiej Mieszkanie o powierzchni 37,20 m2 zlokalizowane jest na parterze kamienicy przy ul. Głogowskiej. Budynek w doskonałym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowo wyposażone mieszkania o pow. 35,40,42 m/2.Nowe meble w pokojach oraz w pełni wyposażonej kuchni ze sprzetem AGD+internet i SAT TV.Kuchnia i łazienki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiecka

Górczyn,Poznań

2 100 zł150 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupiętrowe mieszkanie mieszczące się na parterze i pierwszym pietrze trzykondygnacyjnego domu. Idealne dla rodziny lub studentów. Parter: kuchnia z jadalnią, dwa pokoje, skrytka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słupecka

Malta,Poznań

940 zł28 m² 33,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Pokój 2osobowy, 470 zł od osoby , bez dodatkowych opłat. Oddzielne wejście, pokój zamykany na klucz. Swobodny dostęp do osobnej kuchni i łazienki. Pokój umeblowany. Łącze internetowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stewnicka

Szczepankowo,Poznań

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajecia lokal 100 m2 ,idealny na magazyn,okratowany przy domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stewnicka

Szczepankowo,Poznań

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynaję loakl 100 m2 ,umieszcony przy domu jednorzodzinnym,lokal okratowany,podjazd pod lokal wybetonowany,wysokosc 3,5m.polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wydzierżawię dwa stanowiska fryzjerskie w salonie gdzie mieści się fryzjerstwo, kosmetyka oraz solarium. Salon funkcjonuje ponad 11 lat (stali klienci) mieści się w nowo wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimina

Winogrady,Poznań

450 zł70 m² 6,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do zaoferowania miejsce w przestronnym mieszkaniu na 2 pietrze w willi na starych winogradach w poznaniu ( ulica ozimina ). Całe mieszkanie ma ok.65 metrów + ataner nad kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

425 zł61 m² 6,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwie studentki 1-go roku ( jedna prawa, druga farmacji) mają do zaoferowania wolny pokój dwuosobowy w mieszkaniu 3 pokojowym. Mieszkanie jest umeblowane, jest pralka, lodówka, prysznic. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w wilii staromiejskiej. Poddaszowe. Powierzchnia całkowita to 50 m2. Z tym że są duże skosy. Opis pomieszczeń: pokój dzienny 21 m użytkowej (umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sianowska

Smochowice,Poznań

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

mieszkanie usytuowane na linii wschód -zachód /okna/ ,jasne ,budynek zamknięty w czworokąt ,w środku duże patio ,przed wejściem pas zieleni,w tym roku zamontowana klimatyzacja z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dogodnie usytuowane na I piętrze w kamienicy, bezczynszowe. Posiada balkon, umeblowane, przytulne. Nowe okna pcv, cała podłoga w panelach. Ciepłe - nasłonecznione! Widok na ul. Bukowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andrzejewskiego

Grunwald,Poznań

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie (38mk) w spokojnej dzielnicy Grunwald, przy ulicy Andrzejewskiego. 100 m do pętli autobusowo-tramwajowej na Górczynie, 100 m do dworca pkp Poznań Górczyn, niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy luksusowy apartament rok budowy 2010 : Parter, 2 pokoje, ogródek, kuchnia w zabudowie, garaż podziemny, ochrona, cisza! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzesińska

Miłostowo,Poznań

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Sprzedam 2 pokoje 42 m2 z pięknym ogrodem, przy ul. Wrzesińskiej , niedaleko Uczelni na ul. Nieszawskiej. Mieszkanie jest po remoncie, sprzedawane z meblami , kuchnia całkowicie wyposażona.