dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Odbiór kluczy w II kwartale 2023 roku. Sprzedaż na podstawie cesji praw do umowy przedwstępnej przeniesienia własności (do wykonania od razu) Zakup tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

399 000 zł53 m² 7 556,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam na imię i jestem Expertem ds. nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

389 000 zł48 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy ul Kolejowej 14 Dzielnica ulubiona ostatnio przez młodych ludzi - Łazarz. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m2, gotowe do umeblowania według własnych upodobań. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

381 140 zł38 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie dostępne mieszkania 2-pokojowe. Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Duże rabaty na wybrane mieszkania - Miejsce postojowe gratis lub z rabatem - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

547 000 zł78 m² 6 994,88 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi (20, 17, 11m2) z jednego pokoju jest wyjście na balkon, osobnej kuchni 8m2 a także z łazienki 5m2, osobnego wc i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

355 000 zł47 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja *** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8m2 zlokalizowane na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

371 808 zł38 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- nowe, świeżo wykończone mieszkanie w zeszłorocznej inwestycji deweloperskiej Widok Warta - Całkowicie wyposażone pod klucz, gotowe do zamieszkania od zaraz - - 0% prowizji, 0% pcc! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję państwu lokal mieszkalny o powierzchni 68,2 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Piątkowo, ulica Teofila Mateckiego. Mieszkanie położone na 4 piętrze budynku (budynek ma windę). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł50 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe 2 pokoje na wynajem, klimatyzacja, zrewitalizowana kamienica, wyjątkowa lokalizacja W centrum poznania - mielżyńskiego 20 Polecam na wynajem 2 pok. mieszkanie o powierzchni 49,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Śródka,Poznań

610 000 zł64 m² 9 546 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskiej Śródce przy ul. Konarskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

439 000 zł36 m² 12 228 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskich Podolanach przy ul. Jasielskiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

374 900 zł38 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Zadzwoń - zapytaj! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołkowyska

Malta,Poznań

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku Atal Malta przy ul. Wołkowyskiej 4 tuż obok jeziora Malta. Nieruchomość o pow. 49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

439 000 zł58 m² 7 504,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania z układem niezależnym ? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo! Oferta, którą pragnę Państwu przedstawić znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

439 000 zł49 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na Naramowicach Jakie? - Dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Wielkość! 49,2 m Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt agd. W łazience z wc znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

650 000 zł56 m² 11 592,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ustawne mieszkanie 4-o pokojowe o ogólnym metrażu 56,07m2. Aktualnie remontowane z dodatkową ścianką działową, adaptowane na 4 oddzielne zamykane pokoje + kuchnia. Przygotowywane będzie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

409 105 zł49 m² 8 385,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja! Miejsce postojowe gratis. Mieszkanie 3-pokojowe na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje + podziemny parking | 50 mkw | cicha, spokojna okolica Na sprzedaż bardzo zadbane i ładnie wykończone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Stróżyńskiego na Piątkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

378 527 zł38 m² 10 048,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja oddana do użytkowania. Odbiór kluczy 01.2023r. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

651 000 zł58 m² 11 232,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam, mam na imię. Działam na rynku nieruchomości z dużym powodzeniem od kilku lat. Pomogę i Tobie w zakupie mieszkania :) Z przyjemnością prezentuje, 2 pokojowe w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

565 000 zł61 m² 9 201,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niższ cena, tylko W tym miesiącu! Zapytaj o cenę! Niesamowita okazja rynkowa! Krótka promocja dla Ciebie! nowe miasto. Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca. Nowoczesna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

433 406 zł49 m² 8 874 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 3-pokojowe na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart i antysmogowy w prezencie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Zawady,Poznań

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy, 47 m 2 , Poznań, zawady, ul. Smolna, bardzo wysoki standard. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym! Apartament składa się z: - przedpokoju - otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

449 900 zł58 m² 7 690,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego na Poznańskich Ratajach nieopodal Ronda Rataje. Niezależny układ pomieszczeń oraz pożądana lokalizacja sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

629 000 zł69 m² 9 154,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niższ cena, tylko W tym miesiącu! Zapytaj o cenę! Niesamowita okazja rynkowa! Krótka promocja dla Ciebie! Mieszkanie na Malcie. Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

365 715 zł38 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Miejsce postojowe do wybranych mieszkań gratis. Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

550 000 zł45 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witam, mam na imię. Jestem tu dla Państwa, aby doradzić i pomóc w zakupie wymarzonej nieruchomości - szybko i bezpiecznie. Podczas współpracy ze mną dokładam wszelkich starań, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

396 000 zł38 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach - Os. Piastowskie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku wybudowanym pod koniec lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

499 000 zł48 m² 10 329,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę, niezwykle jasnego i przytulnego, 2 - pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie - ul. Jeleniogórska. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

545 000 zł74 m² 7 364,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadamdo sprzedaży mieszkanie położone na Starym Mieście, na Piątkowie,na os. Bolesława Chrobrego. 7 piętro w desce, winda. Powierzchniamieszkania 74m2 + korytarzyk przed mieszkaniem ok. 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald Północ,Poznań

289 000 zł35 m² 8 306,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ul. Grochowska 137 , kawalerka - 34,79 m2 do kapitalnego remontu. -Balkon -piętro 3/4 -w mieszkaniu istnieje możliwość wydzielenie oddzielnej sypialni. -Parkowanie pod blokiem, brak strefy płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszalińska

Strzeszyn,Poznań

521 265 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja zakończona! Oddana! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca: komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem. W ramach inwestycji oferujemy: zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszalińska

Strzeszyn,Poznań

541 500 zł57 m² 9 438,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja zakończona! Oddana! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca: komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, w ramach inwestycji oferujemy: zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

355 000 zł35 m² 10 287 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż bardzo wygodną kawalerkę położoną na kameralnym, kilkuletnim osiedlu niskich budynków mieszkalnych na Naramowicach przy ul. Karpia. Uwaga: do podanej ceny należy dodać 15.000,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Rataje,Poznań

398 000 zł49 m² 8 122,45 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Sprzedam bezpośrednio, rataje/blisko Malty, 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu Rusa , przy ul. Kurlandzkiej. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.