dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

619 000 zł110 m² 5 608,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Poszukujesz nieruchomości dla rodziny w dużo niższej cenie niż w Poznaniu? Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie na 3kondygnacjach w Koninku. Zamieszkaj w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

480 000 zł55 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskich Jeżycach przy ul. Mylnej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

265 000 zł29 m² 9 106,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż inwestycyjna, świetnie zlokalizowana kawalerka w niskim bloku przy ul. Dąbrowskiego 97 na poznańskich Jeżycach. Kawalerka, której wynajęcie z pewnością zajmie przysłowiowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 74 m3 , 3 pokoje 2 piętro z loggia. Os. Jana III Sobieskiego, przy pestce i kampusie uam. Lokal składa się z kuchni z jadalnią ( 15 m2), salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta prywatna = bez pośredników i bez prowizji! Kontakt: - komfortowe, przytulne i atrakcyjnie wykończone mieszkanie - fantastyczna lokalizacja w samym centrum Poznania (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 na 7 piętrze w bloku położonym przy ulicy Hetmańskiej 54. Na powierzchnię lokalu składają się: 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

590 000 zł52 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

480 000 zł50 m² 9 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskich Winogradach przy ul. Słowiańskiej. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

336 000 zł31 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Serdecznie zapraszam na prezentację 1 pokojowej nieruchomości, położonej na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowej kawalerki z osobną kuchnią? Chcesz mieć swój kąt blisko centrum miasta? Ta oferta jest skierowana dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

265 000 zł29 m² 9 106,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurpińskiego

Piątkowo,Poznań

440 000 zł41 m² 10 795 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Polecamy Państwu na sprzedaż wykończone mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Piątkowie w nowszym budynku oddanym do użytku w 2017r. Uwaga: razem Z mieszkaniem sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

551 000 zł67 m² 8 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio, poznań, ul. Górna Wilda 99, budynek z lat 90-tych. I piętro, 70m2, 3 pokoje, (2 sypialnie + salon z kuchnią), łazienka, balkon. Częściowo umeblowane, agd (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 600 zł36 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (najem okazjonalny) do wynajęcia ul. Naramowicka dla 1 lub 2 osób pracujących (umowa o pracę lub inna o podobnym charakterze) lub studentów. Najem okazjonalny koszty w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

638 000 zł66 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią, o powierzchni 65,95 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

620 000 zł57 m² 10 964 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie sprzedawane jest z miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

469 000 zł45 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o powierzchni 45,10m2, w stanie deweloperskim, usytuowanego na 10. piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

554 000 zł62 m² 9 003,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z tarasem i ogrodem, o powierzchni 61,53 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Garbary

Garbary,Poznań

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i przytulne 2pok/29m2 w kamienicy z 1950 roku, stare Miasto, poznań. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy Good Mood :) w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

563 588 zł66 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,50 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

270 000 zł26 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Polecam do sprzedaży kawalerkę po generalnym remoncie położoną w Poznaniu na os. Kosmonautów. Blok po termomodernizacji. Do mieszkania przynależy piwnica. To dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

564 000 zł67 m² 8 366,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 67,41 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

429 000 zł47 m² 9 143,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 46,92 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

452 000 zł48 m² 9 348,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 48,35 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

566 978 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,90 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

486 000 zł48 m² 10 220,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 47,55 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

323 948 zł37 m² 8 687,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupując to mieszkanie w promocyjnej cenie, oszczędzasz 63 629zł, dodatkowo w cenie mieszkania jest miejsce postojowe oraz system inteligentnego zarządzania Smart Home Basic Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

616 980 zł73 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 72,80 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

688 000 zł77 m² 8 980,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z loggią, o powierzchni 76,61 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

490 000 zł59 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 59m2 zlokalizowanego w Poznaniu na ulicy Grunwaldzkiej bardzo blisko centrum (pomiędzy ulicami matejki/wojskowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

350 000 zł49 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużą otwartą kuchnią z salonem przerobione z 3 pokoi i osobnej kuchni. Możliwość zabudowania i powrotu do 3 pokoi i osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

566 130 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,80 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frezjowa

Kwiatowe,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulny 2-pokojowy dom z dużym, przestronnym ogrodem, znajdujący się na Osiedlu Kwiatowym! Idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego zakątka z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

408 030 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 40,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

496 000 zł50 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Witam, mam na imię. Działam na rynku nieruchomości z dużym powodzeniem od kilku lat. Pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie nieruchomości. Prezentuje 2 pokojowe w kompleksie bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

480 110 zł55 m² 8 663,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja! Miejsce postojowe w cenie! Mieszkanie 3-pokojowe na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

689 000 zł87 m² 7 933,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z 2 balkonami, o powierzchni 86,85 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

452 000 zł48 m² 9 348,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij