dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

759 283 zł77 m² 9 903,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot cena Stara cena : 908 079,48zł Nowa cena : 759 283,15zł Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 76 m - jasne, duże, idealne dla miłośników komfortu i otwartej przestrzeni Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łazarz,Poznań

3 699 000 zł176 m² 21 002,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania, w kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

783 360 zł69 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,42 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

652 390 zł50 m² 12 977,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falista

Starołęka,Poznań

390 000 zł32 m² 12 014,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

*Please scroll down for the English version* rezerwacja oferty! #brak prowizji dla biura# Jasna i przestronna kawalerka na Starołęce - idealna pod inwestycję lub jako mieszkanie na start! Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

466 658 zł40 m² 11 793,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! hot oferta! tylko do końca miesiąca 20 000zł taniej bez prowizji bez pcc 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

579 090 zł46 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł14 m² 139,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka/centrum poznania/0%prowizji Wynajem Kawalerek idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym komfortowego i nowoczesnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

590 730 zł46 m² 12 957,50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

716 000 zł66 m² 10 848,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

532 420 zł46 m² 11 549,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! hot oferta! tylko do końca miesiąca 30 000zł taniej bez prowizji bez pcc 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowina

Jeżyce,Poznań

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60m ul Nowina, ogrody, poznań Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60m , położone na spokojnej ulicy Nowina na Ogrodach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

468 000 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w sercu natury - nowoczesna inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych części miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

1 612 141 zł79 m² 20 324,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament W unikalnej inwestycji Taras i duże przeszklenia | Zielona elewacja | spa & Wellness | Lobby ze sztuką | Concierge | Blisko do Cytadeli Prezentujemy Apartament nr 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

1 749 946 zł73 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W prestiżowej inwestycji Taras i przeszklenia | Zielona elewacja | spa & Wellness | Lobby ze sztuką | Concierge Przedstawiamy Apartament nr 16 w prestiżowej inwestycji Aura przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Poznań

898 000 zł60 m² 14 931,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania, które od początku było wykańczane pod własne potrzeby, a nie pod sprzedaż, i w którym codzienność jest po prostu wygodna, to ta oferta zasługuje na uwagę. Coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Marcelin,Poznań

699 000 zł52 m² 13 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne 2 pokoje Z dużym balkonem marcelin | nowoczesne osiedle | hala garażowa Spokojna okolica | Bliskość terenów zielonych | Winda | Komfortowe miejsce do życia rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 15 Pułku Ułanów Poznańskich

Jeżyce,Poznań

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w bloku, na drugim piętrze, na ulicy Zwierzynieckiej 15 (między Kaponiera a starym zoo). Mieszkanie ma 55 m2 powierzchni i składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

479 000 zł47 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na poznańskich Winogradach na os. Wichrowe Wzgórza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

576 500 zł59 m² 9 787,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super Rabat! Stara cena: 672 696,90zł Nowa cena: 576499,67zł Nowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla osób ceniących komfort i przestrzeń Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Marcelin,Poznań

898 000 zł60 m² 14 931,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Marcelin,Poznań

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym | 65 m | Grunwald | wysoki standard Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Stary Rynek,Poznań

1 100 000 zł58 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokoje w sercu | Poznania - ul. Wierzbowa | 57,5 m Balkon, klimatyzacja, garaż Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 388 243 zł155 m² 8 934,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

! hot oferta! stara cena 1 511 692,02zł! nowa cena 1 388 242,51zł Wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie 155 m przestrzeń, która daje możliwości. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

676 797 zł71 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie narożnikowe o powierzchni 70,61 m2 na wyższym parterze na Ratajach. Lokal posiada dwa balkony, aneks kuchenny z oknem pozwala na wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie w 2025 roku, klimatyzacja, ul. Milczańska Sprzedam lub zamienię (na większe mieszkanie lub dom z dopłatą z mojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

436 000 zł35 m² 12 457,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

429 000 zł30 m² 14 527,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kontakt Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne miejsce, budynki wręcz wtulone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

1 100 000 zł75 m² 14 709,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

1 130 000 zł82 m² 13 780,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu na Smolnej w Poznaniu miejscu cenionym za dobrą komunikację z centrum, bezpieczeństwo i wygodę codziennego życia. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

401 000 zł33 m² 12 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z duszą na Osiedlu Zwycięstwa Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie, że można tu zacząć nowy rozdział. To właśnie jedno z nich przestronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

439 000 zł35 m² 12 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotowska

Grunwald,Poznań

630 000 zł55 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja oferty nowa niższa cena - zapraszam na prezentację i do składania ofert zakupu. Nieruchomości noble estate polecają 2 pokojowe mieszkanie dla klientów, którzy chcą mieszkać wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

2 280 zł40 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu jesli sa panstwo zainteresowani lokalizacja. Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na Piątkowie przy ul. Wojciechowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

414 179 zł32 m² 12 943,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

897 000 zł71 m² 12 689,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie z wyrobionym certyfikatem energetycznym. Z przyjemnością prezentuję ofertę przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzeszyn,Poznań

615 460 zł58 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie, ul. Strzeszyńska 67, poznań Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni 57,5.