dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

980 000 zł87 m² 11 251,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,1 m , położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w samym sercu Poznania. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

799 000 zł124 m² 6 428 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Mieszkanie skłąda się z: i Piętro: 1. Korytarza 2. Salonu z aneksem kuchennym 3. Łazienki II Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

629 000 zł53 m² 11 874,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Generalny remont kamienicy na początku 2026 roku - mieszkanie doprowadzone do stanu deweloperskiego. Prowizja 0% Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

1 200 000 zł88 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , obejmujące 4 komfortowe pokoje, zlokalizowane w nowoczesnym i kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wichrowe Wzgórze,Poznań

560 000 zł47 m² 11 965,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 46,8m2, usytuowane na 5 piętrze wieżowca na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 240 000 zł71 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie w sercu zielonego Sołacza nowoczesny komfort i prestiżowa lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

605 000 zł45 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja *please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Szukasz komfortowego, dwupokojowego mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

482 334 zł42 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

379 000 zł43 m² 8 773,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,20 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Piątkowo,Poznań

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Quality ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, położony w jednej z najlepszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania jakim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 166 457 zł79 m² 14 799 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gotowy pakiet inwestycyjny Zapraszam do zakupu trzech mikro kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 78,82m2, natomiast po obrysie podłogi - 90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

783 998 zł52 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy pakiet inwestycyjny! Zapraszam do zakupu dwóch dwupokojowych mieszkań na jednej kw o łącznej powierzchni 52,27m2, natomiast po obrysie podłogi - 63,5m2, położonych w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

553 200 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, rozwijającej się okolicy? Ta oferta może być idealna. Mieszkanie: 3 komfortowe pokoje prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

426 000 zł33 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przerobienia na dwa pokoje,34m2, 319.000zł, Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

3 390 000 zł106 m² 31 981,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For English scroll below. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i ekskluzywnie wyposażony apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Towarowa 37 jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Grunwald,Poznań

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, przy ul. Ceglanej w inwestycji "stara Cegielnia". Mieszkanie Na powierzchnię 55 m2 składa się: - otwarty salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

539 890 zł41 m² 13 168 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj i zainwestuj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

581 603 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja noworoczna Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

742 890 zł67 m² 11 087,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

573 770 zł44 m² 13 126,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie, 2 miejsca postojowe w hali garażowej w cenie, duży balkon stan deweloperski zapytaj O metraż I aktualnośc oferty Główne atuty nieruchomości: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Pod Lipami. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

550 000 zł47 m² 11 632,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na piątym piętrze, z windą, w budynku, przy ulicy Karpia na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie znajduję się w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wilda,Poznań

825 000 zł75 m² 11 016,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Wildzie Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica prestiżowy budynek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

441 845 zł41 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hot oferta Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja idealna dla osób, które cenią współczesną architekturę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo, proponujemy do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 37m2 położony w apartamentowcu zlokalizowanym w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osinowa

Zielony Dębiec,Poznań

2 600 zł44 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, komfortowe I nowoczesne mieszkanie na wynajem na dębcu | parter | balkon I piwnica zapraszam do zapoznania się Z ofertą W formie: 1. Wirtualny spacer - 2. FILM - 3. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

460 000 zł41 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Nie płacisz PCC Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

530 150 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja idealna dla osób, które cenią współczesny standard, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

449 000 zł37 m² 12 201,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, nowego, 2-pokojowego mieszkanie położonego w wyjątkowej, kameralnej willi miejskiej przy ul. Jesiennej na poznańskim Grunwaldzie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Łazarz,Poznań

512 670 zł37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Łazarz- ostatnie mieszkania w samym sercu Poznania zapytaj O metraż I cenę Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

2 350 zł47 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na parterze w niskim bloku na os. Przyjaźni. Mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 z trzema niezależnymi pokojami znajduje się w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Poznań

515 000 zł50 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga oferta zarezerwowana! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią i pięknym widokiem. Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

629 000 zł50 m² 12 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 49,74 m2, ulokowane na 1 piętrze niskiego, 4-ro piętrowego bloku (z 2020r.) na ul. Jasielskiej 17 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

569 120 zł40 m² 14 393,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 - pokojowe nowe mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 19,02 m.kw pokój 11,84 m.kw łazienka 3,69 m.kw korytarz 4,01 m.kw W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

480 600 zł39 m² 12 244,60 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,25 m , położonego na nowoczesnym i strzeżonym osiedlu Red Park na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

870 240 zł84 m² 10 364,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma tarasami dla rodziny z dziećmi. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych bliskość szkoły/przedszkola ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

534 000 zł49 m² 10 944,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga, sprawdź aktualność oferty i ceny! Nowoczesna inwestycja realizowana w pobliżu malowniczych, nadrzecznych terenów Warty. stan deweloperski zapytaj o aktualność oferty,.