dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

482 883 zł37 m² 12 963,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,25 m + dodatkowo powierzchnia balkony, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy, w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Rataje,Poznań

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Orła Białego na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Winiary,Poznań

419 000 zł36 m² 11 479,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Lazurowej na Poznańskich Winiarach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasna Rola

Żurawiniec,Poznań

540 000 zł42 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż bardzo zadbane, wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowym z 2015r. położonym tuż przy lesie Żurawiniec. Uwaga: mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Malta,Poznań

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sowiej w sąsiedztwie jeziora Malta. Powierzchnia: ok. 54 m Lokalizacja: blisko przystanku tramwajowego i galerii Posnania Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

668 000 zł65 m² 10 276,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji na Jezycach. zadzwoń, znajdziemy Twoje upragnione mieszkanie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

662 000 zł61 m² 10 852,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Odbierz mieszkanie już w tym roku!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

499 989 zł40 m² 12 499,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. zadzwoń. . odbierz klucze już w tym roku!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

886 069 zł81 m² 10 900,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o przestrzeni, która łączy funkcjonalność, elegancję i prestiż? Apartament M25 w inwestycji Lofty Matejki to miejsce, w którym spełniają się te marzenia. 81,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

822 296 zł75 m² 10 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o wyjątkowym mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność i niepowtarzalny styl? Lofty Matejki to oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Nowe Miasto,Poznań

650 000 zł76 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem, zlokalizowane na Ratajach, na zadbanym i zielonym osiedlu Rzeczypospolitej. Blok ocieplony z odnowioną elewacją. Mieszkanie położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

549 611 zł52 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Chcesz dostęp do najlepszych ofert?. napisz. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

664 000 zł61 m² 10 885,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

.Odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

561 999 zł57 m² 9 859,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

554 999 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich winogradach! pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

619 283 zł42 m² 14 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja na Jeżycach, to Twoje Wymarzone Miejsce do Życia! Lokalizacja: jeżyce, poznań Oddanie do użytku: IV kwartał 2025 roku Opis Inwestycji: przedstawiamy naszą nową inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

5 000 zł47 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia, 3 pokojowy apartament o pow. 47 m2 z balkonem w nowym budynku przy ul. Słowackiego 7 w Poznaniu. Budynek został oddany do użytku w 2022 roku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Jagiellońskim 300 metrów od Ronda Rataje. Powierzchnia mieszkania to 47,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 34m2 komfortową umeblowaną kawalerkę położoną w samym centrum Poznania przy ulicy Dąbrowskiego w pobliżu Teatru Nowego. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

763 364 zł61 m² 12 467,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

724 264 zł61 m² 11 529,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

470 000 zł44 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe w odległości ok 400m od Starego Browaru położone przy ul. Górna Wilda. Lokal mieści się bardzo blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

470 958 zł40 m² 11 774 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji - wysoki standard budynku. Mieszkanie o powierzchni 40m2 z ogrodem i tarasem o dodatkowej powierzchni 30m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

579 999 zł56 m² 10 265,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! Bez podatku pcc! Bez Prowizji! kompaktowowe mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

701 031 zł65 m² 10 865,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5m2 - idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem dzięki atrakcyjnej lokalizacji. Dwie komfortowe sypialnie, duży (30m2) salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

742 757 zł58 m² 12 786,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

414 965 zł28 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy jeszcze kawalerkę na 2 piętrze. Szukasz gotowej inwestycji? Apartament M20 na 4. piętrze w Rezydencji Rejtana to oferta, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

458 999 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! pewna I bezpieczna inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Winogrady,Poznań

680 000 zł79 m² 8 607,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie na os. Rusa 78,8 m2 znajdujące się na 14/16 piętrze, 3 pokoje Na mieszkanie składa się: pokój I- 19 m2 Pokój II- 17 m2 Pokój III- 12 m2 Kuchnia- 8,5 m2 Łazienka- 2,8 m2 wc-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

724 015 zł61 m² 11 378,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

690 537 zł61 m² 11 378,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Chcesz dostęp do napjepszych ofert w mieście? Napisz?. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

691 206 zł62 m² 11 123,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne dla rodziny lub na wynajem. Lokal położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grudzieniec

Sołacz,Poznań

950 000 zł64 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 zł prowizji dla kupującego podstawowe informacje Słoneczny i wygodny apartament w pięknej i cichej okolicy o niskiej zabudowie, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wilda,Poznań

364 000 zł37 m² 9 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 37 m2, ul. Orzechowa, dębiec (wilda) Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyrwacka

Naramowice,Poznań

575 000 zł63 m² 9 083,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania o niezależnym układzie, które byłoby doskonałe dla rodziny lub pod wynajem? Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, jasne i ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

699 978 zł61 m² 11 529,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

452 999 zł42 m² 10 658,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! kompaktowowe mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

544 999 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich winogradach! Możliwość.