dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

548 000 zł48 m² 11 464,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

439 000 zł33 m² 13 380,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym przy ulicy Jaworowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: przytulne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Wilczak 20, poznań (winogrady) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilda,Poznań

498 000 zł45 m² 11 160,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji. To przytulne mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kamienicy z 1915.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

419 000 zł44 m² 9 436,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Pod Lipami, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części poznańskich Winograd. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

409 909 zł37 m² 11 019,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Budynek 5 pięter, winda, domofon, plac zabaw, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

659 000 zł51 m² 12 952 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, na 2 piętrze w budynku z 2014 r. z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Karpia 29, os. Jaśminowe, naramowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

659 000 zł48 m² 13 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w jednym z najnowszych budynków na Piątkowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polan

Polanka,Poznań

539 000 zł50 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Okazja! Dwupokojowe przestronne mieszkanie na osiedlu Polan w sąsiedztwie Parku Rateje! Oferta bezpośrednia - brak kosztów pośrednika. Dwupokojowe mieszkanie na Ratajach na osiedlu Polan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

795 000 zł66 m² 11 954,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze z ogromnym tarasem i indywidualnym garażem w zamkniętym osiedlu Ataner na poznańskim Piątkowie cena : 795 000 zł charakterystyka mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

659 000 zł48 m² 13 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Rataje,Poznań

430 000 zł46 m² 9 450,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, 2-pokojowego mieszkania z balkonem na osiedlu Rusa! Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z roku 1982r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald Południe,Poznań

659 000 zł55 m² 11 964,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości po generalnym remoncie, trzypokojowego mieszkania przy ulicy Raszyńskiej w Poznaniu w dzielnicy Grunwald Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

599 000 zł65 m² 9 229,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! rezerwacja! Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os. Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

1 950 zł29 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia znakomita kawalerka w nowopowstałym budynku przy ul. Czarnucha na poznańskich Naramowicach. Najem na co najmniej 10 miesięcy. Mieszkanie wynajmowane jest łącznie z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

470 000 zł49 m² 9 514,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 49,4 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

950 000 zł74 m² 12 890,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na ul. Smardzewskiej w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

517 115 zł55 m² 9 402,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach rabaty dla zdecydowanych Klientów Posiadam w ofercie całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

539 999 zł47 m² 11 538,40 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syn, córka przyjeżdża na studia z znajomymi i planują zamieszkać razem ? Myślisz o zakupie pod wynajem na pokoje ? To idealna okazja dla Ciebie. Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

519 162 zł40 m² 13 143,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,5m2 + dodatkowo balkon, położone w topowej lokalizacji. Mamy ponad 2000 mieszkań w Poznaniu, warunki indywidualnie negocjowane- zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

6 900 zł96 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam zapoznanie się z ofertą najmu apartmentu położonego w Poznaniu przy ul. Katowickiej (poznań - Malta) Budynek zlokalizowany w sąsiedztwie centrum handlowego Posnania. Apartament po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

410 000 zł45 m² 9 111 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 45 m2. Blok. Poznań. Grunwald. Polecam na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, grunwald, ul. Bukowska 134. Mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

2 950 zł50 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie na wynajem 2 pokoje, 50 m2, jeżyce Oferujemy Państwu na wynajem nowe, stylowe, atrakcyjne oraz bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

459 808 zł41 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji/grunwaldzka/designerskie mieszkanie/nowe/klimatycznie urządzone/2 pokoje/42 m2/taras/miejsce postojowe w garażu/komórka lokatorska! Zapraszamy do magicznego azylu w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studniarskiego

Zawady,Poznań

587 000 zł41 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, wykończone pod klucz w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia, świetnie zlokalizowane. Mieszkanie Mieszkanie o łącznej powierzchni 40,99 m2: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

537 264 zł55 m² 9 838,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

449 438 zł41 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

3 499 zł94 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 94m , zlokalizowanego przy ulicy Rubież w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Jeżyce,Poznań

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać w doskonałym punkcie komunikacyjnym? Cenisz spokój, wygodę, bliskość do terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Ogrody,Poznań

2 190 zł50 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, wygodne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Około 50 m2. Aktualny stan mieszkania prezentują zdjęcia załączone do ogłoszenia. Najemca może doposażyć mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Ławica,Poznań

1 089 000 zł73 m² 14 917,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, kozackie 3 pokoje z widokiem na stadion Lecha - z komórką na piętrze i dużym miejscem w hali położenie: w zasadzie już napisane powyżej - ul. Ptasia, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 2 stycznia 2025r. Nowe, w pełni wykończone 2 pok.+ miejsce parkingowe w hali podziemnej! Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raszyn,Poznań

430 000 zł42 m² 10 182,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, osiedle Raszyn, ul. Pogodna. Miejsce idealne dla singla, studenta, pary lub na inwestycje. Przestronne, jasne mieszkanie. Pokoje znajdują się po.