dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

999 000 zł68 m² 14 691,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 67,9 m , idealne dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania, bez potrzeby dalszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

799 000 zł86 m² 9 269,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Kochasz kamienice i zależy Ci na przestronnym mieszkaniu w topowej lokalizacji? A może chcesz ulokować swoje środki by co miesiąc uzyskiwać wysoką stopę zwrotu? bingo! Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

706 000 zł87 m² 8 152,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne mieszkanie w kamienicy na poznańskiej Wildzie, usytuowane przy ul. Górna Wilda. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal posiada olbrzymie możliwościu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z niezależna kuchnią z oknem w ocieplonym bloku (6 piętro) do wynajęcia. Lokalizacja blisko ronda Solidarności (osiedle Wichrowe Wzgórze). Dostępne od 28.02.2025 (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

706 000 zł74 m² 9 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. Już gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

449 000 zł38 m² 11 878 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1919

Polecam do sprzedaży kawalerkę w pobliżu rynku Wildeckiego położoną przy ul. Sikorskiego w zrewitalizowanej kamienicy z 1919 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

360 000 zł36 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne, ciche mieszkanie + loggia - 11 piętro (szybkie, ciche windy) - bez barier architektonicznych. W cenie miejsce garażowe w podziemnym parkingu - b. blisko wjazdu - nr.5 Dodatkowo komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

689 910 zł33 m² 21 033,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy. Topowa lokalizacja - róg ulic Kraszewskiego i Szamarzewskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

1 999 zł45 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy spokój, komfort i świetną lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To mieszkanie łączy w sobie funkcjonalność i komfort, a cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

369 000 zł31 m² 11 980,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na poznańskich Ratajach, na malowniczym osiedlu Powstań Narodowych. Mieszkanie o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

719 000 zł52 m² 13 803 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w kamienicy w lekko wyczuwalnym francuskim stylu w samym Centrum modnych Jeżyc lub po prostu marzysz o zamieszkaniu w genialnej lokalizacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Św. Łazarz,Poznań

399 000 zł48 m² 8 309,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w tym roku - elewację i dach (razem z izolacją). Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,02 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

469 463 zł43 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie takie mieszkanie W loftach matejki! Szukasz wyjątkowego mieszkania na poddaszu, które łączy klimat loftów z funkcjonalnością nowoczesnego wnętrza? M28 w Loftach Matejki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie polozone na 1 pietrze w 4 pietrowym bloku. Blisko petli tramwajowej, duzy balkon, pralka, lodowka. Dwa pokoje: 19m2 z aneksem i 12 m2 oraz lazienka 4m2. Czynsz 1800 zl plus 400zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brneńska

Rataje,Poznań

690 000 zł47 m² 14 575,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Top 2 Pokoje z Ogródkiem! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach przy ulicy Brneńskiej 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

789 000 zł50 m² 15 840,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym 2-pokojowym apartamentem w prestiżowej lokalizacji jaką jest ul. Zwierzyniecka. Mieszkanie o powierzchni 49,81 m2, usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

465 000 zł38 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku zlokalizowanym przy ul. Strzałkowskiego 22, na poznańskich Jeżycach. Lokal mieszkalny o powierzchni ok 38m2 położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sofoklesa

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz gotowego do wejścia, jasnego mieszkania w sercu Suchego Lasu ta nieruchomość jest dla Ciebie! Kameralne osiedle Szafirowe zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

730 000 zł87 m² 8 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na parterze w oficynie, jeżyce, jackowskiego 25 Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 87 m z dodatkową piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

399 910 zł38 m² 10 610,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy na os. Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,69m. Zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

405 000 zł30 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Poznania, przy ul. Mostowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

647 698 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament M38 w Rezydencji Rejtana 4 to idealna przestrzeń dla rodzin, które cenią sobie komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Zlokalizowany w dzielnicy, która wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Żegrze,Poznań

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne pośrednikom dziękuję, zapraszam wyłącznie z klientami. Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Rataje,Poznań

1 075 000 zł80 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 4 pokojowy położony w bliskiej odległości od Ronda Żegrze, - 5 min do Ronda Rataje. Nowoczesny budynek w przyjaznej mieszkańcom części Poznania - z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Kochasz zieleń, naturę a jednocześnie chcesz w kilka minut dostać się do ścisłego centrum? bingo! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dostępne od zaraz - przestronne Z balkonem Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 51 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 2010r., na 3 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

362 000 zł33 m² 11 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 32,88 składające się z 1 pokoju, łazienki i kuchni z aneksem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

499 000 zł53 m² 9 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy! Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe na poznańskich Ratajach - na osiedlu Lecha. Mieszkanie położone jest w niskim bloku na III piętrze. Proponowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, stylu i świetnej lokalizacji ? Szukasz mieszkania, które spełni twoje oczekiwania i jest gotowe do zamieszkania od zaraz ? to właśnie to miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak prowizji dla Kupującego! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na pierwszym piętrze rewitalizowanej kamienicy przy ulicy Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

639 000 zł37 m² 17 274,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz funkcjonalnego, gotowego do wprowadzenia 2-pok mieszkania z balkonem, w lokalizacji skąd wygodnie dotrzesz do dowolnego miejsca w Poznaniu, komunikacją miejską lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wilda,Poznań

598 000 zł53 m² 11 263,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Głogowskiej (niedaleko skrzyżowania z Hetmańskż) na poznańskim Łazarzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Miasto,Poznań

444 715 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Piastowskie,Poznań

435 000 zł43 m² 10 046,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim 102 w Poznaniu. Bardzo jasne, ustawne, z dużym pokojem z wejściem do kuchni oraz sypialnią z balkonem typu loggia- powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

299 000 zł22 m² 13 653 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na II piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Rycerskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 21,90 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

680 000 zł50 m² 13 668,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne - 3pak, w centrum poznańskich Jeżyc, w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Polnej 31 (róg z ul. Jackowskiego). Co niezwykle istotne jest to pracujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł59 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronność, wygoda, dobra lokalizacja, inwestycja w swoją przyszłość. Brzmi zachęcająco ? Bo takie jest! Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Mateckiego 4 w Poznaniu! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

890 000 zł123 m² 7 235,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Śniadeckich 9 w Poznaniu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

479 000 zł47 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4