dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 675 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

620 000 zł64 m² 9 763,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na osiedlu Bolesława Chrobrego, położonego w malowniczej okolicy Piątkowa w dzielnicy Poznań Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Jeżyce,Poznań

639 000 zł51 m² 12 458,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, gotowego do własnej aranżacji mieszkania położonego przy ul. Anny Leskiej-Daab w Poznaniu. Lokalizacja osiedla znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górki

Grunwald,Poznań

493 000 zł42 m² 11 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w III piętrowej willi miejskiej z 2008r. przy ul. Górki na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 42 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

460 000 zł40 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VII piętrze w wysokim X-piętrowym bloku z 2 windami przy ul. Nowowiejskiego w samym Centrum Poznania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę usytuowaną na III piętrze w niskim bloku z 2013r. z windą na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 32m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

519 000 zł37 m² 13 951,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

661 000 zł48 m² 13 773,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznana się z ofertą 2 kawalerek w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wierzbięcice 31 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 47,99 m2 zostało podzielone na 2 mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wejścia? A może szukasz nieruchomości w urozmaiconej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską? Strzał w dziesiąte! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania z widokiem na zieleń? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej okolicy? bingo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

445 000 zł29 m² 15 543,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa, wykończona kawalerka Z balkonem! ul. Leśnych skrzatów, przy lasku marcelińskim! Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 28,63 m2 z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Ławica,Poznań

639 000 zł51 m² 12 458,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

418 900 zł44 m² 9 588,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji ? Zależy Ci dobrej komunikacji? Marzy Ci się autorski projekt ? bingo! Polecam na sprzedaż kompaktowe mieszkanie znajdujące się w okolicach Os. Piastowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Płomiennej/swoboda na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperska

Łęgi Dębińskie,Poznań

569 000 zł46 m² 12 270,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

319 000 zł35 m² 9 219,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie tuż przy ulicy Wierzbięcice. Mieszkanie Mieszkanie w konwencji dużej kawalerki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

350 000 zł26 m² 13 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki w odnowionej kamienicy przy ulicy Wierzbięcice 31 w sercu Poznania. Ta stylowa kawalerka przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

919 999 zł122 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Centrum dla rodziny dla inwestora 4 pokoje Prezentujemy 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 metrów kwadratowych , zlokalizowane przy ulicy Św. Marcin w Poznaniu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

610 000 zł50 m² 12 273,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

319 000 zł35 m² 9 219,65 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

549 000 zł65 m² 8 459,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na os. Wichrowym Wzgórze w Poznaniu. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu. Na powierzchnię 64.90 m2 składają się: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

669 000 zł86 m² 7 734,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może szukasz mieszkania pod inwestycje? bingo! Polecam dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperska

Wilda,Poznań

569 000 zł49 m² 11 588,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Saperskiej na Poznańskiej Wildzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

570 000 zł47 m² 12 050,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Kosmonautów 10 na Poznańskich Winogradach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

455 000 zł47 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze budynku na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Na powierzchnię 46,8 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Poznań

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 2 -pokojowego mieszkania mieszczącego się na 1 piętrze w wysokim bloku z windą. Zlokalizowanego na osiedlu Tysiąclecia Brak konieczności pokonywania jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

469 000 zł48 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Winogrady, plisko trasy pst, na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku. Lokal położony jest na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

464 900 zł49 m² 9 430,02 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Link youtube do spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 728,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Święty Marcin,Poznań

479 000 zł50 m² 9 485,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe z antresolą w centrum Poznania - ul. Podgórna/św. Marcin Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

494 000 zł53 m² 9 384,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,64 m , zlokalizowane na parterze 4-piętrowego bloku z cegły. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Film z przejścia po mieszkaniu dostępny w linku na otodom i youtube Szukasz mieszkania ustawnego i do własnej aranżacji ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

316 298 zł22 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Serdecznie zapraszam do zapoznana się z ofertą atrakcyjnej kawalerki położonej w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wierzbięcice 31 w Poznaniu. Mieszkanie zostało całkowicie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

495 000 zł53 m² 9 403,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim IV-piętrowym bloku z cegły przy ul. Raszyńskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 52,64m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

520 000 zł71 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie do remontu idealne dla rodziny lub inwestora 3 pokoje Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 metrów kwadratowych , zlokalizowane na Osiedlu Orła Białego 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

599 000 zł65 m² 9 229,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy, spokoju oraz zieleni za oknem? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje! Polecam na sprzedaż niezależne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

719 000 zł73 m² 9 849,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Piekary. Mieszkanie Znajduje się na 4 piętrze w oficynie kamienicy. Z okien rozpościera się piękny widok na miasto. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

537 950 zł47 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na os. Orła Białego, poznań Zapraszam do zakupu wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,20 m , położonego na zielonym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia