dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Żegrze

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żegrze

Żegrze,Poznań

368 080 zł52 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe 52,51 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogrodem o łącznej powierzchni 67 m2 brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla pośrednika Termin oddania inwestycji III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

290 000 zł49 m² 5 918 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Orła Białego. Lokal mieści się na 14 piętrze, w 16-piętrowym bloku. Na 49 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze bezpośrednio. Możliwość wynajmu całości lub na pokoje. Poznań os Orła Białego. Blok oddany w 1994, ściany nośne beton, pozostałe cegła. Piętro 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przemysława

Żegrze,Poznań

399 990 zł72 m² 5 555,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż zadbane i ciche 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przemysława blisko Jeziora Maltańskiego. . Blok czteropiętrowy z cegły, wybudowany w połowie lat 90-tych. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

299 000 zł49 m² 6 102 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żegrze

Żegrze,Poznań

274 432 zł40 m² 6 852,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujacy nie płaci prowizji - i ma zapewnioną fachową pomoc na całym etapie wyboru i zakupu domu / mieszkania. Włącznie z doradztwem we finansowaniu zakupu. Nowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

350 000 zł64 m² 5 485,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu na sprzedaż przestronne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie na Ratajach na Os. Orła Białego. * mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku po termomodernizacji. * na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Żegrze,Poznań

294 906 zł43 m² 6 858,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polan

Polan,Poznań

1 499 zł50 m² 29,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne, bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i spokojnej okolicy na zielonych Ratajach - os.Polan - -przy terenach zielonych parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Żegrze,Poznań

360 000 zł47 m² 7 725,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż mieszkanie 47 m2 przy ul. Katowickiej. Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na wysokim parterze niskiego bloku z 2002 roku. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 i składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

310 000 zł78 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna funkcjonale, przestronne, trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze w wysokim, ocieplonym bloku na osiedlu Orła Białego w Poznaniu. Pełen metraż to 74m2, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żegrze

Żegrze,Poznań

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam duże atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na pierwszym piętrze z balkonem. Położone w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych. Pokoje niezależne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę od 1 lipca dużą kawalerkę 42 mkw. Kawalerka umeblowana (na wyposażeniu także pralka, lodówka oraz zmywarka), duża jasna kuchnia (13 mkw!), przestronny pokój 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe,na osiedlu Stare Żegrze. Mieszkanie w niskim bloku na drugim piętrze.Do dyspozycji bardzo duża piwnica .W bloku znajduje się przedszkole a w pobliżu szkoła kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Żegrze,Poznań

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nieruchomość jest dotychczas niezamieszkała,gotowa do zamieszkania ,blisko centrum,dobra komunikacja miejska.Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Zbudowany z dobrych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

440 000 zł68 m² 6 508,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 na os. Stare Żegrze w Poznaniu. Usytuowane jest ono na trzecim, ostatnim piętrze bloku wybudowanym w 2005 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Falista

Żegrze,Poznań

170 000 zł32 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

439 000 zł66 m² 6 651,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Witam Sprzedam bezpośrednio mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Stare Żegrze. Nowe budownictwo 1996 rok, III piętro, niski blok, osobne wc, możliwość dokupienia miejsca garażowego. kontakt tel tel 888.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Żegrze,Poznań

450 zł70 m² 6,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

1 miejsce w mieszkaniu 4 pokojowym w największym pokoju (pokój o pow. 25m2), w którym mieszka już jedna osoba (student Uniwersytetu Ekonomicznego). Opłata za miejsce w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chartowo

Żegrze,Poznań

1 050 zł33 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania na wynajem kawalerkę w Poznaniu zlokalizowane w dzielnicy Zegrze - Chartowo (pokoj, kuchnia, łazienka oraz duży balkon). Mieszkanie znajduje sie na 13 pietrze bloku.