Apartament, ul. Janickiego

Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

  • 553 566 zł
  • 40 m²
  • 13 839,15 zł/m²

Zdjęcie

Maria Mańczak

Skontaktuj się

Apartament, ul. Janickiego

Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

553 566 zł

40 m²

13 839,15 zł/m²

Apartament, ul. Janickiego

Zaktualizowane: 5 maja 2026

553 566 zł 40 m² 13 839,15 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
8/9
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

8/9

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 553 566 zł (13 839,15 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/9, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6,70 m²)
  • Czynsz: 400 zł
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 267-MS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - świetna propozycja dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma ustawny salon z aneksem kuchennym i przestronną sypialnię. Lokal ma balkon, system inteligentnego domu, a dla mieszkańców dostępna jest rowerownia, strefa coworkingowa i liczne zielone tereny rekreacyjne. Szybki termin oddania do użytkowania - czerwiec 2026 - zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. (...)

Agent

Maria Mańczak

797 606...

797 606 477

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

797 606...