Mieszkanie, ul. Janickiego
Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
- 746 800 zł
- 67 m²
- 11 146,27 zł/m²
Filip Łakomski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Janickiego
Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Janickiego
Zaktualizowane: 7 maja 2026
746 800 zł 67 m² 11 146,27 zł/m²
-
3
2026
tak
-
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 746 800 zł (11 146,27 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 67 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- instalacje: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro /6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 20 m²
- Czynsz: 800 zł
- Kuchnia: z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: siła
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: tak
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 307-MS-EXPANDER
Lokalizacja
- Adres: Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, osiedle bloków mieszkalnych, teren niezabudowany, tereny zielone i rekreacyjne, las, łąka, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
>ZAMIESZKAJ W NAJMODNIEJSZEJ DZIELNICY POZNANIA. CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A NAWET NAD JEZIORO!
+OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+
+Intersuje Cię inne mieszkanie . zadzwoń, znajdziemy układ dla Ciebie +
Mieszkania bezpośrednio od dewelopera
Nie płacisz PCC
Nie płacisz prowizji
Napisz i odbierz ofertę specjalną
Zadzwoń już dzisiaj