Mieszkanie, ul. Janickiego

Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

  • 559 000 zł
  • 40 m²
  • 13 975 zł/m²

Zdjęcie

Filip Łakomski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Janickiego

Janickiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

559 000 zł

40 m²

13 975 zł/m²

Mieszkanie, ul. Janickiego

Zaktualizowane: 8 maja 2026

559 000 zł 40 m² 13 975 zł/m²

Piętro:
8/9
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

8/9

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 559 000 zł (13 975 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: 1
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/9, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m², zabudowany), piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Media: gaz, siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: tak (180 miejsc parkingowych)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 337-MS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

> ZAMIESZKAJ W NAJMODNIEJSZEJ DZIELNICY POZNANIA.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A NAWET NAD JEZIORO!

+ OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+

Filip Łakomski

506 070...

506 070 228

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została