Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jana Henryka Dąbrowskiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

  • 895 702 zł
  • 76,06 m²
  • 11 776,26 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Zastawna

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jana Henryka Dąbrowskiego, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

895 702 zł

76,06 m²

11 776,26 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

895 702 zł 76,06 m² 11 776,26 zł/m²

Piętro:
2/9
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

2/9

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 895 702 zł (11 776,26 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Poznaniu)
  • Dostępne: październik 2027
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 76,06 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/9, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (zabudowany)
  • Czynsz: 837 zł
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 498-MS-EXPANDER

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Both Polish and English below

Nowe 4-pokojowe* mieszkanie w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania poleca się na sprzedaż

3km od Starego Rynku
2,5km od Dworca Głównego
5km od Portu Lotniczego

*dostępne także inne układy/metraże mieszkań - zadzwoń by dowiedzieć się więcej

Łączny metraż 76,02m²:
pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,88m²
sypialnia 12,03m²
sypialnia 8,97m²
(...)

Agent

Ewelina Zastawna

784 475...

784 475 642