dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Naramowice

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

565 448 zł54 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,37 m , położone na parterze w nowym budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

336 600 zł30 m² 11 348,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji Brak pcc Klucze za rok! nowa cena- szansa na zakup w niższej cenie! Kawalerka z opcją wydzielenia 2 pokoi zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

497 880 zł46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Atrakcyjna cena! 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Bliska odległość Uczelni Wyższych sprawia, że jest to idealna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

563 500 zł43 m² 13 025,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zostały ostatnie mieszkania! możliwość obejrzenia mieszkania przed decyzją! zadzwoń I umów sie na prezentacje Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

440 500 zł41 m² 10 767,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O % prowizji nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie2 pokojowe zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

877 400 zł71 m² 12 335,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji promocyjna cena- ostatnia szansa na zakup w niższej cenie. + rabaty na miejsca postojowe Mieszkanie 3 pokojowe na poznańskich Naramowicach Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

1 199 000 zł92 m² 13 091 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne, komfortowe mieszkanie W wysokim standardzie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania na poznańskich Naramowicach (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Naramowice,Poznań

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie z kameralnym ogródkiem piękne osiedle w willowej dzielnicy Poznania, idealna przestrzeń do życia! U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru lokale ~~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**przestronne mieszkanie na wynajem w Poznaniu Naramowice, ul. Karpia 17a** Przedstawiamy ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 4. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

629 000 zł51 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, na 2 piętrze w budynku z 2014 r. z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Karpia 29, os. Jaśminowe, naramowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

2 000 zł33 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na strzeżonym i kameralnym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy. Naramowice. Niskie bloki na tym osiedlu zatopione są w zieleni, a na terenie jest miejsce do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

2 400 zł34 m² 71,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia nowe mieszkanie, odebrane od developera, zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Sielawy, dostępne od 01-01-2025. Mieszkanie posiada balkon oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

799 000 zł58 m² 13 852,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

32 000 zł12 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: miejsce postojowe w hali garażowej ul. Karpia 25b, poznań Numer miejsca: 117 Powierzchnia: 12,5 m Lokalizacja: blisko wjazdu do hali, co zapewnia wygodny i szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

889 000 zł107 m² 8 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

~~ Ostatni, gotowy do odbioru segment o powierzchni 107m2 z przydomowym ogródkiem ~~ Piękne osiedle, atrakcyjna, willowa dzielnica Poznania! *** oferta bezpośrednia = bez pośredników / bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

720 000 zł56 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy z licznymi cudami natury a zarazem chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut to nie mogłeś trafić lepiej! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

474 320 zł44 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - komfort, przestrzeń i światło Metraż: 44 m + balkon 8,5 m + poddasze do adaptacji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. - zakup bezpośrednio od Dewelopera-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

569 000 zł55 m² 10 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży gotowe do wprowadzenia, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone w Poznaniu przy ulicy Bolka blisko rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje Z balkonem , umeblowane - naramowice, ul. Rubież 14C, 500 M nowa linia tramwajowa Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 45m2 położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miętowa

Naramowice,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

449 680 zł40 m² 11 242 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

? na sprzedaż - mieszkanie w sercu Naramowic, poznań! ? Mieszkanie 2- pokojowe z dużą sypialnią z garderobą i przestronnym salonem z kuchnią, znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

535 000 zł50 m² 10 790,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, II-piętrowym bloku z 2013 roku przy ul. Bratumiły na poznańskich Naramowicach. Na powierzchnię 49,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 900 zł65 m² 10 767,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji w Poznaniu, w której możesz od razu zamieszkać, bez konieczności urządzania? Ta oferta jest dla Ciebie! układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

626 700 zł53 m² 11 780,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożne, świetnie doświetlone 3 pokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach rabat dla zdecydowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

493 000 zł41 m² 12 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

432 345 zł33 m² 12 944,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Drzwi otwarte - promocje zadzwoń - zapytaj Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do powierzchni mieszkania. Dlaczego warto kupić? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

2 200 zł45 m² 48,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy spokój, komfort i świetną lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To mieszkanie łączy w sobie funkcjonalność i komfort, a cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

504 000 zł44 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 299 000 zł91 m² 14 274,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

611 000 zł56 m² 10 971,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Naramowice,Poznań

550 000 zł59 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- rezerwacja- poszukujesz mieszkania w komfortowej lokalizacji, w pobliżu Uniwersytetu Adama Mickiewicza i centrum miasta? Nieruchomości znajdującego się na szczególnie zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

470 330 zł33 m² 14 431,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Naramowice,Poznań

734 572 zł70 m² 10 493,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 z dużym balkonem - gotowe do odbioru. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze od strony zachodniej, ma 3 sypialnie, dwie łazienki i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

499 900 zł44 m² 11 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

466 949 zł39 m² 11 973 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera poleca na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym salonem i sypialnią - rabaty na drzwi otwarte. Zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie - codziennie. *Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna

Naramowice,Poznań

619 000 zł60 m² 10 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

* * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 60,3 m , zlokalizowanego na Naramowicach przy ul. Dolnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

428 999 zł40 m² 10 722,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, jasne, mieszkanie na Naramowicach | Bez prowizji | Bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania - liczba rabatów ograniczona! Mieszkanie wkrótce będzie gotowe! Zapraszam do obejrzenia na żywo.