dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Rataje,Poznań

721 226 zł74 m² 9 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i szczegóły oferty. Apartament gotowy do odbioru! 2 balkony. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

613 000 zł60 m² 10 162,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

834 680 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 59,62 m2 na 4 piętrze z balkonem 8,55 m2 na Grunwaldzie. Mieszkanie bardzo komfortowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

383 940 zł27 m² 14 235 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

529 608 zł38 m² 13 871,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

609 000 zł54 m² 11 300,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

921 444 zł78 m² 11 869,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 77,63 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

403 000 zł31 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

493 999 zł39 m² 12 541,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

484 999 zł39 m² 12 312,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

475 000 zł33 m² 14 393,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie o powierzchni 33 m znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

538 248 zł39 m² 13 671,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Naramowice,Poznań

612 460 zł54 m² 11 279,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie. Promocyjna cena - oferta ograniczona czasowo! Zadzwoń i zapytaj o dostępność oferty I dodatkowy rabat! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

559 999 zł50 m² 11 306,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach znajduje się największy, zabytkowy miejski zieleniec - Park Cytadela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

599 000 zł48 m² 12 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

357 900 zł25 m² 14 129,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

876 876 zł72 m² 12 226,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,72 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

419 000 zł31 m² 13 603,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

565 077 zł57 m² 9 990,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z łatwym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

690 107 zł49 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj wyjątkową ofertę nowoczesnego, kameralnego budynku premium idealne miejsce do komfortowego życia! Wysoka jakość i funkcjonalność w każdym detalu! Zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

582 031 zł52 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe na Naramowicach. Cicha okolica, blisko Warty i parku. Mieszkania w różnych metrażach, gotowe do odbioru. Z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

397 888 zł27 m² 14 510,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

462 415 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 40,21 m Układ: 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, balkon Dodatkowo: obowiązek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

640 785 zł50 m² 12 729,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,34 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

497 915 zł39 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 39,26 m Układ: 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

730 060 zł60 m² 12 245,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 59,62 m Układ: 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

572 999 zł52 m² 11 008,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

462 963 zł36 m² 12 757,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 36,29 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

580 095 zł57 m² 10 256,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera oferta promocyjna! Cena miejsca postojowego do omówienia w biurze!- dla zdecydowanych rabaty :) Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

615 784 zł52 m² 11 915,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na Jeżycach, to Twoje Wymarzone Miejsce do Życia! Lokalizacja: jeżyce, poznań Oddanie do użytku: III kwartał 2026 roku Opis Inwestycji: przedstawiamy naszą nową i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

679 999 zł64 m² 10 545,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

671 139 zł42 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu Poznania - Bliskość Natury i Miejskich Udogodnień! To oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkania w nowoczesnej inwestycji, zlokalizowanej tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

675 539 zł71 m² 9 567,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

531 335 zł50 m² 10 563,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * odbiór kluczy w tym roku. * lokalizacja: jeżyce. * powierzchnia użytkowa: 50,30m + loggia 4,4m2. * nowoczesny układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

473 499 zł38 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

569 069 zł42 m² 13 601,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,84 m2 na 3 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

442 556 zł31 m² 14 373,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

738 138 zł64 m² 11 465,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,38 m2 na 2 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

449 999 zł42 m² 10 640,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

499 000 zł32 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Kawalerka z dużym potencjałem! - Nie czekaj, promocja.