dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

446 974 zł37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe- wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

967 423 zł70 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

788 732 zł67 m² 11 826,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

499 890 zł38 m² 13 155 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

441 640 zł35 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Miejsce w hali garażowej w cenie mieszkania! Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

826 008 zł80 m² 10 304,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

879 000 zł72 m² 12 208,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

900 082 zł64 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Podolany,Poznań

635 563 zł51 m² 12 536 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: - ogród ma niemalże 50 m2 i realnie staje się dodatkową przestrzenią do życia, a nie tylko symbolicznym kawałkiem trawy - południowa ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

430 000 zł35 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

811 318 zł62 m² 13 047,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

732 917 zł75 m² 9 816,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażem W ofercie różne układy mieszkań Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

775 000 zł65 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

702 776 zł57 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

942 864 zł83 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 5 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Grunwald, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

826 700 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowo mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem. Mieszkanie jest częścią nowoczesnego kompleksu mieszalnego w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2