dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

495 790 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 57m2 balkonem od strony południowej. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład, który zapewni komfort wielu mieszkańcom, a jego kształt sprzyja wielu aranżacjom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

999 999 zł87 m² 11 544,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament dwupiętrowy z tarasem na dachu w Centrum Poznania Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Rynku Wildeckiego, 5 min od Starego Browaru oraz Avenidy. Piąte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Łazarz,Poznań

491 700 zł60 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 60,11 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w sześcio-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

499 327 zł57 m² 8 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera W spokojnej okolicy - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 57,46 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

489 341 zł49 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rataje

Rataje,Poznań

508 000 zł52 m² 9 744,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogrodem, o powierzchni 52,13 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od jeziora Maltańskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dymka

Chartowo,Poznań

606 449 zł67 m² 9 065,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66,90m2 na parterze, usytuowane w spokojnej okolicy poznańskiej Malty. Mieszkanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

567 367 zł73 m² 7 788,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera W spokojnej okolicy - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 72,85 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

465 749 zł49 m² 9 545,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie, położone na III piętrze, na zamkniętym osiedlu, blisko Centrum Poznania - od strony zachodniej. Mieszkanie ma 3 pokoje i jest gotowe do odbioru. 3 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

400 781 zł40 m² 10 080 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe na IV piętrze o klasycznym i funkcjonalnym rozkładzie, od strony południowej z dużym tarasem o powierzchni 20m2 Lokalizacja: łazarz - Górczyn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Malta,Poznań

587 000 zł59 m² 9 931 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogrodem, o powierzchni 59,11 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od jeziora Maltańskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczynek

Górczynek,Poznań

453 728 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 51,56 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Górczynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

421 012 zł38 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie, położone na zamkniętym osiedlu, blisko Centrum Poznania. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na IV piętrze i jest gotowe do. odbioru.Mieszkanie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Przemysława,Poznań

566 130 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,8 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od lasu i jeziora Maltańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

492 484 zł55 m² 8 986,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Promocja do wyczerpania zapasów - w cenie: mieszkanie 4 pokojowe + 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej! + Smart Home Premium (system zarządzania mieszkaniem: prądem, wodą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

379 088 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie od dewelopera W spokojnej okolicy - odbiór już W czerwcu 2023! idealna lokata kapitału - skorzystaj przed podwyżką cen! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Przemysława,Poznań

566 978 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,9 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od lasu i jeziora Maltańskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

470 702 zł49 m² 9 647,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie, położone na zamkniętym osiedlu, blisko Centrum Poznania. Mieszkanie ma 3 pokoje i jest gotowe do odbioru. 3 min od przystanku tramwajowego 5 min od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

599 782 zł72 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe - gotowe! 500m od Warty, przyjazna zielona okolica - rezerwat przyrody 500m do przystanków tramwajowych i autobusowych - 25 min do Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

379 088 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Łazarz,Poznań

442 385 zł52 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 51,56 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Malta,Poznań

567 232 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,93 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od lasu i jeziora Maltańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Łazarz,Poznań

370 734 zł38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 38,22 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

388 462 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 45,17 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Piątkowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w dwu-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Łazarz,Poznań

345 123 zł37 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 37,19 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w pięcio-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

950 000 zł112 m² 8 512,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej znajdujące się na kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

370 734 zł38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie o klasycznym rozkładzie, położone na I piętrze od strony południowej. Lokalizacja: łazarz - Górczyn - przystanek tramwajowy ul.Głogowska 5 min - sklep spożywczy 2min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

579 035 zł72 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera W spokojnej okolicy - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 72,47 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Malta,Poznań

604 450 zł67 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera Z widokiem na las - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,79 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rataje

Rataje,Poznań

364 000 zł31 m² 11 795,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę lub opcjonalnie 2 pokoje z ogródkiem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, blisko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rataje

Rataje,Poznań

577 000 zł55 m² 10 579,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 54,54 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od jeziora Maltańskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górczynek

Górczynek,Poznań

356 281 zł37 m² 9 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 37,45 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Górczynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole,Poznań

606 448 zł67 m² 9 064,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera Z widokiem na las - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,9 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 052 849 zł87 m² 12 154,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 2-poziomowy W stanie deweloperskim gotowy do odbioru! Przestronny apartament czteropokojowy z dużym tarasem, o powierzchni 86,62 m2, usytuowany na Wildzie, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Malta,Poznań

475 000 zł44 m² 10 698,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,40 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, w bliskiej odległości od jeziora Maltańskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Łazarz,Poznań

415 466 zł48 m² 8 669,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 47,92 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w pięcio-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Malta,Poznań

604 726 zł67 m² 9 065 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera Z widokiem na las - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,71 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

499 892 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie3pokojowe na IV piętrze o klasycznym i funkcjonalnym rozkładzie, od strony południowej z dużym tarasem o powierzchni 20m2 Lokalizacja: łazarz - Górczyn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

560 000 zł46 m² 12 203,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja gotowa do odbioru! Posiadam na sprzedaż jasne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,98 m2 usytuowane na IV piętrze w bloku z windą na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

413 556 zł40 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.