Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-W3XB.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl!
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-W3XB.html
https://poznan.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie-W3XB.html

Termin realizacji
2026
Ceny
od 11 183,52 zł/m²
Metraże
od 28,50 do 94,40 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
-

Termin realizacji

2026

Ceny

od 11 183,52 zł/m²

Metraże

od 28,50 do 94,40 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

-

Maria Mańczak

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie11564450 39,50 m² 14 672,46 zł/m² 9/9 2 579 562 złSkontaktuj się
Mieszkanie
579 562 zł 39,50 m²
14 672,46 zł/m² 2 pok.
11564450

Mieszkanie11628578 28,50 m² 13 817,05 zł/m² 6/6 1 393 786 złSkontaktuj się
Mieszkanie
393 786 zł 28,50 m²
13 817,05 zł/m² 1 pok.
11628578

Mieszkanie11628650 64 m² 11 295,75 zł/m² - 3 722 928 złSkontaktuj się
Mieszkanie
722 928 zł 64 m²
11 295,75 zł/m² 3 pok.
11628650

Mieszkanie11564231 40 m² 13 885 zł/m² 8/9 2 555 400 złSkontaktuj się
Mieszkanie
555 400 zł 40 m²
13 885 zł/m² 2 pok.
11564231

Mieszkanie11646305 71,50 m² 12 366,67 zł/m² 5/6 3 884 217 złSkontaktuj się
Mieszkanie
884 217 zł 71,50 m²
12 366,67 zł/m² 3 pok.
11646305

Mieszkanie11647094 50,27 m² 13 302,94 zł/m² 6/6 2 668 739 złSkontaktuj się
Mieszkanie
668 739 zł 50,27 m²
13 302,94 zł/m² 2 pok.
11647094

Mieszkanie11647994 42,30 m² 13 344,09 zł/m² 7/9 1 564 455 złSkontaktuj się
Mieszkanie
564 455 zł 42,30 m²
13 344,09 zł/m² 1 pok.
11647994

Mieszkanie11648072 94,10 m² 12 231,06 zł/m² 4/6 4 1 150 943 złSkontaktuj się
Mieszkanie
1 150 943 zł 94,10 m²
12 231,06 zł/m² 4 pok.
11648072

Mieszkanie11685905 30,10 m² 13 417,71 zł/m² 6/9 1 403 873 złSkontaktuj się
Mieszkanie
403 873 zł 30,10 m²
13 417,71 zł/m² 1 pok.
11685905

Mieszkanie11685962 40,50 m² 13 092,52 zł/m² 7/9 2 530 247 złSkontaktuj się
Mieszkanie
530 247 zł 40,50 m²
13 092,52 zł/m² 2 pok.
11685962

Maria Mańczak

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Maria Mańczak

797 606...

797 606 477

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij