dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Rataje

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania 2-pokojowego w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! W ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

649 900 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Potrzebujesz mieszkania od zaraz, ze świetnym dojazdem do centrum? Cenisz sobie zieloną i spokojną okolicę, z dostępem do ścieżek rowerowych i tras rekreacyjnych? bingo! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

425 036 zł38 m² 11 158,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o rabaty. Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 045 000 zł71 m² 14 776,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

636 433 zł65 m² 9 776,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polan

Polanka,Poznań

450 000 zł50 m² 9 018,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 49,9 m2 2 pokoje I piętro z loggią Os. Polan. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi ( 22,3 i 9 m2), oddzielnej kuchni (6,6 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko uczelni, idealnego pod inwestycję? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? bingo! Dzisiaj chciałbym Państwu zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 051 zł39 m² 12 737,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

521 700 zł47 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

535 000 zł45 m² 11 920,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

594 300 zł55 m² 10 713,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 479 zł43 m² 11 461,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

570 349 zł50 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

474 960 zł39 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

588 132 zł55 m² 10 728,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

1 289 000 zł129 m² 9 992,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu na 5. piętrze o powierzchni 129m2 znajdującego się w inwestycji Tarasy Warty tuż przy Rondzie Rataje. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rataje,Poznań

439 000 zł85 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na drugim piętrze urokliwej kamienicy blisko serca Poznania! To mieszkanie oferuje idealną harmonię między historycznym urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rataje,Poznań

699 900 zł55 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Poszukujesz apartamentu blisko centrum z zieloną okolicą? Interesuje cię nowoczesny styl, a prywatny kawałek zieleni byłby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwa

Rataje,Poznań

589 000 zł43 m² 13 793,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 42,7 m2 znajdującą się na os. Zodiak przy ul. Lwa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

749 000 zł79 m² 9 493,66 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania do wejścia od zaraz z doskonałą komunikacją? Marzysz o pozamiejskim spokoju z jednoczesną pełną infrastrukturą i szybkim dostępem do centrum? bingo! Dzisiaj mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starołęcka

Rataje,Poznań

34,71 zł/m²17 m² 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Klimatyzacja! Całość komfortowo wykończona! Ochrona, monitoring. Komfortowy pomieszczenie w biurowcu w pełni urządzone i wyposażone. Pełne umeblowanie, drukarka laserowa, kserokopiarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Goldenhome Nieruchomości polecają: do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe z tarasem i ogródkiem (o pow. ok. 80m2) na os. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwa

Rataje,Poznań

589 000 zł43 m² 13 793,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 znajdującą się na os. Zodiak przy ul. Lwa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

655 850 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokoje 50,45 m2 świetna lokalizacja Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu eleganckiego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu przy ul. Wagrowskiej w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

518 940 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

! 2 pokoje 38,44m2 w świetnej lokalizacji! Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

630 000 zł76 m² 8 246,07 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu przestronnego trzypokojowego mieszkania w Poznaniu przy ulicy Osiedle Piastowskie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

588 132 zł55 m² 10 728,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 051 zł39 m² 12 737,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

549 000 zł44 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na os. Piastowskim. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

594 300 zł55 m² 10 713,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

474 960 zł39 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

570 349 zł50 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

498 479 zł43 m² 11 461,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

535 000 zł45 m² 11 920,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

521 700 zł47 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołkowyska

Rataje,Poznań

460 000 zł38 m² 12 221 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2pokojowe w bliskiej odległości Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Stan mieszkania do remontu. Status mieszkania: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

594 300 zł55 m² 10 713,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

521 700 zł47 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij