dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Smochowice

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Smochowice,Poznań

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proszę o kontakt telefoniczny codziennie od 9 do 21. _____________________________________________________ Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem (wraz z zabudowaniami gospodarczymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Smochowice,Poznań

850 000 zł184 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, piętrowy w zabudowie bliźniaczej wybudowany w latach 80tych, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 183,6 m2 ( całkowitej ok 250 mkw ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Architektów

Sytkowo,Poznań

1 350 000 zł390 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do przejęcia gotowy biznes, hotel Pracowniczy o powierzchni 390 m2, który może pomieścić pomieścić 55 osób. Dom składa się z : 16 niezależnych pokoi, 5 łazienek z prysznicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

650 zł12 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:990 zł

Пишіть українською. Пішы па-беларуску. Write in English. Do wynajęcia jest sympatyczny pokój 12 m2 na parterze w domu na zachodzie Poznania Krzyżowniki Smochowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Smochowice,Poznań

5 500 zł79 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowy dom w zielonej części Smochowic komfort i spokój blisko jeziora. Szukasz nowoczesnego domu na wynajem w wyjątkowo spokojnej, zielonej lokalizacji? Ten nigdy wcześniej niezamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Smochowice,Poznań

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny, komfortowy dom na wynajem, klimatyzacja Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Ten stylowy, nowy 4 pok dom w zabudowie szeregowej w Smochowicach (79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowska

Smochowice,Poznań

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, poznań, ul. Trzebiatowska Prezentowana nieruchomość to przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Człuchowska

Smochowice,Poznań

1 189 000 zł103 m² 11 543,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem i tarasem na jeżycach Salon 36 m z tarasem 18 m | Ogród większy niż w szeregówkach | Dwupoziomowy układ | Bezczynszowe | Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Smochowice,Poznań

1 250 000 zł2 434 m² 513,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa! Na Smochowicach. Działka gruntu 2,5 tys. m2 położona w Poznaniu na Smochowicach. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Smochowice,Poznań

1 990 000 zł320 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Proponuję na sprzedaż 1/2 bliźniaka, powierzchnia 320 m2, oddany do użytku w 2001 roku. Działka o powierzchni 490 m2-własność, 2 garaże + wiata; nieruchomość wyłożona poz-brukiem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smochowice,Poznań

1 060 000 zł223 m² 4 753 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) o powierzchni całkowitej 223 m (powierzchnia użytkowa 158 m ), usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Charzykowska

Smochowice,Poznań

895 000 zł190 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi, położonego na Smochowicach, w bliskiej odległości (ok. 1 km) od Jeziora Kierskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Santocka

Smochowice,Poznań

1 850 000 zł211 m² 8 767,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom - Poznań Smochowice, ul.Santocka. Dom wybudowany w 2004 roku na własny użytek, z najwyższej jakości materiałów. cegła+ocieplenie, tynk, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Smochowice,Poznań

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnie w budynku jednorodzinnym z dużym potencjałem adaptacyjnym | Smochowice, poznań Nieruchomość idealna zarówno pod działalność gospodarczą, jak i cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Darłowska

Smochowice,Poznań

475 000 zł410 m² 1 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej na jednym z najbardziej cenionych osiedli domów, czyli w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Muszkowska

Smochowice,Poznań

46,32 zł/m²95 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny adres na twoje biuro / gabinet/ kancelarię do wynajęcia lokal biurowy W doskonałej lokalizacji. Smochowice Muszkowska / Karlińska bezpośrednio przy markecie Chata Polska w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gorzyńska

Smochowice,Poznań

1 810 000 zł190 m² 9 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu, położonego w niedaleko Jeziora Kierskiego w Poznaniu. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piławska

Smochowice,Poznań

5 900 zł180 m² 32,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Poszukujesz przestrzeni dla swojego biznesu? Dobrze się czujesz w przestronnych wnętrzach? Gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, medyczne, fizjoterapii, masażu, fitness, ? Biuro, kancelaria a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Poznań

Smochowice,Poznań

87 500 zł301 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 301 m2 działki znajduje się murowana altana, którą można zaadoptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olecka

Smochowice,Poznań

1 058 600 zł134 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2007

Nieruchomości noble estate polecają na sprzedaż nowe bardzo duże o łącznej powierzchni 134 m2 (łącznie 7 pokoi) dwupoziomowe mieszkanie na pierwszym i drugim piętrze na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolińska

Smochowice,Poznań

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom 105 m prestiżowa lokalizacja, poznań Smochowice Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 106 m , usytuowaną na działce 300 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Gorajska

Smochowice,Poznań

45 000 zł350 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam a sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na rod "zacisze" przy ul. Gorajskiej 9 w Poznaniu. Ogród znajduję się cichej, spokojnej dzielnicy Poznania- smochowice. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Smochowice,Poznań

49,47 zł/m²95 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

640 zł12 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:970 zł

Пишіть українською. Пішы па-беларуску. Write in English. Do wynajęcia będzie sympatyczny pokój 12 m2 na parterze w domu na zachodzie Poznania Krzyżowniki Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Smochowice,Poznań

2 150 000 zł1 197 m² 1 796,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Na sprzedaż nieruchomość magazynowo - usługowa. Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertęnieruchomości zlokalizowanej w Poznaniu w dzielnicy wola/smochowice.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Wichrowa

Smochowice,Poznań

75 000 zł331 m² 226,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja. Na sprzedaż prawo do działki rod przy ulicy Wichrowej. Powierzchnia 331 m2. Domek rekreacyjny: murowany, składający się z przedsionka, zamykanego pomieszczenia na narzędzia, części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łebska

Smochowice,Poznań

1 059 000 zł170 m² 6 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Unikalna oferta na rynku pierwotnym luksusowe lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowane przy ul. Człopskiej 13 oraz Łebskiej 22 w prestiżowej dzielnicy Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Poznań

Smochowice,Poznań

140 000 zł448 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - skorzystaj Z okazji. Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 448 m2 działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:448 m²

Rezerwacja oferty! Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawa do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na działce znajduje się murowana altana, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sianowska

Smochowice,Poznań

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Sianowska - do wynajęcia, trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz garażem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie położone jest na 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Smochowice,Poznań

1 090 000 zł223 m² 4 887,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) o powierzchni całkowitej 223 m (powierzchnia użytkowa 158 m ), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Smochowice,Poznań

40 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sianowska