dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Smochowice

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlińska

Smochowice,Poznań

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Noble Estate poleca do wynajęcia nowoczesny, nowo oddany do użytkowania dwupoziomowy lokal, mieszkanie o pow. 71m2 w nowo wybudowanym 4-lokalowym budynku w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 700 000 zł455 m² 3 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego domu położonego na Smochowicach o powierzchni 455 m2. Dom posiada 3 kondygnacje plus poddasze. Każda z kondygnacji to 150m2. Powierzchnie są przestronne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Wichrowa

Smochowice,Poznań

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rodzinny ogródek działkowy (rod) Działka o powierzchni 302 m2 z murowanym domkiem wolnostojącym o powierzchni 35 m2 Najważniejsze zalety: - duża powierzchnia działki; - domek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Wichrowa

Smochowice,Poznań

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Smochowice

Smochowice,Poznań

500 000 zł570 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w centrum Smochowic, pod zabudowę mieszkaniową. Front 20m, wszystkie media w drodze. Polecam. Paweł Oferta nrwysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Smochowice

Smochowice,Poznań

995 000 zł914 m² 1 088,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poznań Smochowice. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 914 m2, szerokości 22 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

689 000 zł82 m² 8 361,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

! polecam ofertę domu wolnostojącego, położonego w Poznaniu na Smochowicach, przy ul. Dąbrowskiego. Dom został wybudowany w 1952 roku na działce o powierzchni 500 m2. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łebska

Smochowice,Poznań

439 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne mieszkanie z możliwością zbudowania antresoli Szukasz swojego miejsca do wygodnego życia? Jesteś wymagający i lubisz naturalne wnętrza? Szukasz wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

32,05 zł/m²222 m² 7 114 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w kameralnym obiekcie biurowym w w zachodniej części Poznania. Lokal znajduje się na 1 piętrze, układ lokalu widoczny na rzucie zamieszczonym w zakładce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Smochowice,Poznań

299 000 zł32 m² 9 432,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

:)! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę kawalerki położonej na Smochowicach na ul. Stargardzkiej 65. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 31,7 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sianowska

Smochowice,Poznań

49,50 zł/m²20 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli potrzebujesz komfortu W pracy za niewielkie pieniądze, to ta ofera jest skrojna właśnie dla ciebie! Polecam do wynajęcia 2 nowoczesne, klimatyzowane biura z całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łebska

Smochowice,Poznań

8 900 zł214 m² 41,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

RE search nieruchomści I inwestycje poleca do wynajęcia piękny dom wolnostojący z 2010 roku o powierzchni 214 m2 na działce o powierzchni 432 m2. Dom składa się z 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

24 000 000 zł30 001 m² 799,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działek inwestycyjnych leżących w pobliżu drogi krajowej , w Poznaniu- dzielnica Smochowice. Jest to teren inwestycyjny przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

4 000 000 zł5 001 m² 799,84 zł/m²

 

 

 

Smochowice,Poznań

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu magazynowego o powierzchni 35 m2 , położonego na 2 piętrze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 25zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

2 400 800 zł3 001 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działek inwestycyjnych leżących w pobliżu drogi krajowej, w Poznaniu- dzielnica Smochowice. Jest to teren inwestycyjny przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Smochowice,Poznań

40 zł/m²19 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego o powierzchni 19 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 40 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, Smochowice

Smochowice,Poznań

23 025 zł921 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu magazynowego o powierzchni 922 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 25 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

16 000 000 zł20 001 m² 799,96 zł/m²

 

 

 

Smochowice,Poznań

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego o powierzchni 16 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 40 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Smochowice

Smochowice,Poznań

40 zł/m²114 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego o powierzchni 114 m2 , położonego na I pietrze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 40 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

4 000 000 zł5 001 m² 799,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

8 000 000 zł10 001 m² 799,92 zł/m²

 

 

 

Smochowice,Poznań

425 zł17 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu magazynowego o powierzchni 17 m2 , położonego na piętrze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 29 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Smochowice

Smochowice,Poznań

40 zł/m²35 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego o powierzchni 34 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 40 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

8 000 000 zł10 001 m² 799,92 zł/m²

 

 

 

Smochowice,Poznań

1 700 000 zł455 m² 3 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego domu położonego na Smochowicach o powierzchni 455 m2. Układ pomieszczeń : 4 sypialnie kuchnia z wyjściem na taras i ogród duża garderoba trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 990 000 zł315 m² 6 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny super lokalizacja Piękne miejsce, jakim jest Jezioro Kierskie i tereny zielone mu towarzyszące stanowią piękne tło jedynej w swoim rodzaju willi zlokalizowanej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

899 000 zł96 m² 9 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację domu, położonego na Smochowicach w pobliżu ul. Henryka Dąbrowskiego. Bez podatku pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! lokalizacja Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

890 000 zł740 m² 1 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowość! Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlana na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych na drodze Poznań - Kiekrz z dostępem do drogi Nad Jeziorem Kierskim. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sianowska

Smochowice,Poznań

79,20 zł/m²20 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 490 000 zł1 338 m² 1 113,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości noble estate polecają na sprzedaż przepiękną, świetnie położoną niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 1338 m2 w cudownym miejscu przy ekskluzywnej ulicy gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, Smochowice

Smochowice,Poznań

3 016 zł105 m² 28,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu magazynowego o powierzchni 104 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowym na Smochowicach, czynsz najmu 29 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Poznań

Smochowice,Poznań

493 zł18 m² 27,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

16 000 000 zł20 000 m² 800 zł/m²

 

 

 

Smochowice,Poznań

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-