dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Stare Miasto

596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Poznań

500 zł12 m²

 

Piętro:2/6

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *komfortowy pokój jednoosobowy (nr. 3) przy ul. Zwierzynieckiej, w centrum miasta *niezależny układ, duża powierzchnia zapewnia komfortowe funkcjonowanie *świetna lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Poznań

1 100 000 zł57 m² 19 140,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 57,47 m w samym sercu Poznania Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i cichego mieszkania, usytuowanego na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

949 000 zł112 m² 8 511,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w lokalizacji, która stawia cię w samym epicentrum wydarzeń poznańskiego życia ? 600 m od płyty Starego Rynku ? W zrewitalizowanej kamienicy. Miejsca z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Dojazd

Stare Miasto,Poznań

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:320 m²

Polecam na sprzedaż wyłączne prawo użytkowania działki rod o powierzchni 320 m2. Na działce znajduje się nowy, drewniany dom z 2018 r. o powierzchni 35 m2 oraz taras o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł29 m² 69,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie urządzona kawalerka w doskonałej lokalizacji przy głównej ulicy na Grunwaldzie. Mieszkanie 1-pokojowe świeżo po remoncie. 50 m od przystanku tramwajowego Węgorka! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

862 080 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 34m2 komfortową umeblowaną kawalerkę położoną w samym centrum Poznania przy ulicy Dąbrowskiego w pobliżu Teatru Nowego. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Stary Rynek,Poznań

1 400 000 zł71 m² 19 643,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Towarowa 45 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i piąty budynek Atanera przy moście Dworcowym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 2- poziomową podziemną halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźna

Stare Miasto,Poznań

467 000 zł36 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3-piętrze w kamienicy przy ul. Woźnej w ścisłym Centrum Poznania. Na powierzchnię 35,98 m2 składają się: - 2 pokoje 11,80 m2, 10,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marcin

Stary Rynek,Poznań

470 000 zł33 m² 14 351,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 1-pokojowego mieszkania w kamienicy położonej przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

88,85 zł/m²323 m² 28 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal handlowo usługowy o pow. 323 m2, w prestiżowej lokalizacji, mieszczący się w budynku Hotelu Radisson Poznań Garbary / Szyperska 23. Wejście od strony ulicy Gabary, duża widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

630 200 zł49 m² 12 900,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż z rynku pierwotnego - brak pcc! Brak Prowizji dla biura! Z dumą prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie z inwestycji Gwarna 8 o powierzchni 48,85 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

27,50 zł/m²100 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam! wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja! Lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji, ścisłe centrum, ulica Fredry, zaraz przy skrzyżowaniu z ulicą Gwarną. Doskonała, czytelna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 199 zł115 m² 27,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie w samym centrum Poznania. Piekna, zabytkowa kamienica tuż przy skrzyżowaniu ul. Św. Marcin 77 i ul. T. Kościuszki, przy przystanku tramwajowym, w pobliżu dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

493 747 zł43 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,99 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł41 m² 12 032,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Hawelańska 6h Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o funkcjonalnym rozkładzie, usytuowane na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2019 roku. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 728,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

580 600 zł37 m² 15 507,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy w samym sercu Poznania! Apartament jest świetnym miejscem, żeby w nim zamieszkać i cieszyć się bliskością miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

498 500 zł38 m² 12 998,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej, starego Browaru i Starego Rynku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 889 000 zł105 m² 17 999,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Prestiżowa nieruchomość W sercu poznania - historia I elegancja W najlepszej lokalizacji Zabytkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 048 000 zł100 m² 20 418,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Góra Przemysła

Stare Miasto,Poznań

99 zł/m²100 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zostań pierwszym najemcą prestiżowej powierzchni biurowej w kameralnej kamienicy przy ul. Góra Przemysła w Poznaniu (tuż przy Starym Rynku). Atuty tej wyjątkowej nieruchomości: 1. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

459 680 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 €/m²127 m² 2 545 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w biurowcu Bałtyk. Bałtyk położony jest przy Rondzie Kaponiera, które jest centralnym punktem, najważniejszym węzłem przesiadkowym Poznania. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

598 000 zł48 m² 12 484,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Cudowne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta przy ul. Garbary. Mieszkanie ma powierzchnie 47, 9 m.kw. i składa się z: kuchni sypialni salonu łazienki przedpokoju Atrakcyjny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

388 000 zł38 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Długa 10, pierwsze piętro w odnowionej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 38.40 mkw. Na danej powierzchni hol z aneksem kuchennym ok 11 mkw, spory pokój ok 24 mkw i łazienka ok 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

899 000 zł97 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam nową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w zadbanej kamienicy przy ul. Rybaki w Poznaniu. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

820 260 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

550 000 zł63 m² 8 777,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowy lokal zlokalizowany na IV piętrze kamienicy w centrum Poznania przy ul. Św. Wojciecha. Na powierzchnię 62,66 m2 składają się: - jasny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

588 400 zł39 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 2 pokojowe 39,76 m2 w rewitalizowanej kamienicy w samym sercu Poznania! Apartament jest świetnym miejscem, żeby w nim zamieszkać i cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł60 m² 9 945 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Promocja! Polecamy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania - przy ul. Kopernika. Mieszkanie położone jest w pięknej, odremontowanej secesyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Marzysz o mieszkaniu w centrum Poznania? Szukasz mieszkania na wynajem? Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę: w pełni wyposażone, 2-pokojowe, nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

848 500 zł52 m² 16 389,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy bardzo przestronny 2 pokojowy apartament 51,77 m2 w samym centrum Poznania! Apartament jest świetnym miejscem, żeby w nim zamieszkać i cieszyć się bliskością miejskich wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekary

Piekary,Poznań

261 164 zł44 m² 5 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj w biuro, które łączy doskonałą lokalizację, prestiż i ogromny potencjał. Lokal lu3 przy ul. Piekary 25 to przestrzeń, która podniesie rangę Twojej firmy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

599 850 zł39 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

529 000 zł37 m² 14 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wykończone pod klucz, modne, nowoczesne, eleganckie mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej, tuż przy Kupcu Poznańskim, ulicy Długiej i Półwiejskiej. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wroniecka

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł37 m² 10 871,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w samym centrum Poznania tuż obok płyty Starego Rynku przy ulicy Wronieckiej 6. Mieszkanie W pełni wyposażona i umeblowana komfortowa kawalerka.