dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Stare Miasto

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

607 459 zł60 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje 59,86 m2 z balkonem 5,25 m2! Unikat! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

550 000 zł41 m² 13 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zaplanuj Swoją Przyszłość w Centrum Poznania! Czekasz na swoje własne M-2 w sercu tętniącego życiem Poznania? Marzysz o prowadzeniu własnej działalności w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł70 m² 9 936,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w Poznaniu, w samym sercu Jeżyc. Ul. Poznańska 26 , narożnik z ul. Mylną. Przepięknie zrewitalizowana kamienicapiętro 1. Rynek wtórny lokal 6a o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję do wynajęcia mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ulicy Wielkiej w Poznaniu. Lokalizacja 2 minuty od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taczaka

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie dwupokojowe przy ul. Taczaka 14, centrum *ogrzewanie miejskie *pełne wyposażenie i umeblowanie, 35 m2, 1 piętro Wyposażenie: *pokój z aneksem kuchennym: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł51 m² 11 054,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,66m2 położone w Poznaniu( Centrum) przy ul. Królowej Jadwigi( róg ul. Karmelickiej). Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

609 450 zł42 m² 14 377,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam wielką przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z dużym salonem z wydzielonym aneksem kuchennym i sypialnią, usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

510 000 zł31 m² 16 489 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 29,9 m2 w bezpośrednim centrum - Mielżyńskiego na parterze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Przez miesięcznik Forbes kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

325 000 zł31 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka na piątkowie blisko pst cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 31 m2. Cena sprzedaży wynosi 325,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

557 000 zł75 m² 7 426,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

Dzień dobry, nazywam się i zajmuje się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie już dostępne, wolne do oglądania i wynajęcia. 4 separate rooms now free and available. Center of the city Młyńska street. All equipped and renovated.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Garbary

Garbary,Poznań

539 000 zł48 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2 pok./47,52 m2 w kamienicy z 1950 roku, Stare Miasto Poznań. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy w centrum Poznania. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację lokalu użytkowego, położonego w samym Centrum Poznania przy ul. Garbary. Lokal użytkowy znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na parterze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

36 zł/m²125 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Chcemy zaproponować Państwu do wynajęcia lokal użytkowy w znakomitej lokalizacji w centrum Poznania w pobliżu Starego Miasta. Ze względu na bliskość takich instytucji administracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wielkopolski

Stare Miasto,Poznań

759 000 zł73 m² 10 368,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu w Centrum - przy placu Wielkopolskim. Gustowne mieszkanie z ergonomicznym rozkładem pomieszczeń jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł48 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na Św. Marcin Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w głównym budynku kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bloku przy ul. Serbska 14a/6 o powierzchni 52 m2. Mieszkanie wyposażone w dużą szafę w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł19 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w prestiżowej lokalizacji ul. Rybaki naprzeciwko Charlie Monroe Kino Malta przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Wyjątkowe położenie: w bliskiej odległości od głównego deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Unii Lubelskiej

Stare Miasto,Poznań

1 990 zł46 m²

 

Piętro:6/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie w Poznaniu przy ul. Unii Lubelskiej 6. Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt i agd (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Stare Miasto,Poznań

770 000 zł96 m² 8 045,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z antresolą! Super lokalizacja! Blisko do Centrum, a w najbliższym sąsiedztwie park Arena , park Wilsona, city Park Do tego spokojna, jednokierunkowa ulica. Zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

28 zł/m²20 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy położony na ul. Święty Wojciech 28 w Poznaniu. Powierzchnia: lokal o powierzchni 20 metrów kwadratowych, doskonały dla małych firm i startupów. Infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

925 805 zł60 m² 15 340,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klucze na już! ul. Piekary 13b. Parking w hali garażowej - rok za darmo - oszczędzasz kolejne 5 400 zł. Winda w budynku. > 2 min do Parku Dąbrowskiego. Każde pomieszczenie jest doświetlone!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

424 738 zł36 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne i wygodne 2 pokoje 36,29 m2 z balkonem! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

736 841 zł86 m² 8 528,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje 86,40 m2 z dwoma balkonami 4,5 m2! Unikat! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

22 €/m²380 m² 8 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową powierzchnię biurową 380m2 w budynku biurowym przy ulicy 27 Grudnia w Poznaniu. Świetna lokalizacja w centrum miasta - ok. 80 metrów od Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Poznania, ul. Nowowiejskiego 6. Mieszkanie składa się z korytarza, łazienki, kuchni oraz dwóch pokoi (jeden przejściowy). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Łukaszewicza

Stare Miasto,Poznań

650 zł10 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:650 zł

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje pracy oraz firmy, które potrzebują noclegów dla swoich pracowników w wysokim standardzie. Do wynajęcia kwatera w lokalizacji Poznań ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

53,10 zł/m²565 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokale użytkowe przy Starym Rynku Jeśli prowadzisz szkołę, prywatną uczelnią lub potrzebujesz dużo przestrzeni dla swojego biznesu mamy do wynajęcia miejsce z dobrym.