dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Warszawskie

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

57 zł/m²104 m² 5 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku przy ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na 2 piętrze - 104,42m2 ( 1 pomieszczenie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogileńska

Warszawskie,Poznań

365 000 zł39 m² 9 455,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 38,6 m? Poznań, mogileńska Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Mogileńskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Warszawskie,Poznań

790 000 zł60 m² 13 140,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! To wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z prawie 7metrowym balkonem, w pobliżu jeziora Maltańskiego, term Maltańskich, stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łęczycka

Warszawskie,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Extra oferta dla studentów/absolwentów Polecam na wynajem bardzo funkcjonalne i ustawne w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie na ul. Łęczyckiej [osiedle Warszawskie] ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Warszawskie,Poznań

439 977 zł48 m² 9 193 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie poddaszowe w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim. Cicha i spokojna okolica, budynek graniczy z parkiem miejskim z placem zabaw - okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

1 799 zł45 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! rezerwcja! okazyjna cena tylko W przypadku umowy/rezerwacji podpisanej do końca miesiąca! Polecamy na wynajem przytulne, a zarazem bardzo kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

57 zł/m²53 m² 3 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku przy ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na I piętrze - 53,45m2 ( 1 pomieszczenie), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

2 500 zł55 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w zielonej, cichej okolicy w bliskiej odległości od centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania powierzchni 54,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogileńska

Warszawskie,Poznań

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z 2010r na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu Nowa Malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawskie,Poznań

480 000 zł46 m² 10 367,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ul. Krańcowej na osiedlu Warszawskim w Poznaniu. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białostocka

Warszawskie,Poznań

8,75 zł/m²800 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja Wynajem Warszawskie, ogrodzony plac na parking lub magazyn. Na wynajem ogrodzony plac na poznańskim os. Warszawskim o łącznej powierzchni 800 m2 idealny na parking lub składowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krańcowa

Warszawskie,Poznań

3 000 zł46 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia luksusowe 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w apartamentowcu z 2018 roku z dwoma windami przy ul. Krańcowej na poznańskim Nowym Mieście. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Warszawskie,Poznań

478 504 zł48 m² 9 998 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam klimatyczne mieszkanie w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim (ul. Słupecka). Cicha i spokojna okolica, budynek bezpośrednio sąsiaduje z parkiem miejskim z placem zabaw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Warszawskie,Poznań

747 054 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i wygodne mieszkanie w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim (ul. Słupecka). Cicha i spokojna okolica, budynek graniczy z parkiem miejskim z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilska

Warszawskie,Poznań

999 900 zł85 m² 11 809,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*Jasny, przestrzenny apartament na Osiedlu Warszawskim w Poznaniu* Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego apartamentu mieszczącego się na willowym Osiedlu Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowym budynku na ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na parterze - 24m2 ( 1 pomieszczenie), stawka bazowa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 2- pokojowego mieszkania z osobną garderobą na ul. Pobiedziska 16 na Os. Warszawskim. Mieszkanie znajduje się na 1 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 2- pokojowego mieszkania na ul. Pobiedziska 16 na Os. Warszawskim. Mieszkanie znajduje się na 1 z 4 pięter, ma sporą loggię oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilska

Warszawskie,Poznań

550 000 zł37 m² 14 773 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ta nieruchomość jest wyjątkowa, ciepła, przytulna, bardzo cicha, w otoczeniu jednorodzinnych domów, mimo swoich 37 metrów bardzo przestronna. Poranny śpiew ptaków sprawia, że chce się Tu być!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

386 000 zł35 m² 11 028,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem na II piętrze w niskim bloku z 2000r. przy ul. Pobiedziskiej na poznańskim Nowym Mieście. Na powierzchnię 35,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

478 000 zł37 m² 12 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie zostało w pełni wyremontowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

458 000 zł37 m² 12 378,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Warszawskie,Poznań

754 525 zł75 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim. Cicha i spokojna okolica, budynek graniczy z parkiem miejskim z placem zabaw. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

50 zł/m²156 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowym budynku na ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na parterze - 156m2 ( 4 pomieszaniem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawskie,Poznań

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko terenów zielonych? Chcesz dobrze zainwestować pieniądze i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie z balkonem znajdujące się na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawskie,Poznań

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m . Zlokalizowane jest przy ulicy Warszawskiej (osiedle Warszawskie). Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostań pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Warszawskie,Poznań

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka-ul. Warszawska kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom. Mieszkanie całkowitym remoncie o powierzchni 37 m2 w układzie niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

**********rezerwacja********** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogileńska

Czekalskie,Poznań

1 237 000 zł112 m² 10 995,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam ofertę unikalnego Apartamentu położonego przy ulicy Mogileńskiej. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Maltańskiego oraz Nowego Zoo. Gustowny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

50 zł/m²73 m² 3 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowym budynku na ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na parterze - 72,53m2 ( 3 pokoje : 3.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Poznań, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Warszawskie