dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Wilda

230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Wilda,Poznań

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, jasna, cicha w kamienicy kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ulicy Sikorskiego numer 10, dzielnica Wilda, bliskie okolice Rynku Wildeckiego oraz ulicy 28 Czerwca 1956r. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Wilda,Poznań

3 300 zł83 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Umowa na czas nieokreślony, bezczynszowe, stały meldunek. Mieszkanie cztery pokoje do wynajmu w Poznaniu przy ulicy Fabrycznej numer 38, dzielnica Wilda, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilda,Poznań

807 688 zł60 m² 13 545 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe przestronne słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji układu na 1-, 2-, lub 3-pokojowe (patrz rzut) 1500m od Starego Rynku i Poznańskich Koziołków Wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 594 872 zł78 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Saperska

Wilda,Poznań

448 000 zł35 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z bardzo eleganckim mieszkaniem , znajdującym się w dzielnica Poznań-Wilda przy ul. Saperskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

1 556 685 zł80 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje | Taras + loggia | Wilda Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokal mieszkalny nr 19 Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe po remoncie, umowa na czas nieokreślony. Poznań, dzielnica Wilda, ul. Fabryczna numer 37, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Lokal mieszkalny II piętro, oddzielna sypialnia i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

495 000 zł50 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cenisz kameralną atmosferę? Poszukujesz miejsca z charakterem i historią? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na poznańskiej Wildzie! : Charakterystyka oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe, umowa na czas nieokreślony. Mieszkanie duża kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Wierzbięcice, dzielnica Wilda, bliskie okolice Starego Browaru. Budynek kamienica, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

450 000 zł170 m² 2 651,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

340 000 zł40 m² 8 521,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Ciche mieszkanie w sercu Wildy ul. Górna Wilda 70. Szukasz balansu między pulsującym życiem miasta a domowym spokojem? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 459 436 zł83 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

450 000 zł59 m² 7 632,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o powierzchni 58,96 m , położonego na parterze kamienicy z ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

683 000 zł80 m² 8 503,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

525 000 zł29 m² 17 814,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wybierając współpracę ze mną nie zapłacisz prowizji. Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy w samym sercu Poznania, gdzie historia dostała drugie życie. Na powierzchnię 29,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Wilda,Poznań

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41 m , położonego w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia: 110 m w sercu Poznania (wilda) Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania idealnego dla osób poszukujących wyjątkowego, kamienicznego klimatu, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2, zlokalizowanego przy ul. 28 Czerwca 1956r na poznańskiej Wildzie. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Wilda,Poznań

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka z balkonem | Poznań Dębiec, ul. Osinowa | Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 4. piętrze w zmodernizowanym, niskim bloku przy ul. Osinowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 112 643 zł76 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

1 594 872 zł78 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

499 000 zł52 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena - 499 000 zł. Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji na 3 pokoje - 51,5 m , I piętro Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

1 364 909 zł96 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

469 000 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Możliwość oglądania już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

710 zł11 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy na poznańskiej Wildzie przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. 167 w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 11 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robocza

Wilda,Poznań

571 000 zł46 m² 12 359,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwu pokojowe z dużym tarasem Polecam do sprzedaży mieszkanie w Poznaniu przy nul. Roboczej - Wilda. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 znajduje się na II piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Umowa na czas nieokreślony. Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Fabrycznej, dzielnica Wilda, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Typ budynku kamienica w oficynie. Mieszkanie w dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Fabrycznej, dzielnica Wilda, bliskie okolice ulicy Hetmańskiej. Typ budynku kamienica w oficynie. Powierzchnia lokalu 27 m 2 , I piętro, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Wilda,Poznań

1 999 999 zł869 m² 2 301,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji - Nieruchomość inwestycyjna na Wildzie, poznań! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem komercyjnym, umiejscowionej w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

314 000 zł20 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka inwestycyjna w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Możliwości inwestycyjne Nieruchomość ta stanowi rewelacyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilda,Poznań

1 055 438 zł81 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwu-poziomowy apartament w wyjątkowej inwestycji przy ul. Czarnieckiego 5! Poszukujesz prawdziwego unikatu, kochasz klimat kamienic, cenisz zabytkowe, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

739 827 zł42 m² 17 614,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Mieczysława Niedziałkowskiego w poznańskiej dzielnicy Wilda. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia