dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

698 000 zł56 m² 12 369,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta inwestycyjna - mieszkanie 56,4 m podzielone na dwa lokale Poznań, jeżyce - odrestaurowana kamienica Opis nieruchomości Wyjątkowa inwestycja w sercu Jeżyc! Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

29 zł/m²50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ciekawy lokal na poziomie zero z dwoma wejściami drzwi oraz duża podwójna brama /łatwość dostaw paletowych/. Lokal ogrzewany i przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Komandoria,Poznań

690 000 zł51 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

2 200 zł38 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, mam przyjemność podzielić się dzisiaj z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do wynajęcia. W związku z tym zapraszam na Winogrady, a konkretnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

391 665 zł29 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 119 378 zł71 m² 15 868,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,54 m , położone na 3. piętrze kameralnego i nowoczesnego budynku Smart14, powstającego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

409 000 zł32 m² 12 781,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32 m2, położoną na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Chociszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

1 590 000 zł102 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Idealne na kancelarię, biuro, gabinety. Drewniane wykończenia, zdobione sufity. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Łęgi Dębińskie,Poznań

1 500 zł29 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę kawalerki do wynajęcia, położonej w Poznaniu na Wildzie - ul. Jana Umińskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku z cegły. Teren wokół bloku ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Poznań

289 000 zł62 m² 4 699,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 61,5 m w doskonałej lokalizacji w Centrum Poznania! Prezentujemy lokal o dużym potencjale, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Poznania - Jeżyce. To propozycja dla osób, które szukają dobrze zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Zawady,Poznań

399 000 zł31 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem po kapitalnym remoncie znajdujące się w przy ul. Głównej na Zawadach w niedalekiej odległości od Ronda Śródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Swantibora

Antoninek,Poznań

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Z przyjemnością przedstawiam pojemny dom szeregowy ze świetnym układem (aż 5 sypialni!) i ogrodem - zielonym przedłużeniem salonu. Środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Rataje,Poznań

64,76 zł/m²71 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy trzy atrakcyjne lokale usługowe na wynajem w doskonałej lokalizacji przy ul. Piłsudskiego w Poznaniu, tuż przy Rondzie Rataje - jednym z najważniejszych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

920 001 zł93 m² 9 914,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z windą na Piątkowie Mam do wynajęcia ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m w nowym bloku z windą na Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

388 798 zł27 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość kawalerek, w których wszystko dzieje się w jednym pomieszczeniu? M1 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka daje Ci oddzielną sypialnię, miejsce na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

481 130 zł34 m² 14 014,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie nowe atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie w rozpoznawalnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

997 000 zł86 m² 11 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań? bingo! To miejsce spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeherezady

Bajkowe,Poznań

1 850 000 zł210 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony na oś. Bajkowym w Poznaniu, w spokojnej, zielonej i bardzo rodzinnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 295 zł42 m² 54,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nie jest adresowane do studentów/studentek! Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim, nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Jeżyce,Poznań

689 715 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie - dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

569 000 zł67 m² 8 507,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciekawym potencjałem aranżacyjnym w zrewitalizowanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Wildy. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

619 900 zł54 m² 11 503,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 250 zł52 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 położone na modnym Grunwaldzie, w pobliżu Lasku Marcelińskiego, przy ul. Bułgarskiej. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

461 879 zł36 m² 12 833,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu. Wyjście na ogródek z salonu i sypialni Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

3 300 zł89 m² 37,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem przestronny 3 pokojowy lokal mieszkalny, usytuowany na 2 piętrze 4 kondygnacyjnej kamienicy na Jeżycach, przy ul. Słowackiego (tuż przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

708 787 zł63 m² 11 209,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania z balkonem, antresolom i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Winogrady,Poznań

3 700 000 zł350 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Serce Poznania, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Trzykondygnacyjna nieruchomość z dwiema kuchniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

355 000 zł27 m² 12 956,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczną kawalerkę na poznańskim Grunwaldzie, przy ul Sieradzkiej o powierzchni 27,40 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2000 roku. Jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarski

Grunwald,Poznań

549 900 zł37 m² 14 782,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 37 m | Rynek Łazarski Poznań Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze w bloku z zamkniętym terenem i własnym podwórzem. salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 700 000 zł108 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super apartament obecnie w stanie deweloperskim ( i 3 miejsca postojowe w cenie ) w nowowybudowanym budynku Eiffage Immobilare przy Marcelińskiej 18. Lokal na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Warszawskie

Warszawskie,Poznań

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:546 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wielorodzinny budynek mieszkalny tzw. willa miejska (5 lokali) położony na os. Warszawskim w Poznaniu. Powierzchnia działki 546 m2, powierzchnia użytkowa budynku około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

750 000 zł58 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość "z duszą". Świeżo wyremontowany lokal o pow. 58,5m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Idealnie skomponowany nowoczesny.