dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Komandoria

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Rynek pierwotny

790 000 zł60,12 m² 13 140,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. I są mieszkania, do których chce się wracać. Ta 3-pokojowa przestrzeń o powierzchni blisko 60 m z prywatnym ogrodem 73 m to idealna alternatywa dla segmentu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł45,34 m² 16 762,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Mieszkanie A15 Rodzinna Malta, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł39,38 m² 14 728,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Mieszkanie C14 Rodzinna Malta, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł45,83 m² 14 837,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Mieszkanie A12 Rodzinna Malta, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,70 m² 11 834,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Poranna kawa nad Maltą, spacery nad Jeziorem i centrum kilka minut od domu brzmi dobrze? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, klimatycznej nieruchomości o powierzchni 44,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,86 m² 14 801,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania - funkcjonalnego 2-pokojowego lokalu z dużym prywatnym ogrodem, położonego w kameralnej zabudowie w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Malty. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł39,96 m² 15 015,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu parterowe mieszkanie z ogródkiem na nowo powstałym osiedlu zlokalizowanym na poznańskiej Komandorii w bliskim sąsiedztwie Parku Tysiąclecia i Jeziora Maltańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,85 m² 14 805,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,85 m | parter | prywatny ogród ok. 111,30 m Układ obejmuje: - salon z aneksem kuchennym (25,76 m ) z wyjściem do ogrodu, - sypialnię (8,60 m ), - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41 m² 14 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,98 m , które łączy nowoczesny układ z komfortem codziennego życia. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł75,92 m² 16 069,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu mieszkanie z dużym tarasem na najwyższym piętrze nowo powstałego budynku na poznańskiej Komandorii w najbliższym sąsiedztwie Parku Tysiąclecia i Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Komandoria,Poznań

689 000 zł51 m² 13 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa:   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Komandoria,Poznań

690 000 zł51 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Komandoria,Poznań

594 000 zł65 m² 9 124,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,1 m , położone w doskonałej lokalizacji - blisko centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Komandoria,Poznań

629 000 zł65 m² 9 662,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Komandoria,Poznań

579 000 zł54 m² 10 742,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,9 m , położonego na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michała

Komandoria,Poznań

739 000 zł87 m² 8 465,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

-mieszkanie zarezerwowane- mieszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie jest po wymianie instalacji elektrycznych - nie wymaga dużego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Komandoria,Poznań

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze z 3 w zadbanym budynku przy ulicy Głównej w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Komandoria,Poznań

690 000 zł48 m² 14 459 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fantastyczna lokalizacja! Małe, kameralne osiedle, złożone z 3 niskich, bardzo komfortowych budynków, położone w bliskiej odległości od Ronda Śródka. Bardzo cicha ulica, bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Komandoria,Poznań

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji u zaufanego dewelopera! prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Komandoria,Poznań

690 000 zł52 m² 13 239 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Komandoria,Poznań

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fantastyczna lokalizacja! Centrum miasta, mieszkanie z ogródkiem! Małe, kameralne osiedle, złożone z 3 niskich, bardzo komfortowych budynków, położone w bliskiej odległości od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Komandoria,Poznań

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Komandoria,Poznań

575 000 zł50 m² 11 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem | Warszawska | 49,74 m Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bnińska

Komandoria,Poznań

690 000 zł52 m² 13 238,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera brak pcc, bez prowizji, jeśli interesuje Cię inny metraż niż w ofercie zadzwoń, znajdziemy dogodny dla Ciebie. Zastanawiasz się nad wymarzoną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Komandoria,Poznań

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesność Wygoda Jakość Funkcjonalność Nowoczesny 3-pokojowy Apartament w Poznaniu - doskonała lokalizacja! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Komandoria,Poznań

650 000 zł50 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie przy Jeziorze Maltańskim - bez prowizji, bez podatku pcc! W ofercie cała inwestycja - możliwość wyboru spośród różnych metraży i układów. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Komandoria,Poznań

450 000 zł37 m² 12 261,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Komandoria,Poznań

700 000 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inestycja permium przy jeziorze Maltańskim 0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Zaprasza do zapoznanie się z wyjątkowym mieszkaniem usytuowanym się na 3 (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Komandoria,Poznań

559 900 zł52 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Św. Michała, o powierzchni 52 m2+ piwnica, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawady

Komandoria,Poznań

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michała

Komandoria,Poznań

564 000 zł52 m² 10 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Św. Michała, o powierzchni 52 m2, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Mieszkanie ma założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Komandoria,Poznań

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródecki

Komandoria,Poznań

619 618 zł70 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Widokowe, inwestycyjne 4 pokojowe mieszkanie, śródka/ ostrów tumski Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Komandoria,Poznań

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialnie zlokalizowane mieszkanie w wysokim standardzie z osobną kuchnią! Całość przyjazna zwierzętom :) Idealne dla osób szukających odpoczynku w parku, spaceru nad jeziorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Komandoria,Poznań

470 000 zł58 m² 8 043,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na Sprzedaż Trzy Pokoje Poznań 58,43 m2 Na sprzedaż puste mieszkanie (3 pokoje) w Poznaniu o metrażu 58,43 m2. Dokładny metraż: - przedpokój 5,37 m2 , - Łazienka 2,78 m2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Komandoria,Poznań

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie na ul. Konarskiego 30 w Poznaniu Metraż mieszkania wynosi 48 m2, skład tego mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia osobno, łazienka i korytarz. 1. Lokalizacja: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Komandoria,Poznań

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, która prócz spokoju zapewni Ci dostęp do pełnej infrastruktury? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Komandoria,Poznań

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz kupić wykończone mieszkanie, które jest Twoim wymarzonym miejscem do życia i odzwierciedla Twój styl i charakter? Świetnie trafiłeś! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Komandoria,Poznań

449 000 zł51 m² 8 772,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz atrakcyjnego mieszkania, które będzie w dobrej lokalizacji oraz cenisz bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Komandoria,Poznań

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz słonecznego mieszkania, które będzie w dobrej lokalizacji oraz cenisz bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.