dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Junikowo,Poznań

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do sprzedaży dom w Poznaniu , przy ulicy Malwowej 98. budynek mieszkalny jednorodzinny , wolnostojący. Działka o powierzchni 621m2. Budynek wybudowany w 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

450 561 zł31 m² 14 431,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie nowe atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie w centralnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w inwestycji junique na Grunwaldzie. Blisko tramwaju, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

999 000 zł101 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Szukasz dużego, komfortowego mieszkania dla Twojej rodziny. Takich ofert jak ta na Piątkowie nie ma wiele! opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, usytuowane na drugiej kondygnacji w niskim bloku przy ulicy Zofii Nałkowskiej 59 na poznańskich Ogrodach. Oferta adresowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1.04. nowe urządzone mieszkanie na poznańskiej Malcie. Piętro 5, ostatnie z widokiem na dziedziniec od strony wschodniej. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

539 406 zł35 m² 15 473,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie nowe atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie w rozpoznawalnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

419 442 zł29 m² 14 599,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Promocja Wielkanocna Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

553 700 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 55,37 m2, położony w bardzo czytelnym miejscu, na I piętrze w niskim budynku z cegły z lat 60-tych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

355 000 zł29 m² 12 199,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czecha

Rataje,Poznań

615 000 zł56 m² 10 958,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane na os. Czecha na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

785 000 zł70 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

349 000 zł33 m² 10 543,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Świetna kawalerka Z widokiem na park Z miejscem parkingowym ul szptalna, obok ogród botaniczny Jasne i ustawne mieszkanie (33,10 mkw), salon, kuchnia, łazienka, korytarz, 3 piętro, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

56 zł/m²28 m² 1 568 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Wola,Poznań

667 000 zł41 m² 16 268,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym położonym na parterze w niskim nowo wybudowanym bloku z windą z 2021 roku przy ulicy Janusza Meissnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

529 000 zł59 m² 8 905,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowe Zagórze

Jeżyce,Poznań

668 700 zł51 m² 13 111,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe apartamentowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Doskonała, komfortowa lokalizacja w sąsiedztwie jeziora Rusałka, parku Sołackiego. Blisko komunikacja miejska - 600metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

739 000 zł62 m² 11 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie - ul. Wilczak 20 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

1 400 zł40 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - obniżka ceny Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane przy ul. Andrzejewskiego na Górczynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Omańkowskiej

Podolany,Poznań

829 000 zł74 m² 11 225,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowego do zamieszkania mieszkania, położonego w kameralnym budynku na pograniczu Piątkowa i Podolan przy ul. Omańkowskiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł72 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie na wynajem w sercu Poznania, w malowniczej dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy Wielka 8. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

462 724 zł40 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

399 000 zł36 m² 11 239,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - urokliwe, kameralne mieszkanie na zielonym Dębcu w Poznaniu, które zachwyca spokojną okolicą oraz świetną komunikacją z centrum miasta. Wystarczy spojrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

840 027 zł76 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma ogródkami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

549 000 zł53 m² 10 397,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie położone na I-piętrze w niskim IV-piętrowym bloku na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 52,8 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

475 106 zł41 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Hala nawet za zero złotych! zadzwoń po więcej informacji Gotowe do odbiory! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,83 m z balkonem 4,5 m . Parter (inne piętra także wolne)- wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

545 688 zł38 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które mają metraż - i są takie, w których po prostu dobrze się funkcjonuje na co dzień. M5 w budynku B1 w Loftach Grunwaldzka to 2 pokoje z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wilda,Poznań

44,59 zł/m²111 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny na parterze Z parkingiem Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni całkowitej 111 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Winogrady,Poznań

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

389 000 zł30 m² 13 186,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 zlokalizowane na IV piętrze kamienicy przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Na powierzchnię 29,5 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

768 000 zł69 m² 11 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia wyjątkowe, słoneczne, przestronne mieszkanie położone w nowym budynku red park przy ul. 28 Czerwca 1958 r na Dębcu. Mieszkanie jest niezwykle jasne, ciche i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

239 000 zł30 m² 7 843,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Duży taras + widok na zieleń = komfort życia Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w maju 2022r całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane w niskim bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chocimska

Piątkowo,Poznań

6 400 zł190 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie szeregowej, po kompleksowym remoncie , położony na kameralnym, zielonym osiedlu na Piątkowie, przy cichej i spokojnej uliczce Chocimskiej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

780 000 zł60 m² 12 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie, poznań, naramowice, ul. Karpia (osiedle Jaśminowe). Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,29 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

800 zł8 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Szukasz spokojnego miejsca do życia z szybkim dojazdem na uczelnię i do centrum? Na wynajem komfortowy, niezależny pokój na os. Chrobrego 41a w Poznaniu w świeżo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.