dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dominanta nieruchomości. tel:   Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 40 m2 usytuowany w biurowcu na II znajdującym się w doskonałej lokalizacji - okolice Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 243 zł71,55 m² 15 558,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper. Apartament znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,58 m² 11 288,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na poznańskich Podolanach. Mieszkanie o powierzchni 64,58 m2 położone jest na 1 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania o wygodnym i funkcjonalnym układzie? Zależy Ci na spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrym dojeździe do centrum Poznania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 €/m²428 m² 5 136 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjny budynek biurowy z komfortową powierzchnią do wynajęcia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowej o powierzchni 420 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

25 000 000 zł3 735 m² 6 693,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

퐒퐩퐨퐭퐤퐚퐣퐦퐲 퐬퐢퐞̨ 퐧퐚 퐌 퐖퐢퐞̨퐜퐞퐣 퐧퐢퐳 퐦퐞퐭퐫퐲 퐥퐢퐜퐳퐚̨ 퐬퐢퐞̨ 퐥퐮퐝퐳퐢퐞 - zapraszamy na spotkanie pośredników w hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²145 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na parterze budynku w samym Centrum Jeżyc, przy ulic Poznańskiej. Lokal przygotowywany będzie pod działanosć gastronomiczną: kawiarnię, śniadaniownię, cukiernię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł50,80 m² 11 909,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 50,81 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 201 m² 549,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy piękną działkę budowlaną na ulicy Przytulnej w Poznaniu Działka budowlana o powierzchni 1201m2 pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Teren płaski , niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 100 zł46,45 m² 12 015,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-Pokojowe Mieszkanie do Wynajęcia | Prestiżowa Inwestycja Zajezdnia, jeżyce - ul. Zwierzyniecka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

537 600 zł44,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku z 2006 roku. Lokal znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w prestiżowej lokalizacji Stare Koszary, przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Budynek Stare Koszary to także świetne miejsce dla biznesu. Poza lokalami biurowymi to również.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł151,50 m² 10 561,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Poznań łazarz, centrum niepowtarzalne, piękne, duże mieszkanie dla koneserów 151 M2, 1 piętro Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 151,5 m2, znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,20 m² 10 962,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Sieradzkiej w Poznaniu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,98 m² 14 788,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł84 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na dzień otwarty w środę 01.04.26 w godzinach od 15-18 po wcześniejszym umówieniu terminu Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 030 zł43,84 m² 12 797,22 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,84m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł132,99 m² 9 023,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem i dwoma garażami, położone przy spokojnej ulicy Pogodnej, w sąsiedztwie domów jedno- i wielorodzinnych. Budynek Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,40 m² 13 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy, słoneczny apartament 2-pokojowy - Poznań Grunwald, garaż w cenie Na sprzedaż wyjątkowy, przepełniony naturalnym światłem apartament 2-pokojowy, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł86,26 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe z dodatkową, otwartą przestrzenią na piętrze oraz jasne (większość okien od strony południowej) mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie na pierwszym piętrze, o powierzchni 104 m2, 3 pokoje z tarasem o powierzchni ok. 30 m2 i dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Bez opłat.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,88 m² 66,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki z ogródkiem w apartamentowcu esencja przy ul. Garbary 104. Rejon: garbary, śródka. W bliskiej odległości Parku Cytadela, rzeki Warty, starego Rynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

435 764 zł53,68 m² 8 117,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Szukasz innej lokalizacji ? Zadzwoń i umówmy się na spotkanie - posiadam bogatą ofertę rynku pierwotnego na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł98,28 m² 11 192,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy w samym sercu Poznania - przy ul. Wierzbięcice, dzielnica Wilda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73,60 m² 33,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 73,6 m , położone na 3. piętrze budynku z windą przy ul. Jana III Sobieskiego 26 w Poznaniu. Lokal składa się z czterech pokoi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 212 zł65,04 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Dla Państwa udostępniam i oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł504 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego - Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,10 m² 8 433,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł126 m² 7 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferuję na sprzedaż dom szeregowy w Poznaniu przy ul. Bożeny. Nieruchomość o pow. 126 m2 znajduje się na działce o pow. 254 m . Dom zbudowany w 1975 roku, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł90,97 m² 10 772,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Jeżycach Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 90,97 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²10 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 10 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł26,30 m² 10 608,37 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m zlokalizowane w samym centrum Poznania, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 48m2,składającego się z 2 kawalerek i 1 mieszkania 2 pokojowego na Wildzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 zł160 m² 27,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Tuwima, ławica, poznań Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 160 m , położone przy ul. Tuwima w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł530 m² 12 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:114 m²

Polecam do sprzedaży kamienicę w odległości 150 metrów od płyty Starego Rynku w Poznaniu. Kamieniczka o powierzchni 530m2 (+ antresola) składa się z 6 kondygnacji. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 337 zł71,50 m² 12 704,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 956 114 pln na 908 227 pln W ofercie nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł38,54 m² 14 582,25 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,54 m , położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji st_art Piątkowo, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł291,58 m² 5 658,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 066 m²

0% prowizji/dom: 292 m /duża działka 3066 m Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego przy ul. Głuszyna w Poznaniu, na dwóch dużych.