dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 339 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

440 900 zł34 m² 12 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kolegiacki

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajecia przytulne mieszkanie w samym centrum Poznania blisko skweru przy Stary Rynek. W pelni umeblowane i wyposazone (pralka, lodowka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: nieprawdopodobne, jak Inwestor pięknie to zrealizował. Budynek stoi praktycznie w parku, niedaleko Wartostrady, niedaleko przystanków komunikacji miejskiej, po prostu idealnie. W takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

1 800 zł47 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od. 01.07. - mozna ogladać. Mieszkanie położone na wysokim parterze, w niskim budynku, na osiedlu Armii Krajowej 41 (rataje). Dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie. Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

669 793 zł62 m² 10 785,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam nowoczesne, przestronne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Składa się z 3 niezależnych pokoi, idealnych dla rodziny, pary lub grupy studentów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 728,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kosmonautów

Winiary,Poznań

299 000 zł118 m² 2 533,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomosci abak poleca do sprzedaży Segment ( narożnikowy ) pawilon handlowo-usługowego dwukondygnacyjny, podpiwniczony , wykonany w technologii tradycyjnej ( murowanej ) pokryty tynkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Armii Krajowej. Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa Zgrabne 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Różany Potok,Poznań

1 650 001 zł267 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Rezerwacja! Północ miasta - płuca Poznania. Różany Potok - osiedle doceniane przez mieszkańców ze względu na komfort życia. Spokojna, zielona część miasta. Bliskie sąsiedztwo otuliny leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

397 890 zł31 m² 12 835,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

480 000 zł47 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje z osobną kuchnią - 47,2 m - Parter - Dwustronne Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,2 m , położone na parterze niskiego bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mieszkanie nie jest przewidziane dla studentów/studentek Przedmiotem najmu jest przestronna kawalerka zlokalizowana w centrum Poznania przy ul. Podgórnej (poznań, centrum-Stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

2 200 zł43 m² 50,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,40 m2, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wałbrzyskiej 7 w Poznaniu. Opis mieszkania: salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

688 356 zł58 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malta,Poznań

3 000 zł47 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja do 04.08 Nowe, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe - pierwszy najem! - z miejscem w hali garażowej. Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

499 990 zł43 m² 11 723,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 41,72 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald - Marcelin w Poznaniu. Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stary Rynek

Stary Rynek,Poznań

15 000 000 zł1 780 m² 8 426,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Dzień dobry, w skrócie: trzy kondygnacje dwóch kamienic pod mieszkania położenie: lepszego adresu w Poznaniu nie ma. Płyta Starego Rynku opis: na sprzedaż trzy kondygnacje w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

3 190 zł60 m² 53,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m z balkonem, w apartamentowcu z monitoringiem i całodobową ochroną fizyczną 24/7, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potworowskiego

Łazarz,Poznań

549 800 zł49 m² 11 220,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Potworowskiego na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 49m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poznań

Głuszyna,Poznań

249 000 zł838 m² 297,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 839 m2 - oddalona niecałe 20 minut od Ronda Rataje. Numer działki 15/8 i 15/9 , Głuszyna. ( na sprzedaż są obie działki, położone obok siebie, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orła Białego,Poznań

669 000 zł82 m² 8 168,49 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecam funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z bardzo dobrym układem w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Poznaniu - Os. Orła Białego na poznańskim Ratajach (chartowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glebowa

Szczepankowo,Poznań

949 000 zł113 m² 8 398,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 113m2, znajdującego się w wolnostojącym budynku jednorodzinnym dwulokalowym wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Podolany,Poznań

52,05 zł/m²1 220 m² 63 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy i nietuzinkowy obiekt na poznańskich Podolanach. Nieruchomość wykończona z wyjątkowym pietyzmem i dbałością o detale. Projektowana przez uznane pracownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

960 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:960 zł

Pokój do wynajęcia media blisko przystanku i dobry dojazd do miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Różany Potok,Poznań

1 650 000 zł267 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

548 969 zł69 m² 7 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M10 przy ul. Dąbrowskiego 65 to absolutnie unikalna oferta dla osób, które chcą kupić więcej za mniej - i wiedzą, jak wykorzystać potencjał. To aż 101,82 m powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

1 560 000 zł89 m² 17 625,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na 5 piętrze. W bloku z windą przy ul.Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

375 000 zł27 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż kawalerkę z ogródkiem i miejscem postojowym położoną na parterze w niskim nowo wybudowanym bloku z windą z 2024 roku przy ulicy Janusza Meissnera na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²16 m² 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.16m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Poznań

Podolany,Poznań

63 500 zł1 220 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł37 m² 15 313,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Mam ogromną przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się w samym sercu miasta przy ul. Mostowej. Dwie kompaktowe, w pełni wyposażone, nowoczesne kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na osiedlu przy ul. Bułgarskiej 59. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²11 m² 396 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 11 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

588 792 zł51 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bałtycka

Nowe Miasto,Poznań

45 zł/m²57 m² 2 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana powierzchnia biurowa posiada wysoki standard oraz bardzo dobre położenie pod względem komunikacyjnym (możliwość dojazdu w ciągu 5 minut do centrum miasta, 15 minut do lotniska bądź 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

610 900 zł40 m² 15 272,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Kawalerka z dużym potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Lecha Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa (po remoncie) Zgrabne 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

280 zł12 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce w hali garażowej ul. Smardzewska Poznań - Grunwald. Kaucja za pilota 100pln. Oferta nrwysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

652 000 zł70 m² 9 314,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.