dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Łacina,Poznań

2 700 zł56 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko najem okazjonalny Na wynajem mieszkanie 3 pokoje, 55,6 m2, łacina, ul. Katowicka Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

672 000 zł66 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana! - 1000 zł / M2 - tylko pierwsze kilka mieszkań Podana Cena uwzględnia już rabat! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości od Ronda Żegrze, 5 min do Ronda Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

583 947 zł46 m² 12 800,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# jeżyce # centrum # kompletne mieszkanie # okna na południe # ogródek 47m2, w tym taras 5m2 # miejsce na szafę przy wejściu # pozwolenie na montaż rolet zewnętrznych # prosto od dewelopera #.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

719 000 zł106 m² 6 759,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Rezerwacja do 02.04 Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, Gwarancja 5 lat, Brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu GRATIS zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

659 900 zł39 m² 17 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

695 500 zł74 m² 9 398,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. Już gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

541 290 zł51 m² 10 613,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,59m2 - wysoki standard, doskonały układ. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, ma 2 sypialnie i salon z aneksem oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

920 920 zł78 m² 11 864,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na prestiżowych Jeżycach! Gotowe do odbioru pod koniec 2025 roku. Mieszkanie ma powierzchnię 77m2+ dodatkowo ogród 81m2. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Polanka,Poznań

2 390 zł41 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje | 41.4 m2 | Polanka Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

485 662 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wygodne dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 39,46 m2 na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni na Naramowicach. Mieszkanie gotowe do odbioru. Mieszkanie posiada dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

693 405 zł62 m² 11 165,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Jeżyce - 62,1m2 + dwa balkony. Idealny układ pomieszczeń zapewnia komfort i wygodę zarówno dla rodzin, jak i par. Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

649 000 zł66 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienice są w Twoim stylu? Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

706 000 zł74 m² 9 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

989 000 zł54 m² 18 482,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Oferuję na sprzedaż nowe wyjątkowe mieszkanie w pięknej, w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących elegancję, prestiż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Ogrody,Poznań

37,50 zł/m²280 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań jeżyce/ogrody - dostępna powierzchnia od 120 m2 do 280 m2 na parterze budynku biurowego z osobnym, niezależnym wejściem z ulicy. Wyśmienita na cele biurowe i ekspozycyjne, szkołę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem w mieszkanie 2 pokojowe w bloku zlokalizowanym przy ul. Strzałkowskiego 22, blisko Mostu Teatralnego. Lokal mieszkalny o powierzchni ok 38m2 położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rybaki

Rybaki,Poznań

849 000 zł61 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo ciekawe miejsce. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy z licznymi cudami natury a zarazem chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut to nie mogłeś trafić lepiej! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Dębiec,Poznań

35 720 zł1 520 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania nowo budowaną halę logistyczną oferującą nowoczesną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Hala zostanie oddana do użytku z końcem lipca 2025 roku i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

516 871 zł40 m² 12 844,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie w sercu Jeżyc - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami, doskonałym doświetleniem i funkcjonalnym układem - powierzchnia użytkowa lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

731 002 zł68 m² 10 828 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 67,51 m2 z dużym balkonem 9 m2 na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni na Naramowicach. Do mieszkania przynależy poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

3 200 zł87 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem przestronny 3 pokojowy lokal mieszkalny, usytuowany na 2 piętrze 4 kondygnacyjnej kamienicy na Jeżycach, przy ul. Słowackiego (tuż przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Śródka

Zawady,Poznań

8 492 zł386 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu powierzchnię magazynową 522 m2, usytuowaną na poziomie 0, wraz z rampą rozładunkową. Magazyn znajduje się na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Możliwość parkowania aut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

668 772 zł65 m² 10 365,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

999 000 zł68 m² 14 691,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 67,9 m , idealne dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania, bez potrzeby dalszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembertowska

Raszyn,Poznań

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem oferty najmu jest 2-pokojowe mieszkanie wykończone wysokim standardzie, w nowym budynku przy ul. Rembertowskiej na poznańskim Grunwaldzie. Lokal o powierzchni ok 47 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

799 000 zł86 m² 9 269,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Kochasz kamienice i zależy Ci na przestronnym mieszkaniu w topowej lokalizacji? A może chcesz ulokować swoje środki by co miesiąc uzyskiwać wysoką stopę zwrotu? bingo! Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, Lecha

Rataje,Poznań

49 000 zł18 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy murowany garaż znajdujący się przy ul. Wiatracznej na wysokości os. Lecha. Powierzchnia: ok 18m2. Garaż znajduje się w kompleksie dobrze utrzymanych garaży wybudowanych w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

706 000 zł87 m² 8 152,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne mieszkanie w kamienicy na poznańskiej Wildzie, usytuowane przy ul. Górna Wilda. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal posiada olbrzymie możliwościu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

567 999 zł57 m² 9 964,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. 0% prowizji! Bez pcc Bezpieczny zakup u dewelopera Planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z niezależna kuchnią z oknem w ocieplonym bloku (6 piętro) do wynajęcia. Lokalizacja blisko ronda Solidarności (osiedle Wichrowe Wzgórze). Dostępne od 28.02.2025 (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

452 000 zł42 m² 10 635,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

403 811 zł28 m² 14 396,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniej kawalerki o powierzchni 28,05 m2 na 5 piętrze, na Winogradach. Ekspozycja okien od zachodu. Idealna propozycja na zakup inwestycyjny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

706 000 zł74 m² 9 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

449 000 zł38 m² 11 878 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1919

Polecam do sprzedaży kawalerkę w pobliżu rynku Wildeckiego położoną przy ul. Sikorskiego w zrewitalizowanej kamienicy z 1919 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Naramowice,Poznań

443 890 zł39 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,69 m z przestronnym balkonem 4,50 m , usytuowane na 4. piętrze niskiego budynku z windą w spokojnej dzielnicy Naramowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

360 000 zł36 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne, ciche mieszkanie + loggia - 11 piętro (szybkie, ciche windy) - bez barier architektonicznych. W cenie miejsce garażowe w podziemnym parkingu - b. blisko wjazdu - nr.5 Dodatkowo komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

453 133 zł37 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,48 m2 z ogródkiem od południa, na Winogradach. Idealna propozycja na zakup inwestycyjny oraz mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiesiołkowa

Radojewo,Poznań

729 000 zł115 m² 6 344,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Polecam dom w zabudowie typu czworak, przy ul. Wiesiołkowej na poznańskim Radojewie. Działka o powierzchni 189 m posiada niezależne wejście na teren posesji oraz do budynku. Budynek.