dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 334 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²68 m² 2 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.68 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od stycznia 2025 roku. Jeśli poszukujesz mieszkania położonego w spokojnej zielonej okolicy, z którego jest blisko do wszelkich miejskich atrakcji to być może zainteresuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

643 078 zł64 m² 9 995 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na rogu ul.Hetmańska i Szymborska. . 1 ptr w budynku około lat 50-tych. Lokalizacja przyjazna- blisko linia tramwaj/autobus , jednoczesne niemal sasiedztwo Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Malta,Poznań

710 000 zł60 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, zlokalizowane w najbardziej topowej lokalizacji z Poznaniu - Polanka Posiadamy również większe i mniejsze mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

3 490 zł51 m² 68,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w top lokalizacji! Jeżyce, ul. Dąbrowskiego 58 - nowa inwestycja masterm 1. Miejskie życie 2. Bliskość natury 3. Kreatywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poetów,Poznań

1 600 000 zł237 m² 6 751,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na poznańskim Edwardowie - 237 m2. Cena: 1600 000 - rok budowy 2009 - dach częściowo skośny kryty dachówką cementową - 4 kondygnacje, - działka 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

959 800 zł59 m² 16 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tutaj poczujesz, że żyjesz - poranna kawa na przestronnym tarasie z widokiem na zieleń i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy, ekskluzywny apartament w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

820 260 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Proponujemy obiekt użytkowy - może mieć funkcję biurową lub handlowo-usługową. Jeśli masz działkę my zajmiemy się wszystkim: przygotujemy projekt budowlany i wybudujemy obiekt kompleksowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Rybaki,Poznań

998 000 zł87 m² 11 484,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry, nazywam się i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Solskiego

Grunwald,Poznań

1 190 000 zł251 m² 4 741,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie szeregowej w unikalnej lokalizacji przy Lasku Marcelińskim os. Bajkowe. Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Łazarz,Poznań

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, położone przy spokojnej, jednokierunkowej, zielonej ulicy Kossaka (grunwald Łazarz),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

999 000 zł112 m² 8 959,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w lokalizacji, która stawia cię w samym epicentrum wydarzeń poznańskiego życia ? 600 m od płyty Starego Rynku ? W zrewitalizowanej kamienicy. Miejsca z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Szewska

Stary Rynek,Poznań

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do odstąpienia prosperująca restauracja na Starym Rynku w Poznaniu - ul. Szewska Przeznaczona do odstąpienia wyjątkowa restauracja w samym sercu Poznania, zlokalizowana przy ul. Szewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę usytuowaną na III piętrze w niskim bloku z 2013r. z windą na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 32m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

535 000 zł37 m² 14 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, modne, nowoczesne, eleganckie mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej, tuż przy Kupca Poznańskim, ulicy Długiej i Półwiejskiej. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To komfortowe i jasne mieszkanie idealnie sprawdzi się dla singla, pary, a także jako świetna inwestycja z bezproblemowym wynajmem! Przestronny salon z wyjściem na balkon, przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

759 000 zł61 m² 12 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz wyjątkowego wygodnego, przestronnego i nieszablonowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz. Apartament znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

3 500 zł61 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego wygodnego, przestronnego i nieszablonowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Poznań

3 399 000 zł128 m² 26 579,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń i zarezerwuj czas na obejrzenie tego wyjątkowego Apartamentu. Luksusowy Apartament w centrum Poznania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, luksusowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podolany,Poznań

784 700 zł82 m² 9 569,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w standardzie deweloperskim z odbiorem na ten rok? Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj ok.40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

525 000 zł37 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Żegrze,Poznań

601 068 zł63 m² 9 539,25 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe, 3 komfortowe sypialnie, salon z aneksem i taras. Mieszkanie na przestrzał, doskonale nasłoneczniony salon od strony południowej. Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

209 349 zł33 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal w atrakcyjnej dzielnicy w Poznaniu - Jeżyce. Lokal idealnie nadaje się pod biuro, usługi takie jak salon kosmetyczny, barber, gabinet jak i lokal pod wynajem w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podolany,Poznań

574 800 zł55 m² 10 450,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w standardzie deweloperskim z odbiorem na ten rok? Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Piątkowo,Poznań

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim IV piętrowym bloku przy ul. Piątkowskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 38m2 składają się: - salon 14 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

540 000 zł55 m² 9 747,29 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Z pięknym widokiem na wschodnią stronę Poznania ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

547 500 zł52 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Nudzi Cię przeglądanie stron z ofertami? Zapraszam wybierzemy odpowiednie mieszkanie w całej inwestycji! Zadzwoń już dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

527 000 zł44 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 44,2 m2, 2 pokoje, ul. Wilczak, stare Miasto Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowocześnie wykończonego 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Strzeszyn,Poznań

5 900 zł68 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie na kameralnym osiedlu nowy Strzeszyn przy ul. H. Malewskiej. Inwestycja nowy Strzeszyn. powstała z myślą o mieszkaniach spełniających wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji. Szukasz wygodnego i komfortowego miejsca do życia? Zapraszam - poznaj mieszkanie urządzone z sercem i pasją.- w pełni wykończone i wyposażone, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja! W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lubelska

Garaszewo,Poznań

1 075 000 zł132 m² 8 119,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:132 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom o powierzchni 132,40 m2 Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby można było w prosty sposób dostosować go do własnych, indywidualnych potrzeb. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Górczyn,Poznań

725 000 zł72 m² 10 069,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania do remontu, w willi miejskiej przy ulicy Marcina Kasprzaka na poznańskim Górczynie. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Raszyn,Poznań

778 872 zł57 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez pcc Lokalizacja: poznań, grunwald Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2025 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

457 000 zł38 m² 11 994,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Wilda,Poznań

805 000 zł60 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam do zakupu niezwykle eleganckie i wygodne mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu na ulicy Rolnej (dzielnica Wilda) w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 59,5 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lotnictwa Polskiego

Wola,Poznań

2 150 zł54 m² 40,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. os. Lotnictwa Polskiego 16 (wola), jasne, w pełni umeblowane, o funkcjonalnym rozkładzie, w wysokim bloku z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 53,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kosmonautów,Poznań

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż 47 m2, 3 pokoje, os. Kosmonautów, poznań Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania znajdującego się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Ogrody,Poznań

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego na poznańskich Ogrodach. Oferowana nieruchomość to dom mieszkalny jednorodzinny.