dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 330 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

379 000 zł27 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VII piętrze VII piętrowym bloku z winą z cegły przy ul. Dąbrowskiego na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 33,10 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Żegrze,Poznań

527 400 zł50 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 z balkonem 4,5m2 położone w doskonałej lokalizacji, blisko Centrum miasta gotowe na lipiec 2024. Mieszkanie posiada salon i dwie dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

617 000 zł51 m² 12 196,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż piękne mieszkanie na Jeżycach w standardzie do wykończenia, w rewitalizowanej kamienicy z nową windą Dla zdecydowanych klientów gotówkowych możliwość negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

840 000 zł124 m² 6 757,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną przy ul. Głogowskiej 94, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Obecnie trzecie piętro to dwie duże sypialnie (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Poznań

431 130 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena! Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie w spokojnym zakątku Poznania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Mieszkanie o pow. 41,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać blisko lasu ? Cenisz spokój i wygodę? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

2 390 zł37 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja, uwaga nowa oferta na rynku. Mieszkanie na wynajem Poznań os. Piastowskie, blisko Ronda Rataje. Bardzo dobra lokalizacja w Poznaniu, świetnie skomunikowana z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

475 000 zł49 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Oświecenia w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

400 zł30 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kontenery o powierzchni całkowitej ok.30 m2.Kontenery znajdują się na placu bazy kontenerowej, jest to jedno pomieszczenie z dwuskrzydłowymi drzwiami. Stan techniczny - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²13 m² 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 10 m2 oraz udział 3 m2 w wewnętrznym korytarzyku łączącym trzy pokoje. Lokale znajdują się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostrzewskiego

Piątkowo,Poznań

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2: - p1: 21m2 + balkon, - p2: 12m2, - p3: 9m2 - kuchnia, - łazienka, - wc, - duży przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²25 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz biura ,prowadzisz firmę szkoleniową,potrzebujesz sal różnej wielkości idealne miejsce.Łatwy dojazd,parking.Konfiguracja powierzchni pod klienta pozwala na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

405 522 zł35 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowana oferta gwarantuje Tobie: - zakup bezpośrednio od dewelopera - pełna oferta inwestycji - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nieruchomość o pow. 34,66mkw mieści się na nowo powstającym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

495 300 zł42 m² 11 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam nowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji oddalonej 3 min pieszo od tramwaju. Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Bez pcc - 0% Prezentowane mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

868 275 zł68 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głuszyna,Poznań

1 600 000 zł172 m² 9 302,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Prezentuję na sprzedaż dom w podpoznańskiej Głuszynie, z ogrodem i pięknymi zielonymi nasadzeniami. Dom o w powierzchni 134 mkw składa się z dużego przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

572 000 zł53 m² 10 841,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, do remontu, na Jeżycach, w rewitalizowanej kamienicy z nową windą Dla zdecydowanych klientów gotówkowych możliwość negocjacji ceny Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

47,30 zł/m²518 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Super budynek,bardzo dobra lokalizacja -odległość od A2 7 minut ,od lotniska 14 minut .Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1751,20 m2, posadowiony na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²20 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę ,na parterze znajduje się recepcja Pokoje przeznaczone na gabinety lekarskie dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 000 zł9 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Lokalizacja: ul. Jawornicka 13a, poznań Opis Pokoju: oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 9 m , znajdujący się w mieszkaniu na ul. Jawornickiej 13a w Poznaniu. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze. Łączna powierzchnia ok. 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

405 522 zł35 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie, które jest kwintesencją komfortu, spokoju oraz harmonii z otaczającą zielenią. Lokalizacja: - komunikacja: autobus w zasięgu 650 m. - zieleń: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 000 zł8 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Lokalizacja: ul. Jawornicka 13a, poznań Opis Pokoju: oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 7,7 m , znajdujący się w mieszkaniu na ul. Jawornickiej 13a w Poznaniu. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

740 000 zł69 m² 10 709,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie z dużym salonem i wspaniałą loggią. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Świetna komunikacja i cicha okolica na os. Władysława Jagiełły. Budynek i lokalizacja 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

598 200 zł51 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do poznania wyjątkowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,19 m , które stanie się Twoim komfortowym azylem. Jego funkcjonalność i przemyślane rozwiązania przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²43 m² 1 548 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 43 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 3 pomieszczenia /dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy Wyklętych

Strzeszyn,Poznań

849 000 zł88 m² 9 647,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. (Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Ławica,Poznań

2 490 000 zł190 m² 13 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Nowa oferta sprzedaży luksusowego, oryginalnie zaprojektowanego domu wolnostojącego z segmentu Premium. Przeźmierowo przyzwyczaiło się już do budynków marki Villa Fiore, która świetnie się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brneńska

Rataje,Poznań

2 900 zł40 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia: mieszkanie z balkonem w nowym bloku z windą przy ul. Brneńskiej 4 w Poznaniu. Za projekt wnętrza odpowiedna poznańskie biuro Allthings Home. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

390 600 zł33 m² 11 804,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w Poznaniu, które łączy w sobie przestrzeń, komfort i nowoczesny design. Idealne na pierwsze mieszkanie lub zyskowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataje

Rataje,Poznań

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzacja winda, taras monitoring - ochrona fizyczna apartamentowiec nowe budownictwo garaż - miejsce postojowe opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Chartowo,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i widokiem na tereny zielone oraz plac zabaw *47,7 m2 *znajduje się na 2 piętrze z 4 w bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

1 027 900 zł67 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Szerokie możliwości jego wykorzystania gwarantują inwestycyjny sukces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

449 438 zł41 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wakacyjna promocja! Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

929 000 zł74 m² 12 593,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania przy ul. Jeleniogórskiej na Poznańskim Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się na nowym Osiedlu Marcelin Przylesie, na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

443 000 zł29 m² 15 171,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem położoną na IV piętrze w apartamentowcu z 2012 r. z windą, przy ul. Klaudyny Potockiej na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 29,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla spokojnej studentki, najchętniej kierunków medycznych, oferujemy przyjemną, idealnie zlokalizowaną kawalerkę przy rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Grunwaldzka. Mieszkanie na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

459 367 zł33 m² 13 770 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do powierzchni mieszkania. Dlaczego warto kupić? - Budynek oddany do użytkowania - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Druskienicka

Jeżyce,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane_do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu na poznańskich Podolanach przy ul. Druskienickiej 4a. Minimalistyczny design osiedla, bliskość terenów zielonych oraz bogata.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij