dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 334 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

719 700 zł59 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poranna kawa w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Tutaj poczujesz się wyjątkowo! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

376 650 zł25 m² 14 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz pewnej I bezpiecznej inwestycji - dobrze trafiłeś! kawalerka blisko centrum! zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji przed decyzją! pewny zakup bezpośrednio od dewelopera 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Hallera

Górczyn,Poznań

3 650 000 zł6 370 m² 573 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Hallera w Poznaniu. Łącznie nieruchomość składa się z 6 działek o powierzchni 6,370 m2 Investment plot for sale at ul. Haller in Poznań. In.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

16,50 zł/m²300 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn ogrzewany o powierzchni 300 m2 .Dostęp do magazynu przez przestrzeń powierzchni wspólnej /wewnętrzny korytarz/ oraz przy pomocy windy towarowej. Magazyn umiejscowiony na poziomie -1 .Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 199 000 zł99 m² 12 135,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zlokalizowaną w najlepszej części Wildy. Apartament o powierzchni 100 m2 mieści się na wysokim parterze okazałej, siedmiokondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 999 000 zł248 m² 8 051,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

1 699 zł30 m² 56,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie parterowe na wewnętrznym dziedzińcu z pięknym widokiem na przestronny, zielony teren (żadnych sąsiadów za oknem). Mieszkanie umeblowane o pow. 30 m2, (pokój z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wilda,Poznań

575 000 zł39 m² 14 679,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży prestiżowego mieszkania, usytuowanego na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu w sercu Poznania, na Wildzie (ul. Rolna 37).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Zawady,Poznań

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej kawalerki z możliwością wydzielenia drugiego pokoju na poznańskich Zawadach. Atutem mieszkania jest duży balkon. Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 1 pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Wilda,Poznań

499 000 zł48 m² 10 374,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone w urokliwej dzielnicy Wilda w Poznaniu, przy ul. Rolnej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 2 pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

557 411 zł55 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam 4-pokojowe mieszkanie na Naramowicach. Idealne dla inwestora. 4 pokoje z jasną częścią kuchenną. Dlaczego warto kupić? - Budynek oddany do użytkowania - nie czekasz aż Twoje pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

587 080 zł60 m² 9 784,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wygodne 4 pokoje tarasem i ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi oraz na wynajem. Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie w nowym bloku na poznańskich Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

885 000 zł70 m² 12 617,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie gotowe mieszkania w tej inwestycji. Podwyższony standard developerski. Nowy blok, winda, hala garażowa. Zakup bez pcc i prowizji! - Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

4 680 000 zł402 m² 11 643,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, oferujemy możliwość nabycia pakietu dziewięciu mieszkań zlokalizowanych w kompleksie apartamentowym Rezydencja Rejtana przy ul. Rejtana 4 w Poznaniu. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

785 356 zł83 m² 9 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Komfortowe 4 pokoje z dwoma tarasami, ogródkiem i garderobą. Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Inwestycja gotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

2 100 zł40 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe wraz z miejscem postojowym na ul. Mylnej 32/34. Miejsce postojowe w cenie najmu. Budynek ogrodzony z monitoringiem i ochroną. Wszędzie blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²102 m² 4 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 102 m2 /3x34m2/.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rusa,Poznań

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 16 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Rusa na poznańskich Ratajach Na powierzchnię 50m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

579 000 zł49 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż świeżo wykończone, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49.3 m2 znajdujące się na os. Kopernika przy ul. Keplera Zielona, urocza okolica w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na wysokim parterze w niskim V piętrowym bloku z cegły z windą z 2007 roku na os. Jagiełły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Genialnie zlokalizowane mieszkanie z pięknym widokiem. Układ 3 pokoi i osobnej kuchni, dziś tak żadko spotykany, umożliwia oddzielenie pracy zdalnej od życia codziennego, lub zapewnia osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

448 000 zł41 m² 10 926,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

1 950 zł61 m² 31,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy pachnące świeżością po totalnym/generalnym remoncie blisko centrum miasta (10 min pieszo) czeka na pierwszych mieszkańców. Około 61 m2/2 pokoje/poddasze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 45 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 3 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - w trakcie remontu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Nowe Miasto,Poznań

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej kawalerki zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy z 1920 roku, położonej przy ulicy Krótkiej w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Władymira

Antoninek,Poznań

67,67 zł/m²30 m² 2 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w Poznaniu na osiedlu Antoninek, niedaleko fabryki vw oraz Swarzędz. Łatwy dojazd do centrum, fabryki vwp oraz Swarzędza. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 999 000 zł248 m² 8 051,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 200 zł12 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł