dowolna

Domy nad jeziorem Poznań - Oferty sprzedaży i wynajmu w Wielkopolsce

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamieńska

Zieliniec,Poznań

3 197 000 zł408 m² 7 835,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem zimowym 408,0 m2, 10 pokoi, poznań Zieliniec Oferujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Wola,Poznań

999 000 zł254 m² 3 933,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny, aby prowadzić tam działalność gospodarczą, wynająć na pokoje lub samemu zamieszkać. Nieruchomość typu bliźniak o powierzchni 254.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głuszyna

Starołęka,Poznań

848 540 zł1 250 m² 678,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale - 150 m , działka 1250 m , Poznań, ul. Głuszyna Dom i działka Dom o łącznej powierzchni ok. 150 m , z lat 80.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,Poznań

6 800 000 zł870 m² 7 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podolany,Poznań

1 685 152 zł150 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podolany,Poznań

1 394 204 zł120 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

1 774 000 zł204 m² 8 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Admiralska

Kiekrz,Poznań

1 950 000 zł107 m² 18 241,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Ptak nieruchomości 29 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Wyjątkowy Dom w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego Oferta, na którą warto spojrzeć! Przemyślany i komfortowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Zieliniec,Poznań

999 900 zł93 m² 10 801,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością, która spełni oczekiwania osób szukających komfortu, światła i spokojnego otoczenia. Ten skrajny segment szeregowca położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Degi

Umultowo,Poznań

1 599 000 zł218 m² 7 334,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:109 m²

Jedyna oferta W swoim rodzaju. Osiedle różany potok W poznaniu wyjątkowa lokalizacja. NA sprzedaż dom dla firmy / rodziny / pod wynajem. Perfekcyjny stan techniczny. Szerokie możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Smochowice,Poznań

2 300 000 zł315 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny super lokalizacja Piękne miejsce, jakim jest Jezioro Kierskie i jego bezpośrednie otoczenie - tereny zielone mu towarzyszące stanowią piękne tło jedynej w swoim rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Podolany,Poznań

1 950 000 zł247 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Ten przestronny obiekt o powierzchni 247 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golęczewska

Psarskie,Poznań

1 549 000 zł122 m² 12 696,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nowy, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smochowice,Poznań

999 000 zł348 m² 2 869,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość To nie jest zwykły dom - to możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Połówka bliźniaka w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Sołacz,Poznań

1 295 000 zł162 m² 7 993,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Słoneczny 5 -pokojowy dom w zabudowie szeregowej, położony w pożądanej lokalizacji Poznania, sołacz Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok 162 mkw ( użytkowej 144 mkw) wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warpnowska

Smochowice,Poznań

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Przestronny, wygodny i funkcjonalny parterowy dom z ogrodem który jest idealnym miejscem do życia, łączy walory miejskie, wokół pełna infrastruktura, blisko natury. Mam wielką przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Sypniewo,Poznań

689 000 zł104 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny w zabudowie czworaka Z ogrodem - garaż / foto / rekuperacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Skałkowskiego

Różany Potok,Poznań

1 595 000 zł231 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:165 m²

Północ miasta - płuca Poznania. Różany Potok - osiedle doceniane przez mieszkańców ze względu na komfort życia. Spokojna, zielona część miasta. Bliskie sąsiedztwo lasów i stawów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekanowskiego

Starołęka,Poznań

1 170 000 zł165 m² 7 095,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, z ogrodem, w pięknej okolicy przy jeziorze wgn Poznań Krauthofera ma przyjemność zaoferować do sprzedaży komfortowy, 3-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izbicka

Krzyżowniki,Poznań

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Poznań, krzyżowniki, ul. Izbicka | 179,8 m | 980 000 zł Typ nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej Typ transakcji: sprzedaż Lokalizacja: poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smochowice,Poznań

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proszę o kontakt telefoniczny codziennie od 9 do 21. _____________________________________________________ Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem (wraz z zabudowaniami gospodarczymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 999 000 zł308 m² 9 737,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Rezerwacja do 22.12.2025 KOMFORTOWY DOM DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA Po kapitalnym remoncie - gotowy do zamieszkania, bez żadnych kompromisów! Jeśli szukasz solidnego, pięknie wykończonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

1 295 000 zł160 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Na sprzedaż szeregowiec z 1990 roku o powierzchni całkowitej 160 m (powierzchnia użytkowa 148,1 m ), położony na działce o powierzchni 152 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiekrz,Poznań

2 570 000 zł197 m² 13 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

D o M Jesteś świadomą osobą, szukającą domu wykonanego w najwyższym standardzie? Zależy Ci na dobrej komunikacji z miastem, a jednocześnie nie chciałbyś rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Unisława

Antoninek,Poznań

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym domem o powierzchni użytkowej 180 m , wybudowanym w 1977 roku. Nieruchomość położona jest na prostokątnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Zieliniec,Poznań

999 900 zł93 m² 10 801,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rawicka

Świerczewo,Poznań

1 560 000 zł217 m² 7 188,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Jako właściciel, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mojego domu i do bezpośredniego kontaktu. Nieruchomość charakteryzuje się: - przestronnością i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Majakowskiego

Nowe Miasto,Poznań

1 890 000 zł188 m² 10 063,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle klimatyczną i unikatową nieruchomość w stylu angielskim, usytuowaną w najbardziej zielonej części Poznania (okolice Malty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Strzeszynek,Poznań

1 680 000 zł287 m² 5 853,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny ? Cenisz sobie ciszę, bliskość terenów zielonych, dostępność pełnej infrastruktury ? zobacz! Polecamy! 5-7 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

1 775 000 zł204 m² 8 700,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Ławica,Poznań

7 900 000 zł333 m² 23 723,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Enklawa spokoju w sercu natury - Lusowo To właśnie ten dom, to miejsce, w którym zaczynasz dzień jak i kończysz w stałym kontakcie z naturą, ciszą, harmonią i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Zieliniec,Poznań

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż przytulny, energooszczędny dom o powierzchni 75 m położony na działce 535 m w spokojnej, zielonej części Poznania Zieliniec. Dom w idealnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Kiekrz,Poznań

630 000 zł63 m² 9 936,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:397 m²

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Marzysz o własnym miejscu na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morszyńska

Podolany,Poznań

2 590 000 zł214 m² 12 085,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Poznaniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefańskiego

Świerczewo,Poznań

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola,Poznań

1 680 000 zł97 m² 17 237,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dwupoziomowy apartament z ogrodem w nowoczesnej willi Kupujący nie płaci podatku pcc. Nieruchomość przy ul. Wiślanej to kameralny apartament, położony na poznańskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Winogrady,Poznań

3 950 000 zł350 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Serce Poznania, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Trzykondygnacyjna nieruchomość z dwiema kuchniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Podolany,Poznań

1 950 000 zł247 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Smochowice,Poznań

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny, komfortowy dom na wynajem, klimatyzacja Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Ten stylowy, nowy 4 pok dom w zabudowie szeregowej w Smochowicach (79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ostródzka

Jeżyce,Poznań

2 200 000 zł334 m² 6 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Dom O bardzo wysokim standardzie | ul ostródzka - strzeszyn | bardzo dobra lokalizacja | powierzchnia całkowita 335,28 m2 | działka ok 334 m2 | duży ogród | 4 kondygnacje - parter, piętro, strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefańskiego

Świerczewo,Poznań

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²