Serce 0 Ulubione

Domy Poznań Osiedle Nowe Winogrady Północ

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 196 300 zł124 m² 9 647,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m , wybudowany w 2005roku. Działka 227m2 Na piętrze znajdują się trzy pokoje: sypialnia ok. 17 m , pokój ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 380 000 zł340 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto; osiedle Szczepankowo w uroczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Głuszyna,Poznań

1 650 000 zł291,58 m² 5 658,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 066 m²

0% prowizji/dom: 292 m /duża działka 3066 m Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego przy ul. Głuszyna w Poznaniu, na dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Smochowice,Poznań

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:862 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 415 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 862 m , w prestiżowej dzielnicy Smochowice przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł360 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy w Poznaniu przy ulicy Szczepankowo (dzielnica Nowe Miasto). Dom o powierzchni całkowitej ok. 360m2 na działce o powierzchni 1618 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł330 m² 8 784,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wielopokojowego, piętrowego domu z zielonym ogrodem położonym w sercu Górczyna. Idealna dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Uwaga! dostępny od zaraz! Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

5 060 000 zł1 053,60 m² 4 802,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 269 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł160 m² 15 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w prestiżowej i zielonej części Poznania - ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: poznań - Smochowice, ul. Ornecka Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Polecam dom 1/2 bliźniaka o pow 180m2 działka 343m2 z lat 70=tych rozbudowany w 1980 roku, piętrowy, dach płaski kryty papą, podpiwniczony, ocieplony z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Poznań, Winogrady, Nowe Winogrady Północ