dowolna

Domy pod klucz Poznań - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowska

Ławica,Poznań

4 200 zł91 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferta prywatna - bez pośredników i dodatkowych kosztów Polecamy przytulny i funkcjonalny dom z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - obręb Ławica / Skórzewo. [ główne atuty: ] -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Umultowo,Poznań

2 999 000 zł251 m² 11 948,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Nowy, energooszczędny, funkcjonalny, przestronny, ale przede wszystkim parterowy. To największe wyróżniki tego domu, jeśli do tego dodamy minimalistyczną bryłę budynku oraz świetne wyczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Winogrady,Poznań

3 300 000 zł276 m² 11 965,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:291 m²

*** Oferta zarezerwowana *** Nie znajdziecie w Poznaniu lepszej lokalizacji do zamieszkania niż skraj Parku Cytadela. Nie znam rodziny, która nie chciałaby tu zamieszkać. Tak samo było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

2 500 000 zł248 m² 10 068,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polanka

Malta,Poznań

1 950 000 zł195 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowo dobrze położony dom do zamieszkania od razu lub do odświeżenia w zabudowie bliźniaczej, niemalże w centrum Poznania blisko Malty! Oferta bez prowizji! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rogozińska

Wola,Poznań

659 000 zł72 m² 9 129,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie lokale! dostępne tylko W naszym biurze nieruchomości! uwaga! Obniżka ceny! - lokal na piętrze z 700 243 zł na 659 000 zł! - lokal na parterze z 772 647 zł! na 699.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

739 000 zł105 m² 7 048,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

679 000 zł105 m² 6 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Starołęka,Poznań

658 000 zł108 m² 6 109,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

719 000 zł105 m² 6 857,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

719 000 zł105 m² 6 857,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

679 000 zł105 m² 6 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gorajska

Smochowice,Poznań

799 000 zł115 m² 6 929,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Poznań - Smochowice. Biuro sprzedaży nieruchomości deweloperskich, poleca: nowoczesny projekt 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, składający się z dwupoziomowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakrzewskiego

Winogrady,Poznań

2 350 000 zł206 m² 11 391,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowa inwestycja ponad 200 m2, 2 tarasy, 2 miejsca postojowe Jesteś właśnie w trakcie poszukiwań idealnej nieruchomości dla siebie? Potrzebujesz dużej przestrzeni, by zarówno mieszkać, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

2 499 000 zł248 m² 10 064,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczepankowo,Poznań

2 299 000 zł244 m² 9 418,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Dom to nasza przystań, miejsce, gdzie powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Miejsce, w którym chcemy spędzać jak najwięcej czasu. Tak więc ważne, aby klimat w nim panujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Kiekrz,Poznań

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

- nie płacisz podatku ppc - 0 % - nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości - 0 % zamieszkaj od zaraz na 15 minut od poznania -kiekrz 300 metrów od Jeziora Kierskiego w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grimma

Grunwald,Poznań

1 730 000 zł270 m² 6 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:338 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

679 000 zł105 m² 6 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

719 000 zł105 m² 6 857,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Starołęka,Poznań

658 000 zł108 m² 6 109,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kopanina

Górczyn,Poznań

799 000 zł112 m² 7 158,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej 111,62m2 na działce ok 276m2 w Poznaniu/ Górczyn / ul. Kopanina. Lokal oferowany na sprzedaż usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

1 070 000 zł150 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam na sprzedaż prawą połowę energooszczędnego budynku w bliźniaczej zabudowie o łącznej powierzchni 150 m2 na działce o powierzchni 450 m2, położonego w Szczepankowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Szczepankowo,Poznań

2 699 000 zł300 m² 8 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 743 m²

oferta na wyłaczność. Nieruchomości stanowi działka o powierzchni 4743 m2, ogrodzona, nieobjęta mpzp, zabudowana. W zależności od potrzeb można zachować obecną funkcję, lub po wyburzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ogrody,Poznań

1 490 000 zł241 m² 6 170,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż piękny dom, położony zaledwie kilka kroków od malowniczego Jeziora Rusałki, przy Ul. Żeromskiego 26. . Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Smochowice,Poznań

639 000 zł101 m² 6 332,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** *** Mieszkanie wyszpachlowane i pomalowane + parapety wewnętrzne *** *** Dla zainteresowanych dorzucamy schody - jesion o wartości 20 000 zł w promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczepankowo,Poznań

1 040 000 zł149 m² 6 993,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 148.7m2, 5 pokoi, sprzedam, Poznań, działka 500m2, 999750PLN. Zachęcam do obejrzenia, prace już na ukończeniu - trwa układanie kostki brukowej i montaż ogrodzenia. Gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

1 960 000 zł307 m² 6 378,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 723 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny zatopiony w zieleni z dużą działką, poznań, grunwald Oferujemy na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 307 m2 z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szanowni Państwo, skoro czytacie, poniższe ogłoszenie, znaczy to iż poszukujecie swojego miejsca do zamieszkania, w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum, ale również wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Grunwald,Poznań

880 000 zł195 m² 4 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy bliźniak w cichej okolicy Poznańskiego Grunwaldu, najważniejsze cechy: 195 m2 powierzchni Cicha lokalizacja Piękny ogród z bardzo dużym tarasem Przyziemie z osobnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Junikowo,Poznań

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Polecamy przytulny i funkcjonalny dom z Ogródkiem w atrakcyjnej, zachodniej części Poznania na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Oferta prywatna / bezpośrednia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Poznań,wielkopolskie

1 739 000 zł180 m² 9 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Polecam goraco nowy, elegancki dom blizniaczy (lewa połowa) w bardzo dobrym miejscu. Suchy Las ul.Borówkowa , asfaltowa ulica z doskonałym , łatwym dojazdem do Obornickiej ,wzdłuz której Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 999 000 zł261 m² 11 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Lokalizacja: bez wątpienia jedna z najlepszych w mieście - Stare Winogrady, widok z górnego tarasu budynku na Cytadelę, czytelny, prestiżowy adres - świetne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Wola,Poznań

699 000 zł72 m² 9 682,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie lokale! dostępne tylko W naszym biurze nieruchomości! Czy masz dosyć oglądania jednakowych nieprzemyślanych inwestycji ? Poszukujesz nieruchomości z rozsądnym układem pomieszczeń.