dowolna

Domy pod klucz Poznań - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

795 000 zł176 m² 4 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż posiadam piękny i okazały wolnostojący dom na spokojnej ulicy Jasna Rola w Poznaniu. Dom idealny jest dla jednej jak i dwóch rodzin, ponieważ nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowska

Ławica,Poznań

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta bezpośrednia / prywatna - bez pośredników! Nowy segment z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - nowy komfortowy segment z ogródkiem, wykończony w pięknym, jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trzebawska

Górczyn,Poznań

799 000 zł185 m² 4 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Poszukujesz domu w idealnej lokalizacji ? Chcesz mieć dostęp do dużego ogrodu ? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy do kupienia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Poznaniu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zaniemyska

Poznań,wielkopolskie

2 100 000 zł315 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam budynek mieszkalny składający się z 7 mieszkań 2 i 3 pokojowych o łącznej powierzchni pum 262,78 m2 z udziałem w gruncie o łącznej pow. 1500 m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bocheńska

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł138 m² 5 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Morasko,Poznań

1 870 000 zł200 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 285 m²

Polecam nadzwyczaj interesujący, komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 200 m2 na Morasku! Atrakcyjna lokalizacja na skraju rezerwatu meteorytów, duża działka. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarotkowa

Kwiatowe,Poznań

650 000 zł69 m² 9 084,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

- rezerwacja - Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej części Poznania? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum miasta? A może marzysz o własnym zielonym zakątku, idealnym na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Smochowice,Poznań

7 700 zł188 m² 40,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom o metrażu 188 m2 zlokalizowany w Baranowie. Wszystko nowe!lokalizacja to również duży atut tej nieruchomości. Dojazd do centrum Poznania 20 minut, kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Sprzedam dom wolno stojący ok.180m2.Na terenie posesji znajduje się hala ok.150m2 , w tylnej części budynki mieszkalnego znajduje się pom.gosp. z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Nowe Miasto,Poznań

690 000 zł135 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% prowizji 0%podatku pcc Polecam na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się bliźniaki, zlokalizowane w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto. Każdy z lokali ma 135m2, posiada własny garaż, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bocheńska

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł138 m² 5 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ławica

Ławica,Poznań

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Doskonała oferta! komfortowy, 120m2, działka 360m2, na skraju lasu, podpiwniczony, garaż z łagodnym wjazdem, w zabudowie szeregowej (skrajny), rok budowy 1994. Na sprzedaż ładny jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszawskie

Warszawskie,Poznań

2 800 zł180 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajmu skrajny szeregowiec, zlokalizowany na Osiedlu Warszawskim w pobliżu jeziora maltańskiego. Bardzo dobra komunikacja z całym Poznaniem. Przestronny układ domu pozwala poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chocimska

Piątkowo,Poznań

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Na sprzedaż szereg skrajny na Os. Marysieńki! Bardzo atrakcyjna działka! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 220 m2 usytuowany na dużej działce 697 m2. Działka atrakcyjna, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam na sprzedaż Skrajny segment szeregowca o pow 210m2, zlokalizowany w ok ul. Szpitalnej w Poznaniu Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ławica

Ławica,Poznań

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Doskonała oferta! komfortowy, 120m2, na skraju lasu, umeblowany, duży taras z zejściem do ogrodu, podpiwniczony, garaż z łagodnym wjazdem, w zabudowie szeregowej (skrajny), rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł220 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom przy ul. Fedrusa na Osiedlu Bajkowym w poznaniu Opis ogólny Atrakcyjny, funkcjonalny dom jednorodzinny z początku lat 1980-tych, skrajny segment zabudowy szeregowej 4-ech segmentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nasienna

Powstańców Warszawy,Poznań

840 000 zł180 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:354 m²

1993 zadbany, atrakcyjnie położony dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej na Winiarach w Poznaniu. Skrajny segment szeregowy, powierzchnia 180 m2, 8 pokoi, 3 łazienki, 3 kondygnacje, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nasienna

Winiary,Poznań

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

1993 zadbany, atrakcyjnie położony dom w zabudowie szeregowej na Winiarach w Poznaniu. Skrajny segment szeregowy. Taras, balkon, ogród, super lokalizacja. NA sprzedaż parter I piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferta bezpośrednia! Właściciel sprzeda reprezentacyjny, zadbany dom 200 m2 jednopiętrowy + poddasze z możliwością adaptacji, zbudowany w całości z cegły klinkierowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzmota-Skotnickiego

Winogrady,Poznań

830 000 zł230 m² 3 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:318 m²

:dodatkowy opis 1999 ładny szeregowiec w Poznaniu z niezależnym garażem na własnej posesji, w świetnej lokalizacji, na spokojnym kameralnym osiedlu. 6 pokojowy, atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radojewo

Radojewo,Poznań

520 000 zł138 m² 3 768,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:232 m²

Polecam na sprzedaż bardzo ładny segment domu na osiedlu Lubczykowa Góra w dzielnicy Poznań Radojewo. Dom stanowi część budynku składającego się łącznie z czterech segmentów, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 250 zł137 m² 16,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Polecam do wynajmu dom w zabudowie szeregowej polozony w Skorzewie. Powierzchni domu to 137 m na ktora skladaja sie na parterze: salon, kuchnia, toaleta, pomieszczenie gospodarcze garaz, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Grunwald,Poznań

570 000 zł242 m² 2 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

1989. więcej filmów video i zdjęcia. Na sprzedaż skrajny szeregowiec Grunwald. Dom szeregowy na Grunwaldzie, szeregowiec ma 5 pokoi, około 180 m2 powierzchni, ładną zagospodarowaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nowe Zagórze

Poznań,wielkopolskie

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:308 m²

Atrakcyjna lokalizacja. W zacisznym miejscu. Niedaleko Katedry. Pieszo ok. 7 min drogi nad Maltę i ok. 15 min do Ratusza. Łatwy dojazd samochodem. Niedaleko do autobusów i tramwaju. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białczańska

Poznań,wielkopolskie

830 000 zł170 m² 4 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sprzedaż bezpośrednia. Atrakcyjna lokalizacja w urokliwej i cichej części Podolan. Dom w stanie idealnym. Piękny ogród. Dom (skrajny szeregowiec) po generalnym remoncie w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mławska

Strzeszyn,Poznań

3 200 zł220 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam wszystkim zainteresowanym bardzo ładny skrajny szeregowiec, na ul. Mławskiej, na Strzeszynie. Dom wzniesiony w 2000r, na działce ok. 450m2. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysieńki

Piątkowo,Poznań

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio sprzedam dom jednorodzinny, szeregowy, skrajny o powierzchni 200m2. Dom posiada 5 pokoi (w tym salon z kominkiem), kuchnię z aneksem jadalnym, 2 łazienki, pralnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

810 000 zł185 m² 4 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Opis: skrajny segment szeregowca w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald Edwardowo, cztery kondygnacje, podpiwniczony, rok budowy 1994 rok. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa, tynk, malowane;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kaczmarka

Podolany,Poznań

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:284 m²

Idealna propozycja dla pary z dzieckiem, lub osób szukających niedużego domu o niskich kosztach utrzymania. Położona na urokliwym osiedlu domków jednorodzinnych na Podolanach nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam bezpośrednio dom jednorodzinny, skrajny w zabudowie szeregowej na os. Marysieńki. Dom posiada 5 pokoi (w tym salon z kominkiem), kuchnię z aneksem jadalnym, 2 łazienki, garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 300 zł250 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wejściu łazienka z prysznicem, living room połączony z kuchnią w pełni wyposażoną, wyjście na duży taras i ogród, kominek, na piętrze 3 sypialnie , łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagórskiego

Jeżyce,Poznań

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły: opis, zdjęcia, plany, kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Naramowice

Naramowice,Poznań

950 000 zł218 m² 4 357,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Usytuowany przy otwartej przestrzeni zielonych terenów Poznania, dom w zabudowie szeregowej-ostatni, jest szczególną propozycją dla osób ceniących życie w mieście, ale poszukujących też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilkanowicza

Grunwald,Poznań

890 000 zł265 m² 3 358,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wysoki standard! Wyjątkowe położenie - koniec ulicy, posesja zamknięta, skrajny segment. Spokojna okolica. Piękny zadbany ogród, oczko wodne, brama wjazdowa i garażowa elektryczne (hormann),.